Beyler lütfen 2 dakikanızı ayırır mısınız? :)

Beyler bir kız arkadaşınız var ve bu kız bakire ama hani öyle sevişipte bakire kalanlardan değil gerçekten bakire ilk öptüğü erkek sizsiniz ve bu kız evlenmeden ilişkye girmek kesinlikle istemiyor sizde ciddi düşünüyorsunuz bu kızla onu zorlarmısınız yada bu kararı yüzünden ondan soğuyup uzaklaşırmısınız

0|0
5|29

En İyi Erkek Görüşü

• bn sahsen çok guru duyarım onun bu güzel düşüncelerine.. 5 dk lık nefsim için yıkama karratamam hayallerini.. temziliğiyle yaşarım ilişkimi..

2|0
    1|0
    • Peki hic bozulurmusn bu duruma yani beni sevmiyo istemiyo gibi dusunurmusun ama cinsel konlari knusuyorsunuz kizin ne kadar istekli odugunu biliyorsun sadece evlenince yasamak istiyo bunu bu durumda bozulurmusun rahatsiz olurmusun

• Bunu yapmalimiyim peki

• yapma bence ilerisini göremediğin kişiyle neysen o ol. yapmaaa.. insna oğlu açtır hep fazlasını ister onu yaparsın ilerde daha fazla ister.. değmez.. seni seven kişliğin için sevsin yapmaa...5 dk lık heves için kendini yakma .yarın pişman olcak bir girişimde bulunma.. kimse için değmez :(

Erkekler Ne Diyor 28

• Asla zorlamam,hatta dokunmam bile.Ona olan sevgim dahada artar ve perçinlenir.Ve ciddi olarak evlilik düşünmeye başlarım o kızla

3|1
    0|0
  • eğer kadınlara bir eşya bir meta gözüyle bakıyor olsam hemen evlenirdim,

ne güzel sıfır kilometre..

bırakın bu işleri, bırakın bekaret şu bu derdine düşmeyi,

kenidinizi bukadar da eşya olarak görmeyin,

kadından önce insansınız siz...

4|0
    1|1
  • Eger maddi, manevi imkanim varsa, ve gercektende seviyorsam, hayatimi bu kisiyle birkestirmek istiyorsam, en kisa zamanda evlenme karari alirim.

1|1
    1|0
    • Nedeni ne peki

• Cünkü insanin yapisinda var kanimca, iliskisinde sevgisini yansitabilmesi, bunun icerisinde öpüp, oynasmakta var, cinsellikte bir yere kadar sinir koyulabilir fakat bir zamandan sonra istekler cogalir.

• hayır sogumam ben evlenecegım kısı bu derım

1|1
    1|0
  • cinsellik neden hala tabu ?

0|0
    2|0
  • Hiç düşünmeden ayrılırım.

1|0
    2|1
  • sogurum

1|0
    1|1
  • O kızı sevip koruyup başına tac etmesi adam olan için önemli. Adam değil, çakal ise bir an önce muradına erip kızı başından atacak...Demek...Bir dakika bile geçirmeye değmez..Defet gitsin..

0|0
    0|0
    • Ya seviyor hani zorlama falan yok ama sanki bazen bozuluyor gibi hissediyorum ya ben takinti yapiyorum yada bilmiyorum iste

• Evlenmeden asla sevişmek istemiyorum..Beni zorlama diyeceksin..Ciddi ise kalır. Senden faydalanmak isityorsa iş çıkmıyor deyip defolur..

• sen nasıl bi varlıksın ya

böyle muhteşem bi kız senin gibi bi adama fazla

sen onun değerini şimdi bile bilmiyorsun sonra da bilemezsin

aman diyim onu seviyor saygı duyuyorsan ya adam ol onun muhteşemliğini anla

yada çek git ona zarar verme

günahına girme

0|0
    0|0
    • bu yukardaki yazı kıza değil o erkeğedir

anlaşılmıştır belki ama ben yinede belirtim dedim yanlış anlaşılmalara sebeb olmasın :)

• aşağıya bak :)

• Simdi oldu :)

• öyle saçma şey mi olur ya. saygı duyarım elbette. zorla güzellik olmaz hem ayrıca diğer arkadaşlarında dediği gibi el üstünde tutmak lazım böyle kızları :)

0|0
    0|0
  • Anlattığın gibiyse şeyime taş basarım evlenene kadar :)

1|0
    0|0
    • Guldurdun ya :D

• Var da kiymetini bilmeyenlerde var

• İnsanlık var oldukça odunlar olacaktır.

