Yardim edin ne yapacagimi sasrdm?

Arkadaslar 9.siniftayken vajina duvarm cok kasinmisti ben de dayanamamistm parmagimi azcik sokup duvari kasimaya basladm. Kaşırken tirnagim duvarı acitiyordu yine de kasimadan duramamistm. Sonra bir anda vajina duvarimı tirnagmla yirttigimi hissettm kizlik zarima bir sey olmus mudur? Jinekologa da gidemiyorum ilerde hayatimi etkiler mi zarimin yirtilmasi? Sacma yorumlar yazmayn engelliycem

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• merak etme sen duvarı kaşımışsın giriş kapısına bir şey olmaz

0|0
    0|0
    • İnsallah dedginiz gibidir ya :((

• Tamam hemen deniycem tesekkur ederim

• rica ederim yalnız kontrol ederken o bölge aydınlık olmalı karanlık olursa göremeye bilirsin

Erkekler Ne Diyor 7

• Böyle durumlarda kızlık zarının önemini düşünmeyin. Önemli olan dürüstlük. Doktora da gitmekten korkmayın. Belki enfeksiyon başlayabilir.

0|0
    0|0
    • Haklisnz da aileeme de diyemiyorum

• Niye diyemiyorsun canım Allah Allah sizde yani bir çeşitsiniz? Ayıp mı ne var bunda? Hastayım de gitsin.

• Ne alaka ya feyksin sen ne zevk aliyonuz sapikmisiniz

0|0
    0|0
    • Sence sorum fake olabilecek cinsten mi

• Vajina duvarm kasiniyordu kalinlasmayi nerden cikardiniz

• Bozulmaz ozaman

• Usta çağır duvarı onarsın:)

0|0
    0|0
  • ne alaka ferah ol

0|0
    0|0
  • Evlenecek olduğun kişiye bu şekilde izah edersin anlar diye düşünüyorum ben olsam anlarım.

0|0
    0|0
    • Oyle bir sey olmussa insallah ya

• Off insallaj h dua ediyorum

• Rahat ol anlatirsin durumu biseyolmazz gidip laf anlamaz biriylede evlenme:)

• Hasar vermiş olabilir acı olduysa yırtılmışdir belki ama pek zannetmiyorum birsey olduğunu şüphede kalmamak için doktora gidebilirsin burası pek de yardımcı olamaz

0|0
    0|0
    • Haklisiniz da nals olacak korkuyorum

• Demek istediğim o değil yani herkes anlamaz zarın dikili olduğunu o da bir et parçası parmağıni kestiginde nasıl yara olup kapanıyor dikilince de öyle olucak

• İnsallah yirtilmamistr da gerek kalmaz ne diym 😢😢

• hiç bir şey olmaz
    parmagını sokup çıkarmaya devam et

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 4

• Ben iliskiye girmeden once mast yapiyodum, bir ara kan geldi yaparken. Zar patladi sandim ama iliskiye girdigimde baya bir derin girmesi lazimdi kanamasi icin. Ikinci gun bile kanadi. Yani o parmaktan bisey olmaz Baska biseydir o korkma

0|0
    0|0
  • Bende öyle çok sürtmüştüm ya sürtmeyen kızmı kaldı ya umarım bozulmamıştır bende ileride sorun olur diye korkuyorum valla

0|1
    0|0
    • Cok kasinmisti ya duramamistm artk o dereceydi

• Bence rahmin bile dışarı cikmistir

0|0
    0|0
  • Kızlık gitmiş geçmiş ola.

0|0
    0|0
    • Yok ya ama nette parmakla bozulamayacagini okumustum emjn olamadm

• @qwety07 (bu yaşta bu cevap) hayal değil gerçek parmak ile kendi kendini bozan kız çok

• O onlarin azginligi ya bozmak icin yapiyosa baska ama yanlislikla bozamazsin bide sen nerden biliyosun ki

Yükleniyor...