Anal deliği hakkında yardım lütfen :/ mide bulandırıcı olabilir söyliyim baştan?

Hiç cinsel ilişkiye girmedim son 1 aydır anal deliğimin genişlediğini fark ettim büyük tuvaletimi tutamıcakmışım gibi his var eskiden tutabilecek gibi oluyordum ama şimdi öyle değil sanki aniden kaçıracakmışım gibi genişlediğini fark ettim o bölgemin genişletecek hiç bişey yapmadım kiloda almadım zayıflamadımda niye böyle oldu ya :'( ? ilişkiye girmedim kilo almadım vermedim neden böyle oldum sizce ?

0|1
1|22

En İyi Erkek Görüşü

• Sana öyle geliyor.

1|0
    0|0
    • ama bir aydır böyle

• peki

• :))

Erkekler Ne Diyor 21

• Arkadaşım merhaba,

Anüs, oldukça esnek bir yapıya sahiptir. Muhtemelen kendin fazlasıyla ilgilendiğin için bir değişiklik varmış gibi hissediyorsun...

Bildiğinin aksine, anal seks yapanların da tuvaletini tutamama gibi bir durumları olmaz...

1|0
    0|0
  • senin acil bir uzmana görünmek gerekir bu utanılacak bir durum değil ve bence hiç bekleme

1|0
    0|0
  • Anal. Genişlemesi google amca.

1|0
    0|0
  • Psikolojik olabilir.

1|0
    0|0
  • Çok fazla yapıyosundur büyüğü yapa yapa genişlemiştir

1|0
    1|0
  • analmı yaptın elinle filan? ayrıca ben bir hekimim her an*l ilişki bilinir 1 kezde olsa. çünkü vajen gibi anüste kas yoktur farklı kas vardır bıurda yazamıycam. dolayısı ile zamanla kas toleresi olmaz. ayrıca anatomi bilgisi olan biri dr olmasa bile plajda denizde bikini altındaki kıvrımlardan bile an*l ilişkini farkeder yani abin baban bile bunu biliyorsa bu yasak ilişkini anlayabilir. bunun izalesi tek bir şekilde olabilir

0|0
    0|0
  • doktora git burdan bişey cıkmaz

0|0
    0|0
    • düşünüyorum ama kadın doktor olsa bile yanlarında erkek oluyor genelde utanırım o halde durmaktan

• durumu izah et başka şansın yok kötüye gidebilirsonra

• peki. hemoroit varmi? sizde

0|0
    0|0
  • Hmm orda bir et parçası filan cikiyordu hastalihin sebebi neydi unuttum öyle birşey mi aci filan yiyor musun veya yediğinde rahatsız ediyor mu

0|0
    0|0
  • kafan karışık senin

0|0
    0|0
  • utanılacak birşey değil hiçmi anla seks yapmadın yoksa 1 aydırmı ilişkiye girmiyorsun

0|0
    0|0
  • İshal olmuşsundur :D

0|0
    0|0
  • Biz gittik eline verdik ne olmus saglik sozkonusu hemde bayandi doktor

0|0
    0|0
  • scat ın kuru mu yoksa sulu mu

0|0
    0|0
  • eğer bu aralar hoşlandığın veya arzuladığın bir erkek varsa ondandır. kadın vücudu kendini ilişkiye hazırlar. normaldir. vajinadan ilişki sırasında arka girişin gevşemeside aynı sebeptendir. ayrıca anal yırtık oluşmadıkça genişlemez sadece gerektiğinde esnekleşir oradaki doku esnektir :)

1|0
    0|0
  • Görmek lazım bişey diyemem

0|0
    0|0
  • Evlensen kocan anal yapmış der :P

0|0
    1|0
  • Öpüyüm de geçsin çok severim o deliği

0|1
    3|4
  • Yaparken fazla zorlama ikinma...

0|0
    0|0
    • zorlanmıyomki

• Öyle kolay kolay genislemez orası kaslarda bir problem var senin. Anal ilişki veya parmaklama yapmadıysan sorun olmaması lazım. Doktora görünün en iyisi normal bir durum değil...

• Sana öyle geliyor takma.

1|0
    0|0
  • hiç baygınlık filan yaşadın mı

0|0
    1|0
    • hayır

• yani uyurken filan belki arkana girmiş olabilirlr

Kızlar Ne Diyor 1

• doktora görün mk

1|1
    1|3