Sevgilimde idrar yanması varmış, doktor düzenli cinsellik demiş alakası var mı?

sevgilimde idrar yanması varmış, doktora gitmiş doktor düzenli cinsellik yaşaman lazım demiş. bilmiyorum bana saçma geldi. idrar yanması idrar yolu ya da mesaneyle falan ilgili değil mi? sevgilim beni mi kekliyor anlamadım?
biz uzağız evlilik planları yapıyoruz ama cinsellik yaşamıyoruz şu an.

Güncellemeler:
cinsel olarak başka bir rahatsızlığı olabilir mi bana söylemiyor?
yakında evleneceğiz neden bana böyle bir şey söylesin ki bunu söylemesindeki amaç ne onu anlamadım?

0|0
4|32

En İyi Kız Görüşü

• Esimde de idrar yanmasi oluyor bobrek tasi sorunu var ki ciddi boyutta. Yanma donemlerinde adam bana yaklasmiyor bile cunku bosalma esnasinda zavallinin cani cok pis aciyor...

Doktor bol su ve bira icmesini onerdi seks yapmasini degil. Seni kandirmis hatta ona neden boyle yalan soyledigini sor cok ayip etmis.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• Yalan söylüyor...

1|0
    0|0
    • cinsellik yaşamıyoruz ki evlilik de yakın. neden böyle söyledi peki?

• Arkadaşım sevgilin evlenmekten vazgeçmiş olabilir, evlenmeden seks yapmak istiyor olabilir seninle, gerekçesini bilemem... Ama yalan söylediği gün gibi aşikar...

• istemeye geleceğiz bir an önce evlenelim diyor ben de anlamadım yalan söyleme amacını

• reçeteyi iste :)

1|0
    0|0

• Yakında evlenecekseniz yalan soyledigini sanmam ama sende ona guzellik ile yaklaş bnden bişe y saklamiosun dimi gibisine

1|0
    0|0
  • idrar yanmasına tedavi düzenli cinsel ilişki olamaz
    idrar yanması cinsel yolla bulaşan bir rahatsızlığın da haberidir idrar yollarında iltihap varsa da idrar yanabilir üşütmüşse de idrar yanabilir

1|0
    0|0

• öyle birisi olmadığımı biliyor bir an önce evlenelim diyor ama amacını anlamadım.

• amacı basit
      evlenmeden önce ilişki istiyor

ya da evlenince bol bol ilişki yaşamak istiyor

• sanmıyorum

1|0
    0|0
  • Firlamaya bak sen :))) mis gibi usutmus bobrekleri ne cinselligi.

1|0
    0|0
  • Demekki çok asılıyo , 1 mastrb yaparken tam anlamıyla boşalma olmaz , yani 15 cc boşalcaksa 7 cc boşalır. Tam boşalma olursa erkek için daha sağlıklı olur , dr o yüzden demiştir nişanlın bence doğru söylüyo

1|0
    0|0
  • İdrar yanması genelde kum düşüren kişilerde olur.. bol su içerek derişik olan idrarını seyreltir ve idrar yanması kalmaz yani bol su içmeli.. seni keklemiş

1|0
    0|0
  • Ne alakasi var. d

1|0
    0|0
  • ilişkiye girmeye korkuyor olabilir kendine güvenmiyor olabilir çünkü alakası yok şu an

1|0
    0|0
  • Sağlam keklemiş. Bende deneyecem bu yöntemi :)

1|0
    0|0

• bir an önce evlenmemiz lazım falan dedi. zaten uzaktayız halt yese de ruhum duymaz

• Vardır birşey benden söylemesi

• ahahahahha
    üşüütmüştür

1|0
    0|0
  • kim bu çocuk bizzat tebrik etmek istiyorum hahahaha :D

2|0
    0|0
  • keklemek mi kalmış kanka :DD

1|0
    0|0
  • Hikaye güzel tuttum bunu hahhhhhh

1|0
    0|0
  • yalan bee buna mı ınnanıon

1|0
    0|0
  • Seni keklemiş. Büyük idrar yolu iltihaplanması, 5-6 gün hap kullansa geçer

1|0
    0|0
  • Galıba !

1|0
    0|0
  • Senı yemis knk :D

1|0
    0|0
  • ahahahah

1|0
    0|0
  • kekini yicek :)

1|0
    0|0
  • Yaa şu abazalii gidermek için kullandığımız zekayı ilim irfan için harcasak şu an memleket noolurdu acabaa

1|0
    0|0
  • Günün zikme planını hazırlamış

0|1
    0|0
  • Seni keklemis.. dikecek galiba

0|0
    0|0
  • Alakası yok be bendedoluyo bazen çişimi yapınca ağrıyor zaten ki Seks sonrasi çiş ihtiyacı gayet normaldir.

0|0
    0|0
  • Idrar yanmasi mast. Yaparsan oluyor

1|0
    0|0
  • seni yemis

1|0
    0|0
  • Yalan söylüyor böyle birşey yok. Kanma sakın. Alacağını alır isteyeme de gelmez , Kabul etme.

1|0
    0|0
  • Belki de, olabilir

1|0
    0|0
  • seni fena yemiş :) dikkat et idrar yolları iltihabı var sevgilinde. sana da bulaştırmasın ;) ^*^

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...