Hamilelik olur mu?

Arkadaşlar hamile kalmak icin illa icine bosalmasi mi gerek ?

Yani ya degerse zevk suyu vajinamıza hamilelik olur mu ya da onun elinden benim elimden zevk suyu bulasirsa?

0|0
211

En İyi Erkek Görüşü

• Zevk suyundan bile hamile kalınabilir çünkü ordada bir miktar sperm hücresi bulunur ve bu milyonlarca sperm hücresinden bırtanesi bile rahim kanalına yerleşirse gebelik durumu beklenebilir he ama gebe kalmakta öyle kolay değildir hani kuluçka dönemi felan filan :)

0|0
    0|0
    • Peki zevk suyu direk elimle ya da onub eliyle temas edipde vajinama degerse

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Risk var her zaman. İlla içine boşalma olması gerekmez. Ayrıntı sormak gerekli tam cevap için yine de.

0|0
    0|0
  • KORUNMA OLMADIĞI TAKTİRDE yakınlaşma olduğunda, sprem vajinaya teması vb olduğunda çok az da olsa risk vardır. %3 lük bir dilimde de olsa

1|0
    1|0
    • Sperm vajinaya hic temas etmedi ama onun elinden ya da benim elimden zevk suyu gectimi acaba diye korkuyorum

• Risk vardır ama çok korkulacak düzeyde değildir. Hamilelik olduğunda imkansızdı diyemezsiniz. çünkü ihtimallerdahilinde var. Oran olarak düşük olduğu için kaygılamamanızı öneririm. normal yaşantınıza devam edin.

• Umarim olmaz o halde

• Kadın doğum uzmanının bana dediği eğer korunmasız ilişki yaşarsanız boşalmadan önce penisten gelen sıvılarda çok azda olsa sperm vardır ve hamilelik riski olur demişti

0|0
    0|0
  • olur zevk suyunun içinde de sperm vardır

0|0
    0|0
  • Kaşıkla dibine dibine yerlestir bir ümit

0|0
    0|0
  • İçine bosalsin biraz yerinden kipirdama spermler rahime yerleşsin

0|0
    0|0
  • O sıcaklığı içinde hissetmen lazım. Kalsiyumu, proteini, magnezyumu içinde.

0|0
    0|0
  • zevk suyuyla halime kalın maz ama dölü senin yumurtalıklarına ulaşmadığı sürece kalmassın

0|0
    0|0
    • Ulasmadi da acaba diyorum elden zevk suyu gelir. Gecer mi diye

• geçse bile seniniçindeki bir sıvı zaten sipermleri öldürüyo o yüzden bişey olmaz korkma

• Öpüşüncede olur diye biliyorum ben. p

0|0
    0|0
  • Sifir ihtimal

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• evet icine bosalmasi laizm iki cocuguda o sekilde yaptik :D

2|1
    0|0
  • Zevk suyuna da az miktar da olsa sperm karışabilir. Ama hamile kalmak öyle kolay birşey değil. Kalmak isteyip aylarca uğraşan var. Zevk suyundan hamile kalan duymadım ben. Ama risk daima var tabiki

0|0
    0|0
Yükleniyor...