Rus Erkekleri hem yakışıklı hem de süper Türkçe konuşuyor, peki Türk erkekleri neden Rusça konuşamıyor ve yakışıksız? Link?

Habire Rus kızı şöyle, Türk kızı değil ama diye soran Türk erkekleri- siz Rusça konuşmadan ve yakışıklı olmadan o Rus kızlarını tavlayamazsınız ama, elin Rus erkeği, Türkçe konuşarak ve über yakışıklılığıyla sizin o burun kıvırdığınız Türk kızını da kapar beyle.
Rus salatasına gideyim derken Türk söğüşünden olmak denir buna da.=//
ayrıca bkz: Rus kızı, beyle Yunan Tanrıçası gibi Rus herifler varken seni napsın haspam.=//

ulan- iyi ki heteroseksüel değilim ha- dibim düşerdi herife kesin- kızlar sizin adınıza üzgünüm.=//

Rus Erkekleri hem yakışıklı hem de süper Türkçe konuşuyor, peki Türk erkekleri neden Rusça konuşamıyor ve yakışıksız?Link?

Yalnız, puşt yakışıklıymış harbiden..
Şakırt şakırt Türkçe konuşuyor.=//

• İçlerimizin yağlarını erittin be Cosmo, konuş! Tutturdulardı bi' Rus kızı.. =//
    42% (11)11% (2)29% (13)Oy Ver
  • Yaktın ulen biz Türk erkeklerini.=//
    4% (1)0% (0)2% (1)Oy Ver
  • Herif yakışıklıymış yalnız, kız olsam alırdım..(verirdim falan hiç hoş şeyler değil.=// )
    0% (0)5% (1)2% (1)Oy Ver
  • Oha l*n bu herif kesin fotoşort. =//
    12% (3)0% (0)7% (3)Oy Ver
  • Dehşet içindeyim.=//
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Bizim Türk erkekleri Muratsa, bu puşt Ferrari.. =//
    35% (9)5% (1)22% (10)Oy Ver
  • #%&@#%&@?
    7% (2)79% (15)38% (17)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|24

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Türkçe öğrenmek 1.5 yıl rusça öğrenmek 5 yıl, dünyanın en zor dilleri arasında ilk sıralarda yer almakta, rus kızlarının güzel ve bakımlı olduğu kadar erkekleri de yakışıklı ve bakımlı ki birbirlerini tamamlayıp rağbet görüyorlar. Bir ürün yokluğa girerse fiyatı artar, eğer ürün çoğalırsa ve alternatif varsa piyasa düşer. Bu böyledir, bilincinde bir toplum ile bilincinde olmayan bir toplum bir değildir. Her ne kadar bilinçli bir toplumuz desek te Grinin Elli Tonu adlı eserinin filmi çıkana kadar hiç soru görmedim forumda fakat film bir çıktı neredeyse her gün görüyorum. Demek ki toplum araştırmayı, okumayı, sağlıklı yaşamı ve kendisine bakımı 2. plana atabiliyor. Gelişmiş ülkelerde ki insanlar gibi fiziksel ihtiyaçlarını karşılarsan neden, hobilere ve lükslere zaman ayrılmasın ki? Demek ki sadece toplum değil, devletin de buna katkısı var?

1|0
    0|0
  • Bir tanesi iyi diye, bize mal etme lütfen. Al bu da Rus erkeği
    www.fairfaxunderground.com/.../file.php

1|0
    1|0
    • Sizi mal eden yok reis..

Sorunun anlamı "kızım sana söylüyorum, gelinim sen anla" hesabı..

Habire "rus kızı da rus kızı" diye gezinen bi' tayfa var ortada...

• akıl ve olgunluk yaşta değil baştadır. :)

• Olabilir- ben sadece yaşça büyüklere reis diyorum belki.=//

• Çünkü sen gibi düşünenler çirkinlere layıksınız. :):

1|0
    0|0
  • Hahaha kac rus erkegi ile tanistin. Sen buradakileri op basina koy sana oyle pislikmissin gibi davranirlarki aklin cikar. Sen saniyor musun kibarlar. Adamlar mankenlerin sporcularin ambarinda ki o hatunlar bile illallah ediyor. Eger katolog erkegi paylasacaksan bunlari bizim katalog erkekleri ile kiyasla

1|0
    0|0
  • Kendisi adriana lima beyler.

1|1
    0|0
  • harbiden ben yakışıklı bulmadım bu çocuğu böyle Türkçe konuşmasının da başka bir nedeni vardır.
    Çirkin Erkeği Cast Ajans'a gönder iyi bir bakım makyaj ve reklam bak o çirkin Erkeğin kaç bin hayranı olur ve yakışıklı bulur.

1|0
    0|0
  • Biz daha Türkçe'yi zor konuşuyoruz. :D

2|0
    0|0
  • Zdrasvute, kak dela?

1|0
    1|0
    • Rusça bilmiyorum.=//
      Can you speak English-sir?

• sadece "merhaba nasılsın" demek..

insanlar google translate'den kopya çekmesin diye telaffuz edildiği şekilde yazıyorum..
      ha tabi kril alfabesiyle yazılışını bilmediğimi de itiraf edeyim.. yani istesem de "как дела" şeklinde yazamam..

• Translate kullanmadım- evet.. Direk sana sordum..=//

• bütün rus erkeklerinin çok iyi türkçe konuşabildiğini idda eden beyin yaşı +5 gerçek yaşı +15 olan blu gencimiz işte yazık

1|0
    0|0
    • Bütün Rus kızlarının güzel olduğunu iddia eden beyin yaşıyla kıyaslanamaz.=//

• Rus kızları türk kızlarından daha güzel oda bir gerçek =/

• İşte Rus erkekleri de Türk erkeklerinden daha yakışıklı- al sana bi' diğer gerçek.=//

• Boş muhabbetler ben sana kamboçyadanda yakisikli birini bulurum su kesinki rus kizlari sizi 5 carpar katlar boler karakokunuze kadar bulur iddia etmeyin ne apaciler goturyor burada ruslari

1|1
    3|0
  • Türk erkeklerininde yakışıklısı var çirkini var. rusça bilenide var almanca bilenide. demekki sana denk gelmemiş

1|0
    0|0
    • Gelmesinler zati hiç biri..

Kıvanç Tatlıtuğ olsa istemem..
      Karaktersizler tayfası.=//

• Niye yav ne yaptı türk erkekleri. Niye soğuksun bize bu kadar. Bu kusurumuz varsa affola :)

• Söylemem.=//

Ve soru- hepinize değil, Rusçu tayfayaydı.=//

• Sen önce türkçe konuşmasını öğren en azından biz türkçe konuşabiliyoruz
    Yakışıkksızzzz (:

1|0
    1|0
  • Bacım Türk Erkeklerinden Yakışıklı Tek Millet İtalyanlardır Onlardada Türk Soyu Vardır l*n bu Rus Erkekler Çok Yumuşak Olurlar karı gibi erkek dediğin göğüsü kıllı olur bacım

1|0
    1|0
  • Ne kadar saçma bir yaklaşım

1|0
    1|0
  • bütün bunları lezbiyen birisi mi söylüyor

1|0
    1|0
  • Ondan belli rus kızları tür erkegi diyor

1|0
    0|0
  • eleman sinan akçılın yandan yemişi resmen :D

1|0
    0|0
  • yakışıksızmıyız biz :)

1|0
    0|0
    • Sürekli "Rus kızı şeyle, Rus kızı beyle" falan - çok yakışıksız şeyler bunlar..=//

• sen direk türkiyeli erkekleri yakışıksız demişsin ayrca benm kanatiim rus kızları abartıldıgı gibi değil

• Yakışıklı demişsin de adam bulamamışsın aynı adamı 15 defa paylaşmışsın o nasıl olacak :D :D :D İroni mi yaptın anlayamadım :D :D :D

0|0
    0|0
  • 2 göz çizsem daha yakışıklı olur

0|0
    0|0
  • Hem lezsin hem de kızların yerine yorum yapıyosun, fail 👎

0|0
    0|0
    • Hem toysun, hem emoji kullanıyorsun, hem ingilizce kullanan özentisin.
      Faul!

=//

• Benim gittiğim yollara asfalt dökmüşsün ama içine düşmüşsün işte Allahın eziği :D hem ne demişler var mı lezo gibisi? Ahahaha :Ddddd

• Kelime oyunu yapmaya çalışarak kendine yol açmaya çabalamışsın ama ı-ıh..
      Çok eğreti duruyor üstünde- tecrübe meselesi işte bunlar hep..

Bu kadar zoruna gitmemeliydi genç-bu soru..
      Çok eksikliğini çektiysen vurdur bi'Rus herife gitsin.=//

• Kıskandığın o kadar belli ki

1|0
    0|0
    • Geberdim-bildiğin gibi değil gı.=//

• Nope- kızım ama yakışıklıyım..

Görmeden inanmıyorlar.
      Foto koyunca da gay erkekler, kızlar falan asılıyor.=//

Uğraşamam bi' süre.=//

• Peki tamam.

• Kzm bu 2 ci paylasmın aynı resimlerle bide rus erkeklerini cok seviyosan bul bitane

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Cosmo adamlar bi' yandan haklı ama. Ne kadar Rus kızı tanıdıysam hepsi de böğrü kıllı , üşenmemiş bira göbeği yapmış erkeklere bakıyordu ciddi ciddi. Bunda bir orantı var ama çözemedim

1|0
    0|0
    • Sürekli heykel gibi heriflerin içinde takıldıklarından, bıkıyorlar ve farklılık olsun diye bizim barzolara bakıyorlar demek ki.=//

• bizde de benzeri bi' durum mevcut farklılık lazım.

• Kim tutar seni heyt be cosmo

1|0
    0|0
  • Rus erkekleri bir harika asd

1|0
    0|0
  • Çok seksi hahaha

0|0
    0|0
  • Wow çok yakışıklı
    Rus erkekleri candır

0|0
    0|0
  • Lez misin :/

1|0
    1|0
    • Tam olarak değil.

• Açıklamakla uğraşamam şimdi.

Tarzım tamamen erkeksi, ama cinsiyetim kız..
      Erkeklerden hoşlanmıyorum, ama kızlardan da aşık olduğum olmadı daha.
      Arada kızlarla takılıyorum ama öylesine.

• Anladim

Yükleniyor...