Partnerim himenimi deldi vajinam çok dar oldugu için zar zor yarisina kadar sokabildi 5-6 kez?

Içime bosalmadi kondom vardi ama sanirim delik olabilir Eger delik varsa sadece o basta cikan 1-2 damlalik sivi vardi içinde hamile kalma ihtimali ne kadar ?

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• içine akdıysa 1 damla bile yeterde artar bile bu olay bugün olduysa, ertesi günü hapı var onu kullanmalısın gecikme.

0|0
    0|0
  • arkadan baban gelip bir tekme atsaydı köküne kadar girer sende meraktan kurtulurdun...

0|0
    0|0
  • Hamile kalabilirsin
    Sonuçta sperm hareketli
    Aminin derinliklerine oradan yumurtaya gide bilir
    Hamile kalırsam aldırma aldirirsan hayata gelecek ikan bir canı aldırmış olursun
    Bir masumu katl etmek bütün bir kainatı katl etmek gibidir

0|0
    0|0
  • Allah analı babalı büyütsün

0|0
    0|0
  • 5,6 dan Sonra Say'ı yok sanırım ilişki yaşıyoruz Öylemi hızlandırılmış eğitim gibi hayırlısı olsun.

0|0
    0|0
  • gölgelerin gücü adınaaaa !

0|0
    0|0
  • Buğra güzel isim kiz olursa bilge

0|0
    0|0
  • ertesi gun habi al birsey olmaz

0|0
    0|0
  • Erkek olursa emre koyarsiniz

0|0
    0|0
  • Kız olursa Nalan, erkek olursa Haydar koyun adını.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• spermin bir damlası bile hamile bırakabilir.

0|0
    0|0
  • Benim eşim içime boşalmayı bırak çıkarıp sırtıma boşaldı ordan kalça kısmımdan aşağı akmıştı biraz sildim ama yinede hamile kaldım kesinlikle içeri boşalmadı 40 günlük hamile olduğumu öğrendim malesefki girmediği halde olabiliyorsa içeride sperm kaldıysa olma ihtimali yüksek canım sen yinede bir test yap olduktan sonra 2 hafta içerisinde belli oluyo bırak sperm olmasını önceden akan zevk suyu içerisinde bile hamile
    Kalmaya yetecek derecede sperm oluyo diye biliyorum... Döneminle de alakalı adetin bittikten sonraki dönem ise ihtimal artar

0|1
    0|0
    • bayaa tszyikli attrmış spermler ölmeden ilk gelen yarışı kazanmis cocuguna sirtmda cok tasidim yavrımmmm de

• Sırtımda çok taşımadım olması gereken yere ulaştı karnımda taşıcam artık

Yükleniyor...