Sevgilim artık bir şeyler yaşamak istedigini söyledi sizce ne yapmalıyım?

23 yaşında kendisi 1 bucuk yıllık cok güzel giden bir ilişkimiz var kendine güvenim sonsuz ve cok seviyoruz oda bende bu güne kadar tek bir hatasını görmedim dogru insan diyebilirsinz ya hani öyleyiz arkadaşlarım ailem herkex cok seviyo kendisini onun aileside beni dün bi konu geçti ben 23 yaşında biriym birtakım ihtiyaclarım var ve ben sevdigim insanla yapmak istiyorum bunları dedi seni istiyorum seni arzuluyorum ve sennle yaşamak istiyorum artık bazı şeyleri dedi ne diyecegimi bilemedm kafam karıştı bende sevdigimle olmayı cok isterm ama evlenemeden önce cesaret edemem arkadaşlar napmlym sizce zaten onun dedigide bekaret dışındaki şeylerdi oral vb..

0|0
6|22

En İyi Erkek Görüşü

• bak canım biz deli gibi aşıktık o benim için ben onun için ölürdüm,ailesi beni sevdi bende ailesini,ve nişanlandık sonuç nemi oldu?hiç beklenmedik anda nişan bitti araya birileri girdi karmakarışık şeyler oldu bu yüzden gelin ata binmiş ya nasip demiş sakın yapma ayrılmasam ben ayrılmazdım,2 yıl boyunca sex yaptık kızlığıda bende sonuç noldu yamanmak için neler yapıyor kimbilir üstelik sen nişanlıda değilsin,nişanlıyken bile yapma,yaparsanda s...de değil

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• bekaret dışında şeyler ne la...

yeni nesil bekaretin sadece zarın yırtılmasıyla bozulduğunu düşünüyor... Yazık vallahi yazık, size değil ananıza babanıza yazık.

3|0
    0|0
  • ona deki s... git sosyal evlerde yaşa ne yaşayacaksan evlenmeden beraber olma birliktelik yaşama sakın

0|0
    0|0
  • bu işin 50 türü var başka türlü olabilir yani sonuçta bizim ülkede hala kızlığa önem veren öküzler var hem onlarada ders olur bu işin 50 türde yapıldığını

1|0
    1|1
  • Sana şunu söyleyim sana . Allah'tan başkasına asssla güvenme . Kellesine iddaya girerim . Asla kimseye kesin olarak güven meeeeeeee . BEN BUNU ÇOK İYİ ÖĞRENDİMMMMM

2|0
    0|0
  • sevdiğin insanla inandığın ve istediğin şeyleri yaşamaktan daha doğal ne olabilir ki? çocuk haklı bence.

3|0
    2|1
    • pis akrep :))

• erkekle kız aynı degildir cok yanlş düşünüyosun daha önce biriyle yatmış kızla evlenirmiydin ?

• evet evlenirdim. bir kadının benden öncesi değil benden sonrası önemli benim için. Allah tevbe edenin tevbesini kabul ediyor da ben nie benden önce birşeyler yaşamış insanı affetmeyeyim. o zaman evlenip boşanmış ya da dul kişilerle de evlenmeyelim.

• senin söylediğin şeyler ön sevişmeye girer. içinden yapmak geçiyorsa sende hoşlanacağını düşünüyorsan yapılmasında bi sakınca yok. ama istemiyorsan erkek arkadaşında saygı duymalı

0|0
    0|0
  • cesaret edememekle alakası yok o kadar çok seviyorsanız birbirinizi evlenmeden yapmayın.

1|0
    0|0
  • haram olanı helal yaptıktan sonra yapın

1|0
    0|0
  • bekle bence yapma. ona güzel bir dille anlat evlenmeden bişey yaşamak istemediğini söyle.

1|0
    0|0
  • sonra senin hakkıdaki fikirleri değişir seni basıt görür haberin olsun

2|0
    0|0
  • oral yaptıktan sonra bekaretini korumuşsun ne fayda..bence aşıksan bekaretini de ver.

0|1
    1|0
  • orta yolu bulun, vajinal sex dışında tatmin etmeye çalış

0|0
    0|0
  • olur öyle şeyler arada bende isterim..

0|0
    0|0
  • yazığım geldi çocuğa:))

elizabet canına tak etmiş):)

0|1
    1|0
  • Oral gibi şeyler yapabilirsin bunun kararı sana kalmış ancak daha ilerisinde birşeyler istiyorsa evlenmesi gerektiğini söyle.

1|0
    0|0
  • Evlenmeden risk alma derim

1|0
    0|0
  • evlenmeden sakın ilişkiye girme sonra ortada kalırsın

1|0
    0|0
  • sevişin gençler sevişin...

0|0
    1|0
  • çok erken

ilerde boynun bükük kalır, belki de annenin babanın da boynu bükük kalır..

1|0
    0|0
  • Bekleyin yapmayın böyle hatalar sana diyeyim aileler de biliyorsa hiç yapmayın evlenin sonra..

1|0
    0|0
  • dini nikahın varmı?

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• istiyorsan yap istemiyorsan o istedi ihtiyacı varmış diye yapma. O zmaan sen sadece ihtiyacını giderdiği biri olursun. Cinsel paylaşımlar zevkler istekler karşılıklı değilse sen sadece bir oyuncak olursun. Bende yukarda yazdıklarını boşver önce bende istiyor muyum diye sor.

0|1
    1|0
    • istyrm ama evlenmeden önce degil..

• zaten evlenmeden öncekini soruyorum. elleme dounma öpme vs vs. O zaman tavrını koy .

• iyi olduğunu bu kadar anlatmanız beraberlik yaşamanızda bir abes olmadığını ispatlamazki, doğru değil evlilik öncesi, iyibiri olunca doğrumu oluyor yani? Bu bir duruşdur.

0|0
    0|0
  • yapma güzelim. çok istiyosa gelsn istesin evliliği hızlandırsın.

1|1
    0|0
  • evlenmenize az kaldıysa yapma..

0|0
    0|0
  • sınırı geçmeden birşeyler yap

0|0
    0|0
  • seni zorlayamaz buna eğer istiyorsan sende evet ama istemiyorsan boşver

0|0
    0|0
Yükleniyor...