Prezervatif almaktan utanıyorum?

Solo takılıcam merak ediyorum sadece, eczacıdan almak zaten sıkıntı olur sanırım.
İnternetten almak dışında ne tür öneriniz var ? veya marketteyken nasıl istemeliyiz vb...

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Eczaneden alamasan bile Migros, Bim, Carrefour gibi yerlerden alabilirsin. Ben sporcuyum bacak için Veet ağda bandı aldım kasiyer şöyle şaşırmış bir vaziyette bakmıştı.

0|0
    0|0
    • yav ağda bandında sıkıntı yok onu ben de alırım hatta parasını veren olursa tüm ağdaları bile alırım :D ama bu biraz tuhaf gibi oluyo :D

• Aklına sürekli acaba ''Adam içinde ne geçiriyor'' gibi şeyleri getiriyorsun bu yüzden problem yapıyorsan. Orada onu alan tek sen değilsin. Bu ayıp bir şey değil.

• o da var gerçi, yine de migros her şubede öyle mi ki, yani her şubede kilitli kutulara mı koyuyolar ki?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardeşim git eczaneden al hatta bayan kalfadan al ben kendime egzersiz olsun diye böyle yapmıştım biraz açar seni bu

0|0
    0|0
  • kanka git migros özdilek bim a101 gibi marketlere rafdan al kasada öde ben alamıyodum şimdi cok rahat bir şekilde alabiliyorum birinden almak cok zor da ama market raflarından almak kolay

0|0
    0|0
    • işte prezervatifleri migrosta kilitliyolar bildiğin bir kutu gibi bişey var ona kitliyolar.

• bim e git

• onu da insanın şeyine takası gelmez :D zehirlenir gideriz :D

• Korkma git al direkt. Migroslarda falan neden aldın diye sormuyorlar

0|0
    0|0
    • migros tam bir komedi yav, geçen gözüme çarpmıştı adamlar bildiğin plastik şeffaf bir kutuya kilitlemişler ordan açıp almak birileriyle muhattaba girmek gerekiyo :D

• Bayan daha da sıkıntı be abi :D yüzüm şekilden şekile girer :D

• La sende ha. Abartma alisirsin zamanla

Yükleniyor...