• Hayır nerde bu kız acaba ..biz niye tanışamıyoruz..ö tabiki dokunulmaz ki ben hiç bi kız arkadaşıma istesr bile dokunmam. İradem sağlamdır şkürlrr olsun

0|0
    0|0
  • bakire kızdan böyle birşey istemek bencilliktir zaten...

2|0
    0|0
    • haklısın bencillik..

bakire olmasa sıkıntı olmaz istenir..

• ben öyle bişey söylemedim...haksızlık etme..istemek yetmiyor zaten..

• Öyle birisi varsa başımın üstünde taşırım :) Bu işler zorla olmuyor ayrıca. Ona tecavüz deniyor o zaman

0|0
    0|0
  • böyle kızları el üstünde tutmak lazım

türlerinin son örnekleri

0|0
    0|0
  • ilişkinin ciddiyetine bağlı, ciddi bir ilişkide erkek böyle birşey aramaz, zaten, ama evlilik kararı, kızlarda 25 ten sonra alınması geren bir karar olarak görüyorum

0|0
    0|0
  • souyup uzaklaşçak bir durum yok souyan uzaklaşanın zaten niyeti bozuktur sevmiyordur seven daha çok bağlanır bu kararın için sana

bu arada umarım hep bu şekil saf ve temiz kalırsın

Bol şans hayatında

0|0
    0|0
    • Degismeye niyetim yok bu arada tesekkur ederim

• saygı gerektiren bi davranış eğer karşıdaki de saygı gösteriosa bu duruma beklerim diebiliosa bi sıkıntı olmaz

0|0
    0|0
  • zorlamam. çünkü istemiyorsa istemiyordur. bu işte her iki tarafın mutluluğu önemli..

0|0
    0|0
  • Bu kız sen oluyorsun sanırım?

0|0
    0|0
  • Manyakmıyım kızı zorluyayım tövbe tövbe

0|0
    0|0
  • kız öpmüş mü hiç?

0|0
    0|0
  • zaten arana özllik bu zorlama nedn olsun

0|0
    0|0
  • zorluyosa bas tokadı vur götüne tekmeyi yolla

0|0
    0|0
  • tebrik ederim kutlarım gözümde saygısı bir kat daha artar. sevgiim artar. herşeyimle onun olmak isterim.

1|0
    0|0
  • eğer cidden böyle bir kız varsa yani kimseyle öpüşmemiş bakire bir kız ben bu kıza hemen evlenme teklif edip evlenirdim hemde yıldırım nikahıyla

0|1
    1|0
  • Ben eşimle nişanlıyken çok seviştik ama kızlığına hiç dokunmadım. Onun evlenince yaşanması lazım değilmi? evliliğin bir anlamı var. Ciddi ise evliliği beklesin

0|0
    1|0
    • Ama ben oyle herseyi yasama taraftarida degilim kocamla yasamak istiyorum isteksiz bir kiz degilim aksine libidm cok yuksek ama kendimi tutabiliyorum evlenince olsunistiyorum

• Kesinlikle bu sizin en doğal hakkınız ve bu sizin yüksek ahlak sahibi olduğunuzu gösterir. bence eşiniz sizinle gurur duymalı. ben eşimle evlenmeden önce seviştim ama keşke herşeyi evlenince yaşasaydık.

• hiçbişeyin garantisi yok!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ciddi düşünen adam soğuyup uzaklaşmaz günü ve zamanı bekler , ama seven insan dokunmak öpmek ister bu da gayet normal ...

1|2
    1|0
  • o erkek senle hemen evlenmiyor uzatmaları oynuyorsa bakire olup olmamanın bir önemi yoktur derim. Bunun bir avantaj olarak görme erkek ister dener olmazsa senden uzaklaşır.Niyeti yatmak olmayan adam zaten uğraşmaz daha cidd işlere bakar.

1|1
    1|1
  • evlenmeden ilişki kısmına saygı duymak zorunda karşısındaki erkek ama, malesef bizim erkeğimiz o kadar ironik ki hem bakire ister hem o bakire ile evlenmeden bişiler yaşamak ister...

bir de bunu öyle güzel süsler ki aklın hayalin almaz..

1|1
    0|0
  • erkek ciddiyse sorun olmaz tabi

0|0
    0|1
  • bence dahada bağlanmamalılar

0|0
    0|0
Yükleniyor...