Yardım eder misiniz?

sevgilimden ayrılmıştım ve birisi ile ilişkiye girdim sonra sevgilim ile barıştım ve onunlada ilişkiye girdim sevgilimde bel soğukluğu başlangıcı oldu ve anladı başkası ile olduğumu benden ayrıldı şimdi bende hastahaneye gitmeyi düşünüyorum hastahaneye gitsem birisi duyar diye korkuyorum iğne vercek iğneyi yaptırmaya gidicem hergün birisi duyar diye korkuyorum yardım edin

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bazıları bilmeden konuşmuş maalesef bunun tecrübesizlikle alakası olduğu kanaatindeyim. Beyler bel soğukluğu (gonore) hastalığı yalnızca cinsel ilişki sonucu bulaşır ve kadınlarda genelde pek belirti vermez. Bu hastalık 24-48 saat içerisinde kesinlikle belirti verir, bel soğukluğunun kuluçka dönemi yoktur, bel soğukluğu hastalığı olan biri ile beraber olduktan maksimum 48 saat (çoğunlukla 24 saat) sonra belirti (kaşıntı, idrarda yanma, akıntı) problemleri baş gösterir. Dolayısı ile erkeğin günde 2 ayrı partnerle ilişki yaşamadığı süre kimden kaptığını anlaması zor değildir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Arkadaşım merhaba,

Senden hastalık kapmış olduğu fikrine nasıl kapıldın buna anlam veremiyorum...

Basit bir kan testi yaptırarak herhangi bir "cinsel yolla bulaşan hastalık" taşıyıp taşımadığını öğrenebilirsin...

Bu testin sonucu da ailene ulaşmaz, çünkü tansiyon için bile aynı test yapılabilir... Sadece sonuçlardan bir cevap çıkıyor...

0|0
    0|0
    • sevgilim hastahaneye gitmiş orda çıkıyor ben senden baska kımseyle yatmadım dedi ben hastahaneye gidince ne diycem ya birisi duyarsa ayrıca iğne verecek biliyorum hemsireler anlarsa neden iğne vururduğunu rezil oldum ya

• Arkadaşım alakası yok... Sevgilin sana b*k atıyor bence... Ayrıca nerden biliyorsun iğne vereceklerini

• Tedavi olman şart. Korunmasız mı girdin ilişikiye?

0|0
    0|0
  • Mikroplar arası köprü olmuşsun üleayn.!

https://s.instela.com/m/kasar-kiz--i112667.jpg

0|0
    0|0
  • sevgilinizde bu hastalık olduğu için doğal olarak risk altındasınız. Bununla ilgili tedbirleri en kısa sürede almanızda fayda var. kafanızdaki soru ve sorunlar için bana ulaşabilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Dün geceki hurmalar şimdi tırmalar

0|0
    0|0
  • bel soguklugu oldugu kesin mi ya o da başkalarıyla olduysa en garantisi çaktırmadan bir hastaneye git sen

0|0
    0|0
  • bu hastalık sendemı yoksa ondamı, sende ıse gıt doktara kımse duymaz frengıye donerse çok buyuk kotu sonuclar dogar

0|0
    0|0
  • sağlık daha önemli birak. milleti

0|0
    0|0
  • Nasıl anlıyor başkasıyla ilişkiye girdigini

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• belki başka kzla yattı ne bilio snden oldgnu. slak gbi itiraf mı ettn :D

0|0
    2|1
  • Bel soğukluğu ne? Nasıl anladı baskasıylr olduğunu?

0|0
    1|0
Yükleniyor...