Vajina kokusu hakkında?

Kızlar gidin şu şeyinizi yıkayın be oral yapalım diyoruz onu bile yapamıyoruz. O şeyin koktuğunun farkında değilsiniz galiba?

0|1
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Sizin sperminiz ile cisiniz ayni kanaldan cikiyor onu ne yapicaz? O spermleri yutturan da var ve vajinanin icine bosalttirip cocuk yapiliyor. Esas bizim sokturmamamiz lazim.

5|2
    0|2
    • Ne kadar akıllısın şu an alkışlıyorum seni

• Sen bence hela cukuruna sokmussun penisini.

• saygıdan ekranın önünde eğiliyorum ahklısın

Kızlar Ne Diyor 3

• hijyen şart

0|0
    0|0
  • sanki seninki amber kokuyor.. asıl erkeler bulduğu yere çöğdürüp fermuar çekiyor.. ne yani her çişte pipini yıkıyormusun.. bir git allahasen

7|2
    0|3
    • Bizimki ucundan çıkıyor kızlarda öyle değil leş gibi kokuyor. gelmiş burada boş laf yapıyorsun

• Ben sana ne diyorum? Yokluktan pis kızlara gidiyorsun diyorsun da temiz olup olmadığını tipinden mi anlayacağız diyorum. Açıp bakıyoruz mecbur.

• herkesmi pis lannnn diyesim geldi iki tarafta yalamasın olsun kardesim ne cok seviyonuz sidik tadini anlamafm gtti

• Nefes alsın yeter diyen gencin hazin sonu :))))

4|5
    0|0
    • l*n daha ismimi bile bilmiyorsun gelmiş konuşuyorsun. Reçetene sebamed * sabunu yazıyorum

• Ya cidden tipinden anlaşılmıyor eski sevgilim o kadar güzel değildi bak sıradan bir tipi vardı ama mis gibi kokuyordu orası. Sebamed bilmem ne falan kullanıyordu. Bu kız çok güzeldi hiç böyle tahmin etmemiştim tertemizdir diye düşünmüştüm yani. Sanırım kendisi de kokunun farkında değil gayet rahattı leşin kızı. Bakire bir de sürtünerek yaptık penisime bile sinmiş kokusu lanet olası karının

• Bir arkadaşım var güzel ama leş olduğundan eminim. Mesele onu hep merak etmişimdir, hiç mi erkek arkadaşı falan laf etmiyor ya da soğumuyor mu diye ahahhahahhhaha
      kireç dök bir dahakine ahhaajkalajaja

Erkekler Ne Diyor 6

• akıntısı vardır genel bir problem oral yapmadan önce kibarca banyoya götür ancak bir süre sonra yine olucaktır ilaç tedavisi lazım

0|0
    0|0
    • Akıntıyla alakalı değilmiş

• İşim olmaz artık:D bazı kızlar idrarını kaçırıyormuş o yüzden böyle oluyormuş arkadaş olmaz böyle bir şey ya:D

• sabah sabah iğrendiriceksin ya :)

• Aklı fikri sekste olan bir erkeğin sabredemeyip saldırması sonucu alabileceği koku oysa bıraksa her şeyi doğal akışına birlikte duşa girilse vs vs o zaman her şey daha güzel olacaktır.

0|1
    0|0
    • Bilip bilmeden konuşma kardeş. Kızla duş alamam. Ki ev duş için müsait olmuyor. Bunu söyleyeceğine kızlara daha temiz olmaları hakkında tavsiyede bulunsan daha iyi olur

• ooo o işin asıl tadı o kokuda bee

0|0
    0|0
  • Bazilari pislik olduklarini erkeklere saldirarak kamufle etmeye calisiyor.

0|0
    0|0
  • vajinadan limonata cıkmıor liseli

7|1
    0|0
    • Bizimkinden limonata mı çıkıyor da kokmuyor evlat?

• kimi yaladında geliyon

5|0
    0|0
Yükleniyor...