Sevgilimin hamile kalması için tavsiyeleriniz neler?

Sengilim 46 yaşında ben 26 yaşındayım sevgilimle 3 yılsır birlikte yaşıtoruz önceleri korunarak sevişiyorduk bir aydan beri korunmadan sevişiyoruz sevgilim hamile kalmak istiyor yaşı gereği biraz acele ediyor.onu çabucak hamile bırakmam için bana tavsiyelerinizii bekliyorum

0|0
14|9

En İyi Kız Görüşü

• 10 yaşa kadar tamam diycem kadın bakımlıysada 20 yaş nedir ya kendine anne mi arıyorsun kadının menepoz çağı gelmiş bu yaştan sonra ne gebeliği allah aşkına

3|3
    1|0

Kızlar Ne Diyor 13

• beraber jinekoloğa gidin mümkün olup olmadığını sorun.

0|0
    0|0
  • şimdi çaba tamam da yaşındandır doktor muayenesi bence gerekebilir. Yaş ilerlemiş baya.

0|0
    0|0
  • sevgilinin yaşıtları menapoza girmek üzere çok üzgünüm:S

1|0
    0|0
    • normal adet görüyor menapoza falan girmedi

• tamam işte az kaldı menapoza gırecek dıyorum hamılelık bu yastan sonra çok zor.

• hamile kalabilir ama bebekte anomali riski çok yüksek olur doktorunuz bunu size anlattımı?

0|0
    0|0
    • doktor bir sorun olmaz dedi hormonal olarak falan her şey yolundaymış

• umarım oyle olur ama 40 yas bıle riskli olarak değerlendirilir tıpta.ki partneriniz yaş sınırını epey geçmiş.doktorunuz sorun olmaz desede gebeliğin ilerleyen haftalarınd 3lü test sonrasında amniyosentez dediğimiz oldukça riskli bi tarama testini yaptırmak zorunda kalabilirsiniz.eger tüm bu riskleri göze aldıysanız gercekten yumurtlama tarıhıne dıkkat ederek hamılelıgı kolalastırabılırsınız.regl gününün ilk gününü 1.gün kabul ederek 13. 15 ve 17.günler hamılelık sansının en yuksek oldugu gunlerd

• süreklı yap içine boşal

0|0
    0|0
    • ayrıca süreklı yapma spermın kalıtesını düşürürsün.tavsıyeyı burdan alacak ne içtin bana onu söyle sonra da gidin bir kadın doğum uzmanına.

• evet bu aralar çok sık içine boşalıyorum

• ciddi misin sen ya

0|0
    0|0
  • sperm ayımı yaptırdın mı? belki yeterli değiller döllenme için?

0|0
    0|0
    • spermm sayımım sonucu normalin üzrerinde çıktı.eşimde yeterli uaşı 46 ama çok bakımlı

• misyoner olarak iliskiye girmek arttiriyormus ihtimali.

0|0
    0|0
  • yumurtlama döneminde yapın

0|0
    0|0
  • Yani veled-i zina tarifi istiyorsun.Önce o bayana biraz saygın olsun gidin bir nikah yapın ki doğacak çocuğun lakabı p.ç olmasın.

0|0
    0|1
    • biz zaten evliyiz sadece resmi nikah yok salı günü nikahımız var.dini nikahımız var

• sok... çıkartma... boşal... seninkinin boyu yetermi 46 yaşındaki ablamıza.. boyu kısa ise hamile kalması zorlaşır

0|0
    0|1
    • benimki çok büyük bende uzun boyluyum zaten

• sevişerek hamile kalınmaz:D

0|0
    0|1
    • nasıl hamile kalınır.anlatsana

• yok sen o müthiş bilgilernle ztn brakırsn:D

• bi dkkk annen yaşında bir kadınla mııı neeee şokeee tak tak tak

1|2
    2|1

Erkekler Ne Diyor 9

• kendisi kocasından 20 yaşküçük olunca babam yaşında adamla evlendim diyememeyen kız tipi burada sana annen yaşındakiyle demiş ya pes artık...Sorun gelecek olursak aile hekiminizden yada kadın doğum uzmanından gerekli bilgiyi alırsanız daha sağlıklı olacaktır

2|0
    0|0
  • link

link

link

link şu pozisyonlara bir bak kadınını amuda kaldırarak yapılan pozisyonda var onu bulamadım.

link ACE PLUS SELENYUM ve çinko hapını ikinizde atınız faydasını göreceksiniz.

0|0
    0|0
  • :Dd bayılıyom bizim millete amk ya :d

4|1
    0|0
  • amuda kalkarak bi dene bakalım sonucu bildir bize ok hadi bb.

2|0
    0|1
  • şahin k sana çok iyi yardımcı olabilir bu konuda

1|0
    0|1
  • Oral yollarla deneyin genelde en hızlı o şekilde oluyor

1|1
    0|0
  • onu 91 oktan kurşunsuz benzininle doldur

0|0
    0|0
  • pompala kanka yani sabaha kadar gideri var

0|0
    0|0
  • Gün aşırı ilişki ve adet dönemi öncesi ilişki sorunu çözer.Adet döneminden önceki 10 gün ideal.

0|0
    0|0
Yükleniyor...