Orgazm olamama hastalıgının adı vajınısmus mudur?

Orgazm olamıyorum hastalıgımın adı vajinismus mu bilgi verirseniz sevinirim.

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• daha önce böyle başıma geldi psikolejiktir bu
    tecavüze uğrayanlar
    yanlış erkekle tanışan ya da evlenen
    korkuyu atamamış kadın daha sonra kimle yatarsa yatsın orgazm güçlüğü çeker
    bakirede zor boşalır
    erkek sabırlı olmalıdır fark ettiği zaman başıma gelmişti baya zorlanmıştım ama sonr kolay gelmeye başlamıştı
    olmazsada psikolağa gitmelisin o yönlendirir jinekologlarda iğneler var düzelirsin korkma

0|0
    0|0
    • Cok tesekkur ederım ıgne oldugunu bılmiyodum

• var ama ciddi ilişkinle zorlaya bildiğin kadar zorla seks oyuncakalrı kullan hallolur

Erkekler Ne Diyor 13

• Vajinsmusta ilişki esnasında bayanın kaslarının kasılması sonucu birleşmenin olmaması durumudur. Orgazm olamadığını düşünüyorsan farklı sebepler vardır. ayrıntılı bilgi almak için bana ulaşabilirsiniz

1|0
    0|0
  • Vajinusmus kadının istem dışı vajina kaslarını kasması sonucu ilişkiye girememesi durumu.

0|0
    0|0
  • Vajinismus orgazm olamamak değildir. İlişkiden soğuk olmak veya ilişkiye yanaşamamak anlamına gelir. :):

0|0
    0|0
    • Ben iliskiye olamıyorımve cok zevk alıyorum ama orgazm olamıyorım

• Geç boşalma olabilir. Veya partnerin senden önce boşalma çabasındaysa aslında ortada bir sorun bile olmayabilir. :):

• Belkı de yok bılmıyorum zevk alıyorum ama bosalıyomuyum bılmıyorum

• vajinismus orgazm olamama değildir vajina duvarlarlarının istemsiz kasılmalaır sonucu vajina girişini daraltmasıyla beraber ilişki yaşarken ağrı sancı kasılmalar meydana gelir buna vajinismus denir genelde pskilojik tedavilerle sonuca 7-14 gün arası ulaşılır tabi verilen ödevleri yerine getirerek ve bundan kurtulma isteğine bağlı olrak tedavin hızlanabilir

0|0
    0|0
  • Orgazm olamamak bir hastalık değildir. Yeterli tahrik oluşmamış ya da doğru yer bulunamamış olabilir partnerin tarafından. Vajinismus, ilişki öncesi ya da anında vajinanın kasılması ve ilişkiye izin vermemesi rahatsızlığıdır.

0|0
    0|0
  • Hayır orgazm olmama bir hastalık değildir onu bil
    Vajinismus orgazm değil kendini kasmaktan hiçbir şekilde ilişkiye girememektir ki o çok kötü bir hastalıktır

0|0
    0|0
  • Hayır vajinismus daha farklı bir sey 😁

0|0
    0|0
  • Vajinusmus penisin vajinaya girememesidir. Orgazm olamama diye bir hastalık yok. Mast. yaparak orgazm oluyor musun?

0|0
    0|0
    • Mast sevmıyorum hıc ılıskıyesevgılımle sevgılımle

• Hıc yapmadım ıcımden gelmıyo :(

• Anladım. Umarım sevgilin en kısa zamanda seni orgazma ulaştırır. Sevgilinin penisi kaç cm? O boşalıyor mu seviştiğinizde?

• degıl o dedıgın çok dar olan

0|0
    0|0
  • Bende olamiyom la

0|0
    0|0
  • Kendin mi yapıyorsun bosalamion yoksa ilişkiye mi giriyirsun

0|0
    0|0
    • Mast sevmıyorum yapmıyorum sevgılımle ılıskıye gırıyorum

• Anladim o zaman biraz daha kendini vermelisin bide sevgilinin becerisine kalmis galiba

• ya sen tek yaptığın için olamıyom ortamı iyi hazırlaman lazım :p

0|0
    0|0
  • evet sen hastasın çok felaket şekilde hunharca bir ilişkiye ihtiyacın var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• değil vajinsmus olan kadın orgazm olabilir ön sevişmeden zevk alabilir ama vajienaye herhengi bir cisim giremez ilişkiye izin vermez.

0|0
    0|0
    • Nasıl orgazm olurum peki caresı var mı

• Evet sureklı olmuyomus zaten sen aştın yanı bu sorunu oyle mı?

• evet yani tabi surda kaç yıllık cinsel hayatım var tamamen çözdüm diyemem ama derler ye kadın 30 undan sonra alırmış en iyi zevk diye biraz da tecrube lazım tabi

• Hayır alakası yok.
    Vajinusmus vajinanın kasılması hatta penisi içine almayacak derecede olmasıdır

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
Yükleniyor...