Idrarimdan kan geldi. Çok korkuyorum :( ?

Arkadaşlar isedikten hemen sonra kan geldi. Mast falan yapmıyorum. Onunla alakası yok. Bakireyim üstelik. Korkuyorum neden böyle oldu :( kızlık zarınami bişey oldu acaba. Ama hiç bir şey yapmadim ki .s

1|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• ıdrar yolları ıltıhaplanmıs

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Jinekoloji'ye gideceksin

1|0
    0|0
  • geçmiş olsun ama hemen panik yapma çok farklı nedenleri olabilir ama bu illa ki çok kötüye işaret değildir büyük ihtimalle tedavisi olan ve düzeleceğin bir şey çıkacaktır geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • Kardeşim bunun adetle veya kızlık zarıyla pek ilgisi var gibi görünmüyor.

1|0
    0|0
  • Çorap giy çorap üşütme ayaklarını

1|1
    0|0
  • off canim korktugun seye bakya :) kizlik zariyla ne ilgisi var. idrar yollari iltihabi doktora gidiyosun hap veriyo 2 gun sonra gecer ;)

1|0
    0|0
  • Korkma! İdrarından kan geldikten sonra ölen olduğun sanmıyorum.

2|0
    0|0
  • Daha önce mesane bölgende ağrı hissetmişmiydin..

1|0
    0|0
    • Evet. Büyük abdestimle kan da geliyor bazen. kabız olunca. Gidicem onun için doktora

• En kısa zamanda ürolojiden randevu alıp gitmeni tavsiye ederim. Doktor değilim fakat kum döküyor olabilirsin buda kanamaya yol açar..

• Anlattığız gibi birşey yapmadıysanız sebebi idrar yollarında ya da böbrekle alakalıdir. Üroloji bölümündeki bir uzmana görünmenizde yarar var.

0|0
    0|0
  • Urolojiye git bobreklerde sorun olabilir

1|0
    0|0
  • Böbrek ile ilgili bir problem olabilir. Adet dönemi olabilir.

1|0
    0|0
  • Korkmana gerek yok

1|0
    0|0
  • bendende geliyordu böbrek taşı varmış o yüzdenmişti

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kanama genellikle, belirgin bir hastalığı göstermez. Hele kanama olan hastaların yüzde 15'inde hiçbir sorun bulunamaz. Ama bazen de mutlaka tıbbi müdahale gerektiren bir hastalığın habercisi olabilir. Bunların en önemlisi kanserdir. Bazen de böbrek taşları ile idrar yolu enfeksiyonları kanamaya neden olur. Prostatit ve ağır egzersiz de idrarda kanamaya neden olur.

1|0
    0|0
  • Reglin yakın mı

0|0
    0|0
    • Değil

• Regl yakın oluncada gelirde degılse git bir doktora uroloji sanırım

• Bağırsak problemi olabilir hastalık olabilir doktora git

1|0
    0|0
  • Adetin gelmistir

1|0