Kızlık zarının dikilmesi için ne kadar para gidiyor acil bilgisi olan yazabilir mi?

tecavüze uğradım küçükken ve şimdi evlenecem bunu eşime de söyledim sırf ailesi için beni tedavi ettrimek istiyor yardımvı olun biligi olan yazsın lütfen

0|0
8|24

En İyi Erkek Görüşü

• Verilmiş olan cevaplar inanılır gibi değil , ne çok espri uzmanı varmış da ciddi bir soruya edebi amatör eser niteliğinde ürün şeytmeye çalışmış... Farkında mısınız laf ağaları , çocukken tecavüze uğradığından söz etmiş kız...

Soran , herhangi bir özel jinekoloğa gidersen , muayene ücretinin üzerine yerine göre 300 yerine göre 600 daha ödersin. Bunu nikahtan 2 3 gün önce yapmalısın , zira bu dikişler tutmaz.

Aile adeti göreneği uğruna katlanmayı göze alıyorsun bu eziyete, asıl nişanlının sana destek olması çok güzel ve töresel bir aptallık olduğunun farkında bunun.

4|0
    1|1
    • teşekkürler halimden anlamaya çaluştığın için

• Kimse kimseyi kendi kafasına uymuyor diye eleştirmek hakkına sahip değil , okuduğundan ne anladığına göre cevap vermek de doğru değil

• evet ben bilgi istedim bilgi dışında her türlü cevap geldi

Erkekler Ne Diyor 23

• Bizim mahalle terzisi metrekaresini 10 liraya dikiyor. Hatta istersen overlok bile yapıyor. :):

4|0
    6|2
  • 1000-3000 arası.

1|0
    0|0
  • zaten kızlar ya tecavüze ugruyor ya da bisikletle gezerken düşüyorlar. bunu direk söyle sevgiline o zaman. neden ailesi için tedavi ettirmek istiyor bu nasıl bir sacmalık?

1|0
    2|0
  • ailesi çarşafa mı bakcak mış

0|1
    0|0
  • dügün tarihini adet günlerine denk getir olmadı adet kanından bir kavanoza sakla dügün gecesi kullan bedava masrafa girmeyin aynı şey

0|0
    0|0
  • Bence boşuna masraf yapmanıza gerek yok evleneceğin erkek seni kabul ettikten sonra sorun olmaz.
    Ailesi illaki kan görmek istiyorsa kırmızı mürekkep boya ile veya parmağınızı kanatarak da halledebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Bence bu seninle eşin arasında olmalı. Ailesine neymiş senin kızlık zarından.
    Ilk gece birlikte olurken aynı odada olacak değiller ya

0|0
    0|0
  • eğer eşin biliyosa ailesi için yapmasına gerek yok ufak bir kesik ile kan akıtabilirsiniz
    zar dikimi pahalı ve ssk karsılamaz ayrıca en fazla 30 saat geçerli kalır sonra dikilmişliğini kaybeder

0|0
    0|0
  • 1000 den cok

0|0
    0|0
  • Ailesi yuzundense dert etmeyin izlicek halleri yok

0|0
    0|0
  • Gerdekte ailece mi gircekler?

1|0
    0|0
  • Kendisi seni o şekilde kabul ettikten sonra sıkıntı olmaz sanki ailesiyle ilişkiye gideceksin

0|0
    0|0
  • ailesine neki hemde zar dikimi 5000 tl esine helal olsun harbide

0|0
    0|0
  • basit şeyler bunlar yardımcı olabilirim

1|0
    0|0
  • Hep ayani hikaye
    Dr Nevra bilir

0|0
    0|0
  • nişanlın biliyosa sorun olmaz. 750 ye dikiyo dr. h. ibrahim abi ankarada

1|0
    0|0
  • 5000tl

0|0
    0|0
  • Söyle kurtul

0|0
    0|0
    • ya diktirmem lazım ne kadar para gidioyr

• bileemem

0|0
    0|0
  • Allah öylelerinin bin belasını versin.
    Şayet ben bunlara karşıyım ve ailem bunu benden isteseydi çok kötü azar işidirlerdi. Sonuçta onunla ben geçinecem ve onunla ilgili ne varsa sadece beni ilgilendirir.

0|0
    0|0
  • eğer vurulmaktan.. dan çok.. benzer hale gelmişse şeyin. diktirsen ne fayda anlarsa bitersin.

0|0
    0|0
  • 1000 tlye 2000 tlye 3000 tlye yapan yerler var diye duymuştum.

0|0
    0|0
    • Ailesi için değildir. Kızlık bozma hissine ulaşması içindir.

• sabit fiyatı yok mu

• Bu işi yapan kişiler kime ki ne fiyat çektilerse mantığındalar.

• Kekeimi ye beni yeme kekimi ye beni yeme

0|2
    0|0
    • saçmalama be para soruyorum sen ne diyorsun

• 300 400 dur heralde

Kızlar Ne Diyor 8

• Gerdek gecesi çarşafı nasıl bir geri kafalıktır ya?

0|1
    0|1
    • Ailesi için diktirmen senin bence çok saçma. Aslı var mı gerçekten bilmiyorum ama diktiricem diye uğraşma filmlerdeki gibi bir tarafını kes kanını akıt çarşafa anlamazlar. Eşin de biliyo nasıl olsa. Sallar artık gurur kaynağı olan çarşafı..

• Eşin biliyorsa birlikte doktora gitsenize ablacım

0|0
    0|0
  • Öyle ailenin çocuğuyla evlenmeyi bırak aynı şehirde bile bulunmaman lazım. Ruh hastaları.

1|0
    0|1
  • Seni olduğun gibi kabul edemiyorsa ailene karşı seni koruyamıyorsa neden evleniyorsun?

2|0
    0|0
  • Sırf ailesi için ne alaka. Çok afedersin siz gerdekteyken ailesiyle aynı odada mı olacaksınız?

1|0
    0|0
    • Ailesi ile beraber gircekler haa😂😂

• Soruyu soran hanımefendi öyle deyince insan böyle bir soru sormaktan kendini alıkoyamıyor :) Kocası bunu bilmese tamam diyeceğiz de ilginç bir soru :D

• Esinin haberi varsa ne gerek var carsafada eşin bulsun sürecek biseyler

0|0
    0|0
  • Evleneceğin kişiye söyle , doktora gidin

0|0
    0|0
  • sadososis şu doktorun adını telini banada versene. yazıyımmı sana

0|0
    0|0
Yükleniyor...