Vajinamdaki kılları aldıramıyorum?

Uçlarından kesip iyice kısaltıyorum, kremle alabildiğim yerleri alıyorum ama ağda gerçekten çok acıtıyor ya o yüzden yaptıramıyorum. Doktor git aldır yoksa iltihaplanma olur demişti ama günde 4-5 kere iç çamaşır değiştiriyorum ve iyice temizliyorum, her gün duş alıyorum. bir sıkıntısı olur mu ya :(

0|2
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• Bence almalısın. Çünkü sağlık açısından çok önemli. Zaten zamanla alıştığını söylerler. İlerde o kadar açı çekmezsin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• aldır bak böyle olursun sonra

4.bp.blogspot.com/.../...ubic-hair-small-41104.jpg

0|1
    3|0
    • Yok böyle olmam Allah korusun hiç bu hale gelmedim

• Aldır lazer epilasyona git... Madem ağda acıtıyor. En azından daha uzun süreli çözüm olur.

• Gidicem zaten en yakın zamanda, paramın yarısını kremlere yatırıyorum

• Sağlığın için mecbur aldıracaksın. Ağda kullanamıyorsan tüy dökücü krem kullan veya ekonomik durumun iyiyse eğer, lazerle aldırmanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • Krem kullanıyorum zaten ama aşağılara kadar inemiyorum sakıncalı olduğu için. Lazer epilasyon yaptırıcam en kısa zamanda

• İçerisine değerse sıkıntı :(

• Bak değerse bolca yıka soğuk suyla, birşey olmaz korkma.

• İlerde jandarma hatıra ormanı gibi olursa o zaman işte daha zorlaşır. Ayrıca iğrenç bir görüntü. Tüy dökücü zımbırtılardan dene veya bir kereliğine o acıya katlan.

0|0
    0|0
    • Zaten yaptırıyorum ama yılda 1-2 kere. Ormanlık arazi gibi olmadan azaltıyorum ben onları

• Fakat aldırmadığın sürece kökleri dahada güçlenecektir. Devamlı yaptırdığında kökleri zayıflayacak ve acısı çok olmayacaktır.

• Bana kalırsa acısına alışıp bir şekilde aldırmalısın daha büyük sorunlar olur ve iltihap olursa bu sefer daha kötü olur

0|0
    0|0
  • Benzin dok yak

0|0
    0|0
  • yak gitsin

0|0
    0|0
  • Olur vajinada sorun çıkabilir

0|0
    0|0
  • epilasyonla aldır sende:)

0|0
    0|0
  • Ben yardımcı olurum isterseniz

0|0
    0|0
  • Kaç iç çamaşırın var senin nereye kadar bu kaçıs?

0|0
    0|0
  • Arkadaşımın teki kolonya döküp aleve verdiğini söylemişti. =)

0|0
    0|0
  • Oha ne olcak be

0|0
    0|0
  • Vajina derken? İçerde mi

0|0
    0|0
  • zor bı durum ama temızlıyorsan sıkıntı olmaz sanırım

0|0
    0|0
  • Kıllı kalsın daha guzellll ben oyle sevıyorum

0|0
    0|0
  • hafif tüylü daha güzel olur :)

0|0
    0|0
  • Bizde olmuyor sizi bilemem :D

0|0
    0|0
    • İyisiniz tabi

• Ya öyle düşünüyorum derken yani cinselliği tek kişiyle yaşamak daha güzel bence :D

• Evleneceğin kişi olsun oda temiz olsun sende hem güven problemi yaşamazsın :)

• Midem kalktı :\

0|0
    0|0
    • O ormanlık arazi gibi değil azıcık var kökünden aldıramıyorum napayım tabi sizin ağda derdiniz yok :(

• Ya kesip kanatırsa? Orası çok hassas ve yumuşak bir bölge

• Yapanlar zaten soluğu acilde alıyor, bu kadar nazlı olmayın. Temizliğinize önem verin.

Kızlar Ne Diyor 6

• Jilet tercihim... birlikte oldugum hicbir erkek arkadasim da iyyy ne bicim vajina demedi yani gayet isteyerek oralda yaptilar.

0|0
    0|0
    • Benim ağdaya alışmam lazım galiba, gelecekteki çoluğumun çocuğumun yirmi yıllık ekmek parasını tüy dökücü kremlere yatırdım :(

• Agda dudaklari sarkitiyor tercihim degil o yuzden. Dustan duse jiletle alinca da uzun surmuyor zaten. 4 dakikada bitiyor temizlik ve masrafi da yok

• lazer epilasyon alsana

0|0
    0|0
  • Kuaföre git alış kararır bidr

0|1
    0|0
    • Kararır derken :O

• Aldırmıya aldırmıya kökler iyice belirginleşip kararır düzelmez pişman olursun

• sende tarz şekilde al vajinanında tarzı olabilir ;)

0|0
    0|0
  • agda yaptir bişey olmaz

0|0
    0|0
  • ne yani dr kıllı kıllımı gittin.. kusura bakma ben senin o bahsettiğin temizlikleri yaptığına inanmıyorum.. kimse gıdıklanmıyor ağda yaparken herkesin canı acıyor ama temizlik uğruna katlanılıyor..

0|0
    0|0
    • Sen bilirsin.

• Ayrıca çok uzun değildi ağda yaptırdıktan bir ay sonra gitmiştim ve ağdayı hep yaptıramıyorum çünkü gerçekten çok acıyor

Yükleniyor...