Sevgilime çok kötü davranıyorum. Aramı düzeltmem lazım.

Özet :

1) Kız arkadaşıma yaptıklarımdan utanıyorum, kendimi affettirmeliyim

2) Birlikte yaşıyor gibiyiz

3) Cinsellik yaşıyoruz

4) İki gün sonra 1. yıl dönümümüz var, aramızı düzeltmek için fırsatım bu, ne yapmalıyım ?

21 yaşındayım (üni 2)

Birbirimizi çok seviyoruz. Problem şu,

Sevgilim tecrübesiz, daha önce ilişkisi olmamış ve bu yüzden insanların içinde düşmek istemediğim hallere düşüyorum.

Kıskançlığıyla diğer kız arkadaşlarımın benden uzaklaşmasını sağladı vb. hareketler yaptı.

Ama ben buna oranla ona çok kötü davrandım ve hakaretler ettim.

Kendini savunmuyor, beni çok seviyor. Bu beni üzüyor.

Kendimi samimi hissedemiyorum, bu olananları konuşup konuyu kapatmamız lazım. Aksi takdirde onunla birlikteyken eğlenemiyorum çünkü yaptıklarımdan utanıyorum.

Artık onu geçtim kendimi bile onun yanında rahat hissetmiyorum. Konuyu konuşup kapatmamız lazım.

Not : Aklımı çelmeye çalışan başka bayanlar oldu, bizi ayırmaya çalıştı ama kararlıyım, hayatımı geçirmek istediğim insanı buldum. Bu yüzden bu meseleleri çözmeliyim.

Güncellemeler:
İki gün sonra 1. yıl dönümümüz geliyor. Ne yapmalıyım ? Hediye almalı mıyım ? Ne tür bir şey almalıyım ?

Özellikle bayanların cevaplarını merak ediyorum, siz olsanız ne isterdiniz ?
+ not : yazın bir hafta ailemin evinde misafir ettim.

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Kız arkadaşların sevgilin varken hala yokmuş gibi davranıyorsa kız arkadaşın doğru olanı yapmış.O kıza düznce anlatsan burda böyle şunu yapma diye o dinler seni.Sen pata küte söylersen onu sadece uzaklaştırırsın kendinden..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bunlar aşılamayacak sorunlar değil bence bde aynı evde kalıyorsunuz ve yüz yüze bakıorsunuz güzel bişeyler yapablrsın

0|0
    0|0
    • "güzel bişeyler" açabilir misin, yardıma ihtiyacım var.

• arkdsım ben sana sabahın köründe fikir sunuyorum burun kıvırıyorsun yap sen biftek şarap takıl hadi ii gnler

• Kaç zamandır forumlarda sayfa yenilemekten sinirim bozuldu, burun kıvırmıyorum soruyorum öğrenmeye çalışıyorum. Bayanlarda en doğru cevabı verir diye soruyorum ama sen bana gıcık olmuşsun.

• Kocaman bi ayicik al guzel yemkler yap kucuk bi pasta icine kucuk bi yuzuk baneldir ama her kizin hayalidir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Yasını yanlismi yazdın 45 üstü diyoda :)

0|0
    0|0
    • Forumlara seri üye olurken alıskanlıgımdır. Hesabı kaybedersem diye aynı dogum tarihini kullanırım hep.

Yükleniyor...