Çok çabuk ıslanıyorum yok mu bunun çaresi?

Bikini bölgeme epilasyon yaparken veya herhangi bir filmde erotik bir sahnede falan hemen ıslanıyorum,genital bölgem için lazer epilasyona gitmek istiyorum ama adım gibi eminim ki vıcık vıcık olur vajinam rezil olurum diye korkuyorum yok mu bunun bir çaresi yaa nasıl engel olabilirim :(

0|2
4|28

En İyi Erkek Görüşü

• Daha ne istiyosun allah vergisi sansli dogmussun. dert etme degerini bil guzelim. islanamayan kiz lar kadinlar dusunsun. inan sanslisin cok...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Lazer Vajinanı Yakar Nesinden Zevk Alcan? Acı Veren bir İşlem Yanı Nerene Yaptırırsan Yaptır Yakıyor :P

0|0
    0|0
    • acıyla alakası yok dokunuldugunda otomatik olarak ıslanıcam biliyorum :( evde agda yaparken de çok acıyo ama hemen sulanıyor :(

• :D Dostum Sen Bir İlişkiye Gir Yılların Birikimi Seni Mahvetmiş :D

• Başka şeylere konsantre ol.

0|0
    0|0
  • ıslanmaktan niye korkuyorsun bu normal bir şeydir

0|0
    0|0
  • Bunun sana + değer kattığı mi düşünüyorsun?
    Extra bir durum değil. % 95 hatunlar böyledir
    yani: SIRADANSIN

0|0
    0|0
    • değer kattıgını düşünsem nasıl kurtulucam bu durumdan diye sormam herhalde dimi

• Bu dünyada neler var mk. Ya siz Mars'tan mı yazıyorsunuz yoksa biz Marsta yaşıyoruz da bizim haberimiz mı yok. Denk gelmezki böylesi. Sansima sokayim...

0|0
    0|0
  • Bu kötü bişe sayılmaz ki.. günlük temizliğine dikkat ettiğin müddetçe bence bu duyguları canlı keyf almayı ve vermeyi bilen biri yapar en fazla seni.. hiç düşündünmü ya tam tersi olsa idi nasıl olur du...

0|0
    0|0
  • yok çaresı oyle yasayacaksın ve hos bır sey ılıskı esnasında

0|0
    0|0
  • çimento dök

0|0
    0|0
  • bisi olmaz vıcık vıcık

0|0
    0|0
  • Sende guzel doyurucu bir gece yasa iligine kadar bosal oyle git :)

0|0
    0|0
  • Bizim ki nasil istem disi sertlesiyorsa sizdede o akli var fikri yok engel olamazsin :D

0|0
    0|0
  • Pamukla tıka.

0|0
    0|0
  • Sende boşal öyle yaptır sulanmaz

0|0
    0|0
  • Rahatlaman gerekli mast ve iliskiye girmiyorsan cok normal dolmussun... en iyi cozum sanal..

0|0
    0|0
  • 2-3 posta masturbasyon yapıp git suyu bosalt

0|0
    0|0
  • eşim olacak kişi kadir gecesinde doğmuştur eminim:)

0|0
    0|0
  • Aynı dertte gibiyiz

0|0
    0|0
  • Insanlık hali olur öyle arada

0|0
    0|0
  • Böyleleri bizi bulmazki nerde öküz var onları bulur. Ondan sonra yırtınırlar benim kocam öküz diye

0|0
    0|0
  • Bnle tansman lazmm

0|0
    0|0
  • Bayandan mı tahrik oluyorsun ki ıslanıyorsun?

0|0
    0|0
  • Sen azmışin seks yap hemen:))

1|0
    0|0
  • Bnce öyle cook daha güzel olur :)) Hiç dert etme epilasyona kıl için mi gidicn

0|0
    0|0
    • ne için gidilir başka kıl için tabi :D

• Kıllı olması da ayrı bir güzellik tasiyo ama daha çok :) kendinden geçer insan senin sevgilin çok şanslı.

• bendede var o.

0|0
    0|0
  • rahat ol bu utanacağın bir şey değil tam aksi bir durum düşünmene gerek yok rahat ol epilasyonda da. ^*^

0|0
    0|0
  • canınmı istiyor filmi izleyince

0|0
    0|0
  • Ama ama ama sen ne sevisilesi bir hatunsun...:(

0|0
    0|0
    • gercekten mi :(

• Evet. .. çok sansli olucak senin partnerin..

Kızlar Ne Diyor 4

• Dert etme okadar yha bişey olmaz aynı cinsten kişi yapıyor zaten sıkıntı etme canım

0|1
    0|0
  • benim her dakika sulu yapıcak bişey yok

0|0
    0|1
  • Bendede aynı durum var normal herhalde

0|0
    0|0
    • koltukaltlarım için de gidiyorum birkaç yıldır artık iyice arkadaş olduk güzellik salonundakilerle o yüzden de çekiniyorum :(

• normal değil özelsiniz siz :)

• Dert etme kendine onlar alışkındır bu duruma senden daha ateşli bayanlar görmüşlerdir emin ol..

0|0
    0|1
Yükleniyor...