Norlevo ertesi gün hapı aldım, yine de hamile olabilir miyim?

Merhaba ben cuma gecesi erkek arkadaşımla ilişkiye girdim. Prezervatif kullandık fakat yarım saat sürdü ilişki ve boşalmak için içimden çıktığında prezervatifin resmen tırnak boyunda çizgi şeklinde açıldığını gördük ve tüm spermler eline geldi. Ertesi sabah yani 12 saat içinde norvelo aldım çünkü ilişki süresinde içime spermin girmiş olabileceğini düşündük.

İki gündür mide bulantısı, sırt ağrısı ve yorgunluk şikayetlerim var. Bu sabah ara kanamalar başladı normalden daha açık renkte ve az az. Sürekli tuvalet ihtiyacı hissediyorum ve kısa oluyor ve yaptığımda biterken yanma hissediyorum. Bunu daha önce okumadım kimsede.

hamile kalma ihtimalim var mıdır ? Ne zaman idrar testi yapmalıyım ?

Dış gebelik ihtimali yazmışlar onun testi ne zaman yapılmalı ve nasıl yapılmalı ?

Adetim normalde ayın 21-14ü arası olmalı. O tarihlerde mi beklemeliyim ? Ve eğer adet olursam kesin hamile değil miyimdir ?

İçime boşalmadı ama tam yumurtlama dönemim olduğu için çok endişeliyim.

0|0
412

En İyi Erkek Görüşü

• Şikayetlerin psikolojik de olabilir üşütmüşte olabilirsin.. Birçok kez kullandık norlevoyu hatta 2 gün sonra içen bile oldu hiçbirşey olmadı.. Merak etme en iyi ilacı içmişsin..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Yumurtlama döneminde olduğunu söylemişsin.Norlevonun etkisini göstermesini bekle önce.Adet olman lazım kısa süre içinde.Ona göre konuşuruz gