Sorum erkeklere özellikle de tecrübesi olanlara..

birlikte oldunuz ve kan gelmedi. siz kızlık zarının sağlam mı hasarlı mı olduğunu nasıl anlarsınız ya da şöyle diyeyim ne düşünürsünüz?

Güncellemeler:
olumluda olmuş olumsuzda eleştiriler peki sizinle konuşması kız değilim demesi daha mı doğru

0|0
0|14

En İyi Erkek Görüşü

• bir kadın ile bir erkek arasındaki iliski yatak aşamasına geldiyse zaten sevisme sırasında boyle birseyi ogrenmesine gerek kalmaz erkegin.

İki medeni insandan sozediyorsak, ve kadın bekaret durumunu erkekle paylasmak istiyorsa bunu oncesinde tatli bir sohbet arasında soyleyebilir.

Yok eger bekarete cok deger veren bir erkek var ve kadın bu durumu ondan nasıl gizlerimdiye düsünüyorsa biz orada medeni 2 insan iliskisinden sozedemeyiz. İliski kandırmaca üzerine olmamalıdır. Ya da kadın kendi durusunun arkasında durmalı ve acıkca bunu paylasmalıdır.

Ha bana sorarsanız bir erkek sevdigi kadının bekaretini sorun edecek ve iliskiyi bu nedenle bozacak ve tatsızlık yaratacaksa zaten o adamdan sevgili de koca da olmaz

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• kan gelmezse kız yatakta bacakları ayırık doğrulur ve erkek sırtına eliyle orta şiddette vurur. eğer kızlık zarı orada yırtılmışsa kan gelmeğe başlar. ama kan gelmiyorsa o zaman daha önce yırtılmış demektir.

tabii eğer kız değilse dürüstçe kız değilim demesi doğrudur. o zaman erkek de "bu şimdi mi aklına geldi" diye sorabilir. "sen beni bir oldubittiye getirdin" diye söylenebilir. "benden önceki kimdi ben onu tanıyor muyum?" diye sorabilir. bütün bunlara da artık cevap hazırlamak gerekir. ya da zayıf ihtimal şöyle de diyebilir: "boş ver zaten benim de senden bir farkım yok." o an için kız yırtar ama, bundan sonra bu tip bi adam tarafından boynozlanma ihtimali çok yüksektir. hatta %100 diyebilirim. :))))

1|0
    0|0
    • yanliz kizlik illa kanla belli olucak diye bi kaide yok, cok geride olanlar kanda gelmeyebilir kiz degilse zaten erkek bunu anlar iliski sirasinda

• zaten kanın gecikmesi çok geride olanlar için geçerli. bu durumda yukarıda bahsettiğim teknik uygulanır.

• kızlık zarı sağlam mı değil mi bilemezsin ama kız daha önce ilşkiye girmiş mi girmemişmi anlarım nasıl mı? vajinası kapalı olur eğer adet değilse.içeri girerken acı hisseder az da olsa tedir gin olr zorlanır.ve psikolojiside el verir.daha önce ilişkiye girmiş kişi bunları yaşamaz.direk profesyonelce zevkini alır.

1|0
    0|0
  • benim onun kızlık zarını edebilme şansım olamaz...bunu ancak uzman doktor söyleyebilir...

iki şey düşünürüm...

ya daha önce birisiyle birlikte olmuştur.yada zar esnektir yırtılmamıştır...esnekse zaten sorun yok bunu bir doktor rahatlıkla söyleyebilir...başka birisi ile birlikte olduysa bunu daha önce söylemiş olmasını dilerdim...kendimi kandırılmış hissederdim...

evet daha önceden kız değilim demesi daha doğru...en azından bu ilişkiye benim karar vermem gerekir..yani adam yerine konmak isterim...kandırılmak değil...

0|1
    0|0
  • kızlığı bozulmuş galiba diye düşünürüm sonra açar delikten bakarım sağlam mı değil mi diye

0|1
    0|0
  • Mantıklı bir insan kızlık zarının birçok çeşidi olduğunu bilir.Aynı zamanda mantıklı insan vajina dudaklarına bakarak partnerinin daha önce seks yaşayıp yaşamadığını öğrenebilir.(yanılma payı olabiliyor.)Mantıklı bir insan hiçbir işlevi olmayan bu et parçasının "kızlık zarı" derdini dert edip karşındaki insanın üstüne gitmez ve onu üzmez.

1|0
    0|0
    • nasıl yani vajina dudakları daha mı farklı oluyor?

• merak ettim sadece

• 1-2 seferde birşey olmaz dudaklara yahu..

• birşey düşünmem. merak ederim, normal birşekilde durumu sorarım. cevaplarsa dinlerim yoksa sorun değil.

0|0
    0|0
  • Erkek ii Zorlıyamamış Saglmansın ama Fazla Kurcalama Bozarsın

Gercı Eskıden Pakedi actılarmı Cd yi Alıyolardı Ancak Cok korsan oldu bu kızlar :)

0|0
    0|0
  • hareketlerden ve özelliklede bel hareketlerinden hersey anlaşılır ...kusura bakmayın ama tecrübe konusuyor :)

0|0
    0|0
  • off hep aynı sorular. doktoru var jinekologu var.karşındaki insana bağlı et parçasına takıntılı biri ise yanmışsım zaten.

0|0
    0|0
  • özelliklede tecrübesi olanlar demişsinde bi çok tecrübesi olanlar zaten dikkat etmez bozukmuş değilmiş hakkı yok aramaya bence. ben öyle durumda şüphelenirim ama mantıklı açıklarsa sorun yok

0|0
    0|0
  • ben ilk önce hiç bişey demem derinden izlerim hal ve hareketlerini karakteri bir gün mutlaka onu ele verir..zaman zaman...

0|0
    0|0
    • @güncelleme yok oda olmaz olurda olmaz hep kafasını kurcalar bişeyler sürekli kimdi neden yaptı çok mu sevdi falan filan en doğrusu hiç yapmamak hadi yaptın diyelim o insanı kaybetmemek hadi kaybettin diyelim yaptığın hiç bişeyden pişman olmamak ve hayatına o şeklide yön vermen en doğrusu olur

• kim ne derse desin bu devirde kan gelmezse ben kız olduna inanmam inananlara da saygı duyarım kimseyede şirin görünmeye niyetim yok gerçek düşüncelerim eleştiren eleştirsin ...!

0|0
    1|0
    • ben kan gelse de inanmıyorum:))artık adet kanını bile kızlık kanı diye yutturmaya çalışıyorlar

• aynen aynen geldı basıma :) cok cakallar ya bıde aglamalar falan sesımı cıkarmadım sen ne dıon bu adet kanı desem bıdaha takılmazdı cunku yutturdu sandı nasıl rahat anlatamam yamadı ya aklınca kendını sonra ayrılırken dedım sen cok cakalsın dımı kurnaz boyle boyle hıcbısey demeden yol aldı ... cakallarla dans :)

• haya bu tamamen uyanıkla alakalı bişey zarmış kan gelmişti gelmemişti hepsi fasa fiso akıllı adam kanmaz akıllı kadında inanmaz 2 taraf içinde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...