Karşı cinsten gereğinden fazla mı korkuyorum?

ailemdeki herkes abim hariç baskı yapardı bana kız arkadaşın olsun diye.büyük kuzenlerim bana cinsellik konusunda bilgi vermeye çalışıyorlardı ben de cinsellikle bilgili olduğumu belli etmemek adına aşırı tepki veriyordum.

inanın bu yaşıma kadar bırakın sevgiliyi bir kız arkadaşım normal arkadaş olarak dahi olmadı.ben bu halimden memnunum ama çevremden çok eleştiri alıyorum ve sosyal yaşamda güçlük çekiyorum mecbur kalmadıkca karşı cinsle konuşmamaya çalışıyordum.abimin bir sözü vardı=Kızlar ilk başta melek gibi görünür ama unutma şeytan da bir melektir

ben de reşit olunca hayatımı bu söze göre şekillendirerek kendi sözlerimi oluşturdum

=Bu hayatta 3 Kden uzakduracaksın: köpek, kayalık, kız

=Eğer yanımızda avrat varsa bu hayatta yaşamamızın bir anlamı yoktur.

sonra bu felsefelerle yola devam ettim sevgilim oldu ama dışarıdakilerin gözünü boyamak için idi bu anlaşmış idik onunla zaten onu tokat atarak kendimden uzaklaştırdım,bu olaydan hemen sonra şap devri başladı

şimdi de bir erkekle iğrenç bir vaziyet,ilişki yaşıyorum,dün arkaya 3 kez boşaldı,kısır kalır mıyım idrarda güçlük çeker miyim hepsi müphem şu anda

yani anlaşılan anti-girl falan filan hesapları,ne olduğumu ne olacağımı hiç bilmiyorum.bu halimden memnun olabilirim lakin böyle ne kadar dayanırım

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• hoşlanmıyorsun etmiyorsun ama istemediğini belirtmen gerek ayrıca.Yaşamını gay olarak mı geçiriceksin ?Zorla yapıldığından bahsediyorsun aklında demek ki böyle bir düşünce yoktu .taki zorla yapılana kadar büyük ihtimale de yapan kişi yakınlarından biri olmalı ki sessin çıkmıyor .eğer bu şekilde devam ederse hayattın ellerinden kayıp gidiyor .insanın kendini ne zaman boşluğa bırakacağı belli olmaz..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• aslında bence nihayet iyi bir durumdasın, en azından burada ikili davranmayıp tam olarak hissettiklerini anlatabiliyorsun. şap kullanmanın zararlarını açıkça gördüğün halde devam etmenin aslında kendi cinsiyetine karşı tepkili olmandan kaynaklandığını düşünsem de sen bu konularda çok başka bir görünüm sergilemeye çalıştığından pek de bir şey söylemek istemedim.

görünen o ki bu konularda baskıcı bir çevrede yaşıyorsun ve onların bu tutumu senin yarılmalarını daha da artırıyor. ancak onlar ne derse desin, bu senin gerçeğin ve asla sana belletildiği gibi iğrenç bir durum değil.

idrarda güçlük çekmezsin ve daha önce de söylediğim gibi kısırlık gibi bir duruma yol açmaz. ancak elbette ilişkin sırasında korunmaya özen göstermen senin için daha iyi olur. beraber olduğun kişiye karşı duyguların tam olarak ne bilmiyorum ancak cinsel arzunun dışında olumlu bir sıcaklığın yoksa bence şu anda bu ilişkiyi sürdürme. zaten oldukça hassas bir durumdasın, sevgisiz bir ilişki seni daha da olumsuz etkileyebilir.

bak şu siteyi bir incele: link bu türkiye'nin eşcinsel haklarıyla ilgili çalışan ciddi kurumlarından biridir ve psikolojik destek konusunda yardımcı olabilecekleri gibi kafanı karıştıran konularda bilgi de isteyebilirsin. bu konunun ehli olan önyargısız, birikimli insanlar sana en doğru cevapları verecektir.

bir başka site de şu: link burada veya herhangi bir yerde seni bu sebeple tersleyecek veya olumsuz tepki verecek insanlar olacak ama onları bir kenara bırak. önemli olan sensin ve senin kendi doğrunu bulup yaşaman, unutma bunu.

2|3
    0|1
    • bu arada; bir arkadaşımla konuştum az önce ve bu numarayı arayarak ücretsiz danışma desteği alabileceğini söyledi: link

• adamı hepten gay yapacaksınız wallahi:DDD

• sonuçta bir şekilde eşcinsel bir ilişki yaşadın. bu insanları ara ve neler yaşadığını anlat, en doğrusunu onlar söyleyecek...

• nasil yani kizdanmi korkuyorsun?ama kiz erkekden korker erkek deyil

0|0
    0|0
  • sen kendi istrekelrine göre davran kimseyi mutlu etmek zorunda değilsin ne istiyorsan onu yap kafaan takma başka bişeyi :)) ok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• hayat senin istediğin gibi devam et yalnış yoldaysan yolun senii uyarırı değiştirmek zoruna kalırsın dert etme

1|0
    0|0
  • bence yanlış yönlendirilmişsin. Çok bilmiş abiler ablalar hepimize söylemiştir bunları. Kadınları sevmeye çalış, öcü değil onlar

0|0
    0|0
    • şeytan oğlum onlar iblis iblis

• ben abartıyor muyum?

• Seni yakından tanımıyorum elbette ama üstteki yazına bakarak evet, kadınlardan uzak durma konusunda abartıyorsun. Bu senin kabahatin değil, çevrendeki insanlar senin gözünü korkutmuş küçükken hepimize az çok yapılmıştır bu

• dostum ne düşündüğün ne yaptığın umurumda değil fakat bende senin gibiydim kızlardan hep kaçardım nefret ettiğimden değil utanırdım tokalaşamazdım konuşamazdım komşumuzun kızı vardı 7 yaş büyük gördüğü yerde tutup yumuruyordu beni sıkıp sevip büyü evlenecem seninle diyordu nefret ediyordum 12 yaşındaydım hoşumada gidiyordu hep kaçtım kaçtım kaçtım sonunda alıştım kızlara birlikte hoşça vakit geçirebiliyoruz hatta erkek arkadaşımın sayısı kızlardan daha az anlayacağın papatya gibi açıldım bence kızlara yaklaşmayı dene inan bambaşka duygular sevildiğini anladınmı daha başka, bir kızın sana aşık olması seni sevmesi sana değer vermesi dünyadaki hiç bir şey bunlardan daha güzel olamaz inan bana birlikte olman gerekmiyor sev sevil eğlenmeyi bil yeter ...

0|0
    0|0
  • şimdi sırası değil ama şeytan melek değildir çünkü ateşten yaratılmıştır şeytan. Melekler ise nurdan yaratılmışlardır. Hem melekler Allahın emirlerine asla karşı gelmezler şeytan ise karşı gelmiştir. Yani şeytan ASLA melek değildir. bayanlar erkekler için yaratılmıştır bir uyum vardır aksinde ki durumu iddia edenler bkz. Lut Kavmi...

0|1
    0|0
    • şeytan melek değildir azrail melektir 2 sni karıştırıyolar

• kısa dipnot olsun dedim hatırlatma amaçlı bazı bilinen yanlışlara müdahale etmek lazım

• nasıl mutluysan öyle devam et. eğer mutlu değil ve hlinde bir sorun görüyorsanda bir uzmana danış, bir psikologa git derim.

0|0
    0|0
  • pekkmik çok güzel bilgiler vermiş uygula hemen tedavi görmen senin için daha iyi olur yaşadıgın çevreyi aileyi çocuklukta ne yaşadıgınıda biliyorum açmayım daha fazla intahara kadar sürükleyebilir bu durum psikologa git 18 yaşın dan büyük isen haber vermeden kendi başına git doktorunla konus ona göre ailenle paylaşıp bir yol izlersin

0|0
    0|0
  • sekste mantık aramana gerek içgüdüsel bişey sonuçta. sen çevreni ve sei mutlu mutsuz eden noktaları bulduktan sonra kendin olacaksındır.

0|0
    0|0
  • Çok ciddi profesyonel yardım lazım sana, yeri burası değil. Psikoloğa git.

0|1
    0|0
  • Bir sorunda erkeklerin cinsel organına bakmak günahmıdır günahsa bakmayam gibi bişeler yazmışsın... şimdide 3 kez arkama boşaldıl vs gibi bir cümle kurmuşsun..baya enteresann

0|0
    0|0
  • Kardeşim dün yaşadıkların igrenç. Hoşlansanda bu durum psikoljini bozacak. Dikkat et kendine. İyi çocuksun ama yapma böyle şeyler. Pasifte kalarak nasıl bir zevk alıyorsun, Orgazm bile olmuyorsundur.

Esas sorun ilerde oluşacak. Simdi evlen hayatın olsun diye sıkıntı yok. O zman ne yapcaksın. Allah korusun İntiharı çözüm yolu olarak görebilirsin. Tedavi alman lazım.

0|1
    1|1
  • ilginç bir durumdasın yaa nasıl mutluysan onu yapmaya çaliş

0|0
    0|0
Yükleniyor...