Penisimin boyundan rahatsizim. ilk defa seks yapcam lutfen yardim edin?

Arkadaslar penisimin boyundan rahatsizim. Biliyorum boyle cok konu açılıyor ama ben baska bisey sorcam. Penisimin boyu 11 cm. Daha once hic seks yapmadim. Sevgilim balık etli bir kiz. Hani çok pozisyon kaybedermiyiz ? Lutfen deneyimliler bana bir yol gostersin.

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Aslinda bu psikolojik bir durum bence. Penis buyudukce erkegin kendine olan guveni artiyor. Kadini daha fazla tatmin edecegini dusunuyor. Gerceklik pwyi da yok degil ama hersey penis buhuklugune de bagli degil. Kizin senden hoslanmasi, tenini ve kokunu sevmeei, performansinin iyi olmasi, on sevismeyi usun tutman ve etkilenecegi yerlerine dokunman, ellerini cok iyi kullanman cok onemli. Ilk etapta kucuk olmasi kizda da psikolojik olarak bir olumsuz hava olusturabilir. Ama ilk kez seninle olacaksa bunu pek sorun yapacagini da sanmam.

0|0
    0|0
    • Evet aynen. Boyundan dolayi oyle bir olumsuz düşünceler geliyorki aklima sorma yani. hic seks yapmadigim icin yani boyu yeterli olurmu olmazmi dusunmeden edemiyorum. Sanki herseyi halledicez sonra boyu yetismeyecek gibi geliyor. Kiz beni seviyor; kokumu tenime falan bayiliyor. Ama onu mutsuzda etmek istemiyom :s

• Bikere sunu utma. Penisin dunya ortalamasi 14-15 santim falandir. Penisin asil islevi ureme organi olmasidir. Yani bir seks oyuncagi, dildo falan degildir. Tatmin buhuk oranda aska, s3vgiye ve saydigim diger unsurlara bakar. Ama dunya genelinde seks e bakis acisi mana ve onemi yozlastirildigindan, asil olarakta herseyin daha iyisini ve daha faslasini isteme gibi bir hastalik insanlara benimsetildlginden bu tur durumlar yasaniyor. Yoksa penisin boyu ve standartlari, islev ve onemi bellidir. Birde sunu belirteyim, aradigin sey de onemli. yani sexin her turlusunu yasamissan artik siradan bif iliski istemiyorsan, farklilik ve heyican ariyorsan penisin cok buyuk olmasi senin icin onemlidir. Yok eger sevdiginle tatmin istiyorsan penis boyunu salla gitsin.

Kızlar Ne Diyor 1

• Göbegin yoksa o penis işe yarar her türlü.. göbekliysen bir cok pozisyondan mahrum kalırsın;)

0|1
    0|0
    • Kızlara bak herşeyi biliyolar

• bak bir kız orgazmı vucudu yapsada orgazmı beyninde yasar 11sm cokta az sayılmaz kızlar sevisirken aşkla tutkuyla sevişir onu zevke getirmeyi bileceksin. Zevke getirmediysen ister39 sm oldun nafile... onnan sora en önemlisi kızında ilkiymiş ilk sevişmede zaten penis kıza dag gibi gelecek.. zamanla o penise alıstıkca gözunde kücülecek. Ama bir kız icin aşk çok önemli.. anlatsam uzun ceker burdan anla

• Anladim. Cok tesekkur ederim yorumun icin. Simdi bulusmaya gidiyorum :)

Erkekler Ne Diyor 6

• Hatunun balık etli oluşu işi bozmuş

0|0
    0|0
    • Arkadan yapilacak pozisyonlari yapamam gibimr geliyor. Yoksa benmi yaniliyom

• Duygusal olarak ikimizde zaten tavani yasiyoruz. Artik dayanamiyoruz birbiriimize miknatis gibi çekiyoruz birbirimizi

• E tamam o zaman daha neyin peşindesin

• acıcak kapı bulup anahtarı beğenmeyen bir sen varsın :)

0|0
    0|0
    • Ya bir kiza bakiyom bir benimkine :) nasil doyuracak bu :)

• aperatif leri cogalt ön denilen bir sevişme var ;) ben mi öğretiyim bu yaşa gelmişin

• Ah ah sorma zaten bu sebepten hep sexden kactim.

• Sorun yapmaz kaıdnın tatmin olması için 8 cm yeterlidir ama zinaya yaklaşma derim ben

0|0
    0|0
    • Bu sorun yani evlendikten sonrada olacak. Ben nasil tatmin edecem eşimi ya

• Kadının etkilenen bölgesi vajina ağzıdır. Bu nedenle uzunluk yeterli.

0|0
    0|0
  • :) çok küçümüş - benimki 17.50Cm ;) çok yol kaybedersin :)

0|0
    0|0
  • 11 cm sevgilinde balık etliyse çok zorlanrısın dostum :))

0|0
    0|0
    • Sorma ya psikolojim bozuldu. Zaten sirf bunun derdine hep sexdeb kactim.

Yükleniyor...