Ciddi düşünen erkek sevgilisine dokunmaz mı hiç?

ciddi düşünüyosunuz diye sevgilinizle aranızda hiç cinsellik olmuyor mu? yani diyosunuz ya eğlenilecek kız ver evlenilecek kız var. evlenilecek... Daha Fazla

En İyi Görüş

• evet aslında ikisiylede aynı şeyleri yaparsın ama biriyle evlenirsin diğeriyle eğlenirsin

• peki biz bunu nasıl ayırt edebiliriz. yani adam bizle eğleniyomu yoksa niyeti ciddimi? sonuçta ikisidendede aynı şekilde sarılıyo öpüyo diyosunuz...

• Öncekileri Göster
    • bana bazen şakayla karışık evlenme teklif ediyo mesela.. bu olumlu bi şey mi sizce? bazen öpmeye başlıyo ve kendini kaybedebiliyo uyarmak zorunda kalıyorum. bazen eğleniyoruz çok yada sohbet ediyoruz yada alışveriş yaparken çok gülüyoruz ama sonra hemen öpmeye başlıyo.. hani sevdiğindenmii yoksa beni çekicii bulduğu iiçinmi böyle ayırd edemiyorum. sıkıntımı tam olarak anlatabildimmi?

• evlenme teklifi olumlu bişey fakat diğer söylediklerin her türlü ilişkide olur zaten bir erkek bir kadını çekici bulmasa onla çıkmaz yanii iş olsun diyeee

ilişkiniz ne zamandır devam ediyor bu da önemli bir yılı geçmeli bence bu tür şeyler için