2 hafta sonra evleniyorum, cinsellik konusunda yeni evleneceklere neler söylersiniz, eşime nasıl davranmalıyım?

2 hafta sonra evleniyorum, cinsellik konusunda yeni evleneceklere neler söylersiniz, eşime nasıl davranmalıyım

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 7

• İlk geceden eşinin canını yakma. Fazla ürkütme. Hatta mümkünse ilk gece o ilişkiyi tadında bırak. Sonuçta o bir ömür boyu senin eşin olacak. Fazla hırpalamadan adam gibi, insan gibi, sadece kendini düşünmeyerek karşı tarafın da tatmin olmasını sağlayarak bu işi yap derim.

1|0
    0|0
  • ya şimdi senin eşini biz tanımıyoruz herkez farklı şeyler ister yada bekler eşin olucak kadını sen tanıyosun dur ona göre davran konus biraz yumusak ol

0|0
    0|0
  • kibar ol o kızn ilk erkeğiysen ve yavaştan al herşeyi.

0|0
    0|0
  • ne söyliyelim..

gayet herzamanki gibi normal bi sekilde..

abartmadan cosmadan sakince..

yavas yavas hareket ederek..

0|0
    0|0
  • nişanlıyken hiç sevişmediniz mi?

0|0
    0|0
    • sadece sarıldık, başka birşey yok

• yapmadık, yapamadık, şimdi napacaz? nasıl girecem evet? tabi ki o bakire ben de bakir

• burda ortada konuşmayalım. mesaj at , ordan konusalım

• yaşın kaç?

0|0
    0|0
  • daha önce ilişkin oldumu?

0|0
    0|0
    • hayır bu ilk ve onun da ilk

• o zaman iyi bişey, tek yapman gereken senin heyecanlanmaman ve onu yatıştırıp bunun normal bişey oldugunu ona anlatman ve ilk gün titriyor ve korkuyorsa sadece sarılıp uyu zorlama sakın ve vücudunda bir kusur görür isen bunu sakın söyleme bu zararlıymış

Yükleniyor...