Ereksyon sorunu?

Arkadaslar dalga gecmeden ciddi crvaplar verin lutfen onemli.. sevgilimle iliski yasadik 1.de problem yoktu 2. Iliskimde ereksyon problemi yasadim cok utandimhap onermeyin cunku zararlari oldugunu biliyorum bir ara iki defa kullandim.. neden olabilir bunu yasiyan oldumu nasil hallettiniz bu sorunu???

0|1
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• çok kolay kuş yorulmuş. bak bir ilişkinin %20 si sokmalı iştir. diğerleri sevişme sen biraz sevişmeyi çoğalt bence. bu sayede daha az yorulur ve daha uzun yapmış olursuz ve gelmeden önce baş parmağınla o üstün bastır biraz geciktiriyor ve son olrak geciktirici pırezarvatif kullan

0|0
    0|0
    • Tskrederim gecikmede bir problemim yok ama daha onceleri 3 4 yapiyordum simdi neden bole oldu anlamadim

• yanlış anlamayın ama yaşlılık ola bilir yani yaşınızı bilmiyorum ama 30 dan sonra alet bozulmaya başlyıyor tabi kişidne kişiye değişir. bu arada kilolu iseniz ya da kilo alıdysanızda cinsel güce büyük etkisivar.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• ilkinden hemen sonra tekrar ilişki ise arada öyle şeyler olabiliyor, biraz beklemen doğru olurdu.. Motor soğusun..

0|0
    0|0
    • Biraz bekledim aslinda ama bu daha once boyle olmamisti

• ilkinde belki biraz fazla yormuşsundur, olur böyle. Kimisi merdivenleri 5 dakikada çıkar bidahakinde 8 dakika da çıkar. Onun gibi. Hep aynı sonucu alamazsın.

• 2. ye geçtiğinde sevişme olayını uzat faydası olacaktır bu durumu sık sık yaşarsan doktora görünmeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
Yükleniyor...