Kadin olsam asla hayat kadini olmazdim neden?

Kadin olsam mecbur kalsam bile asla hayat kadini olmazdim bu aklimla atesli 18 yaslarinda bir bayanda olsam servet dökseler önüme guvenmedigim biriyle olmazdim para karsligi nedenmi ? Kacinizin aktif cinsEl hayati olup ufak tefek tedavisi olan hastaliklara yakalandiniz cinsel yolla bulasan hanginizin ramak kaldi zuhrevi bir hastaliga yakalanmaniza ben sansli biriyimki ufak tefek tedavisi olan hastaliklara yakalandim tedavisini oldum kurtuldum kacinizin defalarca guvenmediginiz biriyle iliskiye girerken kondomu patladi ? Bunlarin hepsi basima geldi ve kulucka suresi dedikleri zamanda neler dusundum ??dahiliye koridorlarinda kactane aidsli hepatitli insan tanidim bir kismida sorumsuzlugu bana birsey olmaz kendimi iyi hissediyorum ! Aids i hepatit i de gectim sizin hpv den haberiniz var mı 100 den fazLa cesidi olan ve turkiyede duzinelerce bu hastaliga yakalanan insanlardan ve kadinda rahim kanseri erkekde girtlak kanseri yapan ? Evet bu hastaligida bana ogrettiler korkuttular nasilmi molluskum bulastiginda bana hpv sanarak hastaneye gittigimde doktorun bana bunlarin molluskum oldugunu belirterek bir kez daha ramak kalmisti genital hpv ye yakalanmama cok sukur simdi hicbirseyim yok testlerimi yaptirdim kafam rahat siz hala hasta olmak istiyormusunuz ? Yapmayin demiyorum ama bilgilenin diyorum

Güncellemeler:
Aciklamayi sonuna kadar okumadan yorum yapan beyinsizler var burada

2|1
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Doğru diyorsun. Şu boktan hastalıkların tedavisini bulamadılar hala

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• şey arkadaşı tebrik için ne tarafa alkışlıyoruz?

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Sen niye böyle bir misyon üstlendin ki la
    Paramı teklif ettiler

0|1
    0|1
  • Ya ne kullanıyon sabahtan beri kafayı bulamıyorum bana da söyle hacı

0|0
    0|1
  • Okumadım. Gidenler düşünsün.

0|0
    0|0
  • valla hiç okumadan yorum yapıyorlar haklısın kanka

0|0
    0|0
  • lastik takmadin mi yoksa

0|0
    0|1
    • Hpv yi arastir sen netten kondom fayda ediyormu ogren hocan degilim senin illa basina gelmesi gerekmez ama yok ben tinlamiyorum bana birsey olmaz diyorsan allah islah etsin senide mollusskum kaparsan bir gun genital bolgende o zaman veryandim edip hastaneye kosarakmi gidersin artik ne yaparsin orasini bilmem dikkat ette hpv kapma molluskum kapip kriyoterwpi yapsinlar sanada anlarsin ne demek istedigimi ya da sEn kondom kullan sana birsey olmaZ

Yükleniyor...