Yardım edin bana ya kimseye derdimi anlatamıyorum :(

Günaydın herkese öncelikle arkadaşlar lütfen samimi cevaplar verin bi ay sonra evleniyorum ve ilk gece ne yapacağımı bilmiyorum hiç bi tecrübem yok ve çok korkuyorum bide hamilelikten korunmak için ne yapabilirim doğum kontrol hapı kullanmak istemiyorum kilo yapıyo başka çözümü yokmu bunun

Güncellemeler:
Kullanları gördüm canım hormonlar değişiyomuş

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle gerçekten cinsel bilgin hiç yoksa mutlaka bir kez erotik izlemeni tavsiye ederim. Ardından da mutlaka bir tane normal p*orn izlemeni tavsiye ederim. Başlarda doğal olarak bu tür bir şeyi izlemek seni rahatsız edebilir. En azından net bilgi sahibi ve görsellik anlamında nasıl olduğunu görmüş olursun. Bu da %50 rahat olmanı sağlaya bilir, bunun dışında zaten çoğu şeyi erkeğin yapacak veya sana o anda gösterecek, senden isteyecektir. Dediklerini yapmanda yeterli olacaktır.

Ama benim Tavsiyem hemen olmasa da, ilerleyen dönemlerde mutlaka cinsellikte geliştirmen ve yatakta olabildiğince aktif olmandır.

Şunu asla unutma:

Ne kadar güzel yemek yaparsan, kocanda açlığını gidermek ve yemeklerini yemek için can atacaktır.

Yatakta ne kadar aktif olur kocanı mutlu eder ve onu yatakta görsel, his, fantezi gibi konularda doyurursan. Kocanda akşamları yatağa girmek ve hatta sadece sana sarılıp uyumak için bile can atacaktır.

Aksi durumlarda açlıklarını dışarı da gidermek isteyecektir.

Prezervatif diyeceğim ama bu da genelde evli çiftlerin kullanmayı en son tercih ettiği bir durumdur. Haklılar da, sonuçta eşiyle oluyor ve ten tene değmesini, daha fazla hissetmeyi istiyorlar. Bu durumda geriye bir kaç yöntem kalıyor ve hepside bayanların yapacağı şeyler.

1- Doğum Kontrol Hapı

2- İlişki Sonrası Hapı

3- İğne Yöntemiyle Korunma (aylık iğne veya üç aylık iğneler mevcuttur)

Aslında daha bir çok yöntem mevcut o yüzden bu linklere bakmanı tavsiye ediyorum.

1- link

2- link

0|0
    0|0
    • çok sağol linkler çok açıklıyıcı gerçekten

Erkekler Ne Diyor 10

• Herseyi erkege birakirsan onun her istegine uymak zorunda kalabilirsin. En önemlisi kendini psikolojik olarak hazir hissetmelisin. Illa ilk gece gerdege gireceksiniz diye kendini kasmani tavsiye etmem, esininde bu konuda anlayis göstermesini tavsiye ederim. Burada ona cok is düsüyor. Birbirinize sevgiyle yaklasin, en önemlisi o gece gerdekten evvel konusun, sohbet edin, ancak böyle rahatlayabilirsin, sonrasinda zorlama olmadan iliskiye girebilirsiniz.

Hap kullanmak istemiyorsan, ozaman prezervatif kullanmalisiniz

0|0
    0|0
  • Kondom kullanmanız en iyisi ilk gece.Senin sorunun ilk gece korkusu mu ona görce cevap vericem.

0|0
    0|0
  • prezervatik kullanın ama hap prezervatif kullanmak istemiyorum derseniz sperm öldüren jel ve köpük kullanabilirsiniz

vajinaya sıkıyorsunuz o kadar

0|0
    0|0
  • kontrol hapı kilo ilişkisini ilk defa duydum.korkulcak bişi yok.korkmak çok saçma.gereksiz yere korkup aşırı ürkek davranarak eşinide sinirlendirebilirsin...şöyle anlaşın herşeyi yapın ama içine girmesin sonra kendinizi kaptırırsanız devamı kendiliğinden gelir zaten...kimse gerdekte canı acıyarak ölmedi korku çok gereksiz...

0|0
    0|0
    • ölmekten değil ya acırsa kasılırm kasılırsam zorlanır çevreden hastenelk olanlarıda duyunca ürküyo insan gevşemeye çalışıyorum işte :) alıştıra alıştıra

• denerim :D

• şimdiden kolay gelsin:Dbu işin olması senin istekli olmanla alakalı bu arada illa olsun derseen olur:D

• hamilelik ilk gecede çok düşük bir ihtimal. sen şimdiden kendini kasmasan iyi olur yoksa ilk gece sıkıntı yaşayabilirsin. zaten ilk gece eşine düşüyor yapılacak olanlar. ona şimdiden sana kibar davranmasını iste gerisi ilk geceden sonra gelişicektir. hayırlı olsun

0|0
    0|0
    • öyle yapacam bakalım :) umarım sabah gözlerini açtığında gözleri güler :)

• hele sen ilk önce kocanla birleşte hamileliği sonraya bırak...

0|0
    0|0
  • içine boşalmasın sorun yok,sen kendini ona bırak seni iyice gevşetir hissetmessin bile

0|0
    0|0
  • olmazmı çok çözüm var sen iste yeterki

0|0
    0|1
  • valla bir haydar dümen e yaz derim :)

0|0
    0|0
  • Tecrübelerimi aktarabilirim istersen. ben de 2 sene önce evlendim. ilk geceyi çok güzel yaşadım. korkulcak birşey yok. bazı şeyleri güzelce yaptıktan sonra.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• evet kesinlikle erkeğin bilmesi yeterli bu konuda ne yapacağını korunma konusuna gelince evet doğru kilo yapıyo hap ben 3 ay kullandım evliyken hala aldığım kiloyu veremedim hormonları değiştiriyo bence sen şimdilik bişey kullanma eşinin dışarıya boşalması veya prezervatif kullanması lazım

1|0
    0|0
    • bu arada eğer illa doğum kontrol hapı kullancam dersen ilk gecenden 1 hafta kadar önce kullanmaya başlaman lazım yoksa etki etmez diye hatırlıyorum ilk kullanımda 1 hafta sonra etki ediyo

• +1

• kilo yaptığını nerden biliyorsun kullandın mı ! Erkeek dışarı boşalsın içine değil anca öyle olur. Yapıcağın bişey yok sadece bolca sev.

0|0
    0|0
    • :D o hormonlar sevişmeye yarıyor sevişince efordan yemeğe vuruyorlar bahaneyi hapa vrmesinler .

• aylık iğne yaptır korunmak için ayrıca korkma

0|0
    0|0
  • yaa evet doğum kontroller hormonlarda ters etki yapıo ya prezervatif kullanın yada dışarıya bosalsın erkek bu kdr basit. ilk gece zevk alacagını düşünmüorum 4. 5. de zevk alırsın büyük ihtimal..

1|0
    0|0
  • İlk geceile ilgili ne yapacağını bilmesi gereken nişanlınız zaten, sizin etkinliiğinizden çok o bunu bilmeli. Tecrübe zamanla oluşuyor, korunmayıda yine nişanlınız bilir sanzırm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...