Ciddi düşünen erkek sevgilisine dokunmaz mı hiç?

ciddi düşünüyosunuz diye sevgilinizle aranızda hiç cinsellik olmuyor mu? yani diyosunuz ya eğlenilecek kız ver evlenilecek kız var. evlenilecek gördüğünüz kızlarla hiç cinsel şeyler konuşmaz mısınız? dokunmaz, öpmez misiniz? bunları yaşarsanız o ilişkiye ciddi gözle bakmaz mısınız yani?

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• evet aslında ikisiylede aynı şeyleri yaparsın ama biriyle evlenirsin diğeriyle eğlenirsin

• evlenme teklifi olumlu bişey fakat diğer söylediklerin her türlü ilişkide olur zaten bir erkek bir kadını çekici bulmasa onla çıkmaz yanii iş olsun diyeee

ilişkiniz ne zamandır devam ediyor bu da önemli bir yılı geçmeli bence bu tür şeyler için

• bana bazen şakayla karışık evlenme teklif ediyo mesela.. bu olumlu bi şey mi sizce? bazen öpmeye başlıyo ve kendini kaybedebiliyo uyarmak zorunda kalıyorum. bazen eğleniyoruz çok yada sohbet ediyoruz yada alışveriş yaparken çok gülüyoruz ama sonra hemen öpmeye başlıyo.. hani sevdiğindenmii yoksa beni çekicii bulduğu iiçinmi böyle ayırd edemiyorum. sıkıntımı tam olarak anlatabildimmi?

• bak bu erkeğini tanımakla ilgili bişey yaniii karşındakine güvenmiyorsanda sırıl sıklam aşık olsanda böyle bişey yaşamayacaksınnnn

mesela bir erkek birden fazla kişiyle çıkmışsa güvenilmezdir benim için çünkü ilk aşkını bırakıp başka birini sevebilmiş tabii çok özel durumları dışarda bırakıyorumm

sonra kızlarla çok içli dışlı olanlar yanii tehlikeli gruba girerler çünkü kadının dilinden anlarlar yaniiii vs. bunun kararını ancak sen verebilirsin

• Öncekileri Göster

Erkekler Ne Diyor 25

• yooo dokunur neden dokunmasın

• Bu kesinlikle erkekten erkeğe değişir. Fakat şu birkaç senaryodan farklı değildir durum herhalde:

1- Gerçekten seviyordur, yetiştiği çevre itibariyle cinselliği tabu olarak görüyordur. O yaşına kadar gerçekten de bakir kalmıştır ve evliliğe kadar sabredebiliyordur.(Bu en iyi senaryo :D)

2- Üsttekinin tamamen aynısı fakat düzenli aralıklarla genelev v.b. yollarla kendini tatmin ediyordur ve bunu kendince meşru görüyordur.

4- Genelev v.b. yerlere gitmez fakat çevrede her türlü kıza her türlü gözle bakar ve iç geçirir. Cinsellik için flört etmeye her zaman açıktır ve evlense de hep açık olacaktır.

3- O zamana kadar yüzlerce kızla birlikte olmuştur ve artık ciddi anlamda aşık olduğu o kıza kendini adamayı düşünüyordur. Gerçekten ciddi ve sabırlıdır yani.

• evet aynen yazdıgın gibi.ama düşünce tarzı biraz farklı yani insan sevdiğine incinir diye dokunmaz sevmediğine de nasıl olsa farketmez diye istediğini yapar.

• Ciddi düşünen ve gerçekten aşık olan dokunmaz değilde dokunmaya kıyamaz incinecek sanır korkar ha bu ciddi düşündüğündendir tabi her ciddi düşünen erkek böyle olmak zorunda değildir yetiştirilme tarzı farklı her bölgede bazılarına normal gelir bazılarına anormal gelir bu davranışlar.

• Kişiden kişiye çok değişken bir kavram. Ben de fark etmez. Ama birçok erkek de seviştiği insanla ciddi düşünmez.

• yorum yapan arkadaşlar olaya bide şu gözle bakın

Sevdigine dokundun az veya çok birşeyler yaşadın ama olmadı evlenemedin sonrasını nasıl degerlendirmeliyiz

başka birisiyle evlendiniz veya sevdiginiz evlendi o ilişkiden mutlu olunacakmı

bana kalırsa ilkler unutulmaz sevdigim kadına verdigim degerde burdan cıkar ilkini unutana kadar mutsuz yaşamasın ben onu sevdiysem benle yada bensiz ömür boyu mutlu olsun

• Olurmu öyle şey yav.

Ciddiysem eger tamamen şüphem de yoksa En başta sevgilimden beklerim öyle şeyleri.

O yapmazsa önümden geçenlere bakarım.

Herkes bakar.

Youtube da bir video vardı

Asıl o*uspu sevgilin ayagına geçinip gösteren ama vermeyendir demişti.

Çok doğru bi söz.

• pek öyle değil benim için. evlenilecek kıza kırılacak eşya gibi davranmam. beni tanıması gerektiği gibi tanır oda.

• Ne alakası var. Sağlıklı bir ilişkinin en önemli unsuru sex tir. Sex olmayan bir ilişkide sevgi de olmaz zaten. Saygı olur anca, o da sevgi değildir. Evlenmeyi beklemek felan bahane değildir hiçbir zaman.

• açıkcası şu an aşık oldugum bi insan yok ama düşünüyorum da duygusal olarak yogun bişeyler hissetigim birine karsı cisel duygularım biraz arka planda kalır gii geliyor.

• Öyle bir şey yok. Her heteroseksüel erkeğin aklından mutlaka şu geçiyordur: link

• dokunmazsa gıder baskasına dokunur o ıhtıyacını ılle gıderır, ama yemeyenın malınıda yerler dıe bı soz var bunuda unutmamak gerek bırı gelır vurur gecer acımaz ;)

• ben dokunurum.. tabi dokunmaktan kastım onun gelecegini tehlikeye atacak cinsten değil ama yinede belirli sınırlar içerisinde dokunurum.. Çünkü ben cinsellik yasayacaksam bunu sevdigim kızla yasamak isterim.. çünkü bu sey en güzel onunla olur..

Tabi bunu seks e sadece boşalmak olarak bakanlar anlamaz.. ama seks e sevdigin kıza dokunmak, onu hissetmek, sıcaklıgını görmek, Onunla bir bütün olmak seklinde bakarsınız ne demek istedigimi daha iyi anlarsınız..

• hiç bir alakası yok, asıl koca bir ömür beraber geçeceği için tanımalı insan karşısındakini

• erkeklerin çoğunuğu çıktıkları kızların tamamıyla yatmak ister sıra evliliğe gelince kimseyle birlikte olmamışa bakarlar. yazılarda insan sevdiğine dokunmaz gibi klişe düşünceler var ama gerçekte böyle değildir. artık evlilik için kim uygun bulunduysa onunla evlenir. şöyle düşünmek lazım ben sevdiğime dokunmam evlenmeden diyip başka kızlarla hiç çekinmeden yatan biri insani yönden nasıl biri olabilir?

mademki kızlar ciddi düşünmedikleri ile yatmıyorsa, erkeklerde ciddi oldukları ile yatmıyorsa kimse kimseyle yatmaz sonucu çıkar. böyle olmadığına göre. pazar tezgahında meyve seçerken bütün meyveleri eller sıkarız arasından istediklerimizi seçeriz. bu işi buna döndürdük.

ben karşı tarafın ilgisini farketsem bile eğer bişe hissetmiyorsam yaklaşmıyorum. ciddiye aldıklarımla da herşeyi paylaşmak isterim.

arkasına sığınılacak bahanelerle, insan doğru değer yargılarını oluşturamaz

• Burada kasıt elle veya dudaklaysa dokunuruz ama gerçekten sevişmek ise evlenmeyi bekleneyi tercih ederim açıkcası. Evlenmeden önce olsa ne olur hiç bişey ama gerdekte olması daha bi ilginç olabilir.

• parfüm alacaksın diyelim, tester ile denemesini yaparsın değil mi ?

• günümüzde birçok kız ve erkek sevişim kendini bozduruyo , benim sevdiğim kız sevişmeyi benle öğrenmeyip başkasındanmı öğrenecek , hem kız arkadaşlarımız kendilerine bu kadar çok hakimlerse neden jinekologlarda zar diktirmek için sıraya giriyorsunuz ...

• Dokunma yasagımız mı var ?

Düşüncelerimiz ciddiyse öpemeyecek miyiz ? Elini tutmamız için nişanlamamız mı gerek.

• dokunursun öpersin bunlar olması çok normal bence ben evlenmek istediğim kızla çok konuştum kız kaçtı sonunda =)

• eksi puan veren şahsiyet sen sevgilinle bu konuları konuşma öptürme kendini hatta ciddi düşünen erkek sevgilisiyle buluşmaz buluşsa da aralarında 1 mt mesafe olmalı onun yerine başka kızlara dokunmalı Mutlu oldun mu

• Bu tamamen kişilerin kafa yapısına bağlı olsa gerek. Kimi günah bulur kimi günah olduğunu bile bile yapar kimininse oyle kaygıları yoktur. Herkes ayrı bi dünya.

• Kör kütük aşık olan partneri istemediği sürece dokunmaz cinsel anlamda

• dokundurup çeker

• niyeki...

dokunmayıp başkasına havale edecek hali yokya...

çok ister ama ilişkinin ciddiyetini gölgelememek adına kendisini frenler...

• niye dokunmasın ?

insan sevdiğine dokunmayacaksa kime dokunacak nefret ettiği iğrendiği birine mi ?

asıl sevdiğinle güzel

• eğer eğlenmek icin yaklaşıyorsa bunu sadece sen anlarsın orasına bişe diyemem tabi

ama insan sevdigine hem dokunmalı - hem eğlenmeli - hem sevmeli vs vs

yani bunlar olursa diğer çelişki ortadan kalkar bence neden olmasın ?

ama gel gelelim bunu herkes yapamıyor ne yazık ki

• benimde sorduğum şey bu zaten evet insan sevdiğine dokunmalı sevdiğini öpmeli.. ama erkekler eğlenilecek kızlara boyle dokunup evleneceği kızlara dokunmazmı? eğer adam bana boyle dokunuyosa ööpüyosa beni eğlenilecek bi kız olarakmı evlenilecek sevdiği kız olarakmı görüyo nerden anayacağız. sonuçta insan sevdiğine dokunmak istiyo ama adam eğlenmek için yakınlaşıyosa bilelim geri çekilelim dimi ama...

Kızlar Ne Diyor 5

• bende anlamıyorum bunu bu tür şeyler sevdiğin kişiyle yaşanmalı evlendikten sonra ne değişiyor ki

• dokunmak ister, arzular da ama bunları eyleme dökemez ciddi düşünen bi erkek..

tecrübeyle sabit olduğundan söylüyorum; cinsel şeyler belki konuşulur belki öper, kendi hayalinde arzular da ama o kadar da kalır ciddi düşünen erkek, gerisini ilk geceye saklar, dokunmaya kıyamaz..

• katılıyorum sana ciddi düşünen erkek, gerisini ilk geceye saklar, dokunmaya kıyamaz..

• Seviştiğin zaman karşıdaki insan zarar görmüyor. Bunu öğrenelim ilk başta.

• ali veli arkadaş soylediklerine sonuna kadar katılıyorum

• sevişmediğin zamanda sevişmeyi öğrenmek için başkasını buluyorlar

• asil ozaman dokunmak ister bence cünkü ciddi yi nezaman düsünürsün? candan sevince... ama ilk iliskilerini beraber gerdek te yasamak istiyorlarsa ozaman kendini tutmaya calisabilir fazla dokunmadan

• ben buna pek inanmiyorum ya da mantigini kavrayamiyorum. insan sevdigine dokunmak ister koklamak ister ayrica birseyler paylasmadan-burda kastim illaki cinsellik degil- nasil aradaki bag kuvvetlenecek, bilemiyorum.sevgilim bna dokunmasa opmese sevmese beni sonra da ben seninle ciddi dusunuyorum dese bu daha akil karistirici olmaz mi...

• bende böyle düşünüyorum.. yani sonuçta insan sevdiğine dokunmak öpmek ister.. sevdiği insanın vücüdunu tanımak kokusunu sıcaklığını hissetmek ister bence. ama nedense sevgilisiyle bu yakınlıkta şeyler yaşayınca sonra acaba bu kadar yakınlaşmak doğru değilmi diye düşünüyo insan. bide şu olay var insan sevdiğini öpmeye kıyamazmış falan filan çelişkili ve kafa karıştırıcı bi durum...

• adam ciddi işte, yüksek askeri şuura da falan takılırsınız , cinsellik de neymiş!

Yükleniyor...