Nasıl hamile kalabilirim?

bir yıllık evliyiz eşim şimdilik çocuk istemiyo bir iki yıl sonra diyor ama ben çok istiyorum prezervatif kullanıyoruz korunma olarak nasıl hamile kalabilirim?

0|1
7|31

En İyi Erkek Görüşü

• Merhabalar gördüğüm kadarıyla yaşınız genç ve ayrıca bir hayatı paylaştığınız eşiniz var. Eşiniz çocuk istemiyor olmasının sizinle vakit geçirmek evliliği yaşamak tadını çıkarmak istiyor olması olabilir. Öncelikle esinizden gizli bir iş yapmanız bu çocuk için bile olsa etik olmaz oturup yüz yüze konuşmalısınız. Çocuk yapmak kolaydır ama bu sorumluluk demektir eskisi gibi birbirinize vakit ayıramama demektir ekonomik düzen demektir. Bir çok sorumlugu vardır. Önce eşiniz ile ortak bir karara varmanızı öneririm.

2|0
    0|1
    • Peki teşekkürler

• Rica ederim yinede hamile kalmak isterseniz özel mesaj atabilirsiniz kadın doğum uzmanıyım yardimci olmaya çalışırım
      Esenle kalınız.

Erkekler Ne Diyor 30

• Hadi diyelim bişeyler yaptın o prezervatifin içinden meni gecti ve Döllenme oldu oldugu zaman demezmi prezervatifle birlikte oliyordum nasıl oldu bu cocuk yoksa beni aldatiyormusun bile diyebilir hile hurdaya gerek yok zamanı gelince olur kendisini hazır hissetmiyordur

2|1
    1|1
    • Her ilişkide prezervatif kullanmıuoruz. Ayrıca eşim onu söylemez güvenir bana

• Ben gene önce kendini hazır hissetiği zamanı beklemeni öneririm belkide korkuyordur çocuk olduktan sonra cinsel yaşamın sonlacağını düşünüyor olabilir vücudunun yıpranmasını istemiyor olabilir ikna etmeden bence olmaz ama gene sen bilirsin

• İkna et önce

0|0
    0|0
  • Kocanı ikna ederek. Hile yapma, aranız bozulur.

1|0
    0|0
    • Ama çocuğum olsunistiyorum zamanı var diyo :(

• Bu birlikte yapmanız gereken birşey. Ortak karar ile yapmazsanız büyük sorun olur.

• Allah akıl versin koçasınada sabır

0|0
    2|0
  • condomun tepesini del

0|0
    1|0
  • eşini aldat

0|0
    1|0
  • Ulan insan eşiyle pre takıpta mı ilişkiye girer ya :/ çocuk istemiyorsa aranızdan birisi erteleyin derim

0|0
    0|0
    • Doğum kontrol hapı kullanmıyorum yeni evliyim hormonlarım bozulur diye.

• Zaten genelde geri çekiliyo ama ben biraz titizim çarşaflar konusunda

• Aman ya banane konuştuğum şeylere bak :D bir tane çarşaf alın yapacağınız zaman onu serersin ne diim

• la ne cahilsin. doğum kontrol hapı al bir kaç tanesini çıkart içinden kutunun yani içmiş gibi yap. kondomla zevk almadığını ten tene değicek diye ikna et. içine boşalsın bu kadar basit :D

0|0
    0|0
  • Bende atni durumdayim. bir yolunu bul ve prezervatifsiz yap. Ama onu ucur zevkten herseyi unutsun o an.

0|0
    0|0
  • ikana et bir yolunu bul esine bu sefer prezevatif kullanmadan yapalim yarin ertesi gun hapi icerim soyle ama icme bu kadar basit)))

0|0
    0|0
  • Acelen ne?

0|0
    0|0
  • prazervatifin unucu biraz yırt :D kopar :D

1|0
    0|0
  • Biraz bekle olmazmı sonuçta istemiyorum dememiş önce ikna etme çabalarına giriş (>‿◠)✌

0|0
    0|0
  • prezervatifi igne ucuyla del

0|0
    0|0
  • Kilifi sen ona tak ama ucunu yirt biraz suyu icine girsin

0|0
    0|0
  • Üstne otur kalkma

0|0
    0|0
  • konuşarak anlaşarak çok rahatlıkla hamile kalabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Prezervatif çöpe goturuyom diye al. İçine Akut tuvalette.
    Ama en güzeli ikna etmek

0|0
    0|0
  • Del prezervatifleri

0|0
    0|0
  • Eşini ikna etmek istediginde cevabı ne oluyor söyler misin?

0|0
    0|0
    • Henüz değil daha vakti var diyo

• Bankacıyım

• Müsait değilsen bu konuyu sonra da konuşabilir arkadaşım nasıl istersen?

• Bu ne acele arkadaşım. Eşin ne güzel söylemiş. İstemiyorum da dememiş. Yalan dolanla iş yapma.

0|0
    0|0
  • Onu takma zevk alamiyorumde

0|0
    0|0
  • Tup bebek

0|0
    0|0
  • bir de adamın tarafından bak sen hamile kalınca adam ne yapacak

0|0
    0|0
    • Nasıl napacak

• emin misin yarın karnın burnundayken senile ilişkiye girecek
      rahatsız olmaz mısın

• Hayır olmam eşim anlayışlı bir süre sabreder

• öyle zevk vermiyor bana bugün prezervatifsiz yapalım ilaç aldım birşey olmaz de

0|0
    0|0
  • Kararı beraber alın ne biçim eşsin

0|0
    0|0
  • Ucunundan minik minik delikler aç.. nasıl yapcam deme @mk onuda kendin bul bir careesini

0|0
    1|0
  • prezervatifi ben takıyım de tırnakla ucundan del çaktırmadan iiçne boşalır böylece :D

0|0
    0|0
    • Delinmiyo

• iğneyle del çaktırmadan ayarla bişeyler yoksa içine boşalmadan nasıl olcak

• Eşin ne diyorsa on göre hareket et. Cunku evi gecindiren o daha hazır değil demek ki

0|0
    0|0
  • bir kerede korunmadan yapalim de uste gec ve bir dahada inme

0|0
    0|0
    • Öyle de denedim geleceği zaman itiyo beni kucağından hemen:(

Kızlar Ne Diyor 7

• Zaten evlisin ikinizde hazır olunca çocuk sahibi olursunuz, acelen ne canım.

0|0
    0|0
  • p. uçlarını toplu iğne ile del asd

1|0
    1|1
    • Haha :D anlaşılır o canım

• toplu iğneden delinince oradan geçen spermle çocuk büyüyünce kısa boylu cüce olur :)

• Kutuyu iğnele delinir :D

0|0
    0|0
  • Bu hayat arkadasinla ilgili nekadar kotu bir plandir bu

0|0
    0|0
    • Sonuçta çocuk sahibi olucaz ama ben şimdi istiyorum anne olmayi

• Ne diyosun ya ben kocamdan hamile kalmak istiyorum önerin yoksa laf kalabalığı yapma

• Kal o zaman

• ne acelen var :)))

0|0
    0|0
  • Prezervatif içerisindeki spermi al vajinana yerleştir ve uzan tabi bunu çok hızlı bir şekilde yapman gerekiyor sperm çıktıktan 7sn sonra ölüyo diye biliyorum ama eşin istemiyorsa sabret be tatlım taze evlisiniz daha

0|0
    0|0
  • Prezervatife onceden igne ile delikler aç

1|1
    1|1
    • Anlar onu paketten kendi açıyo sonuçta

Yükleniyor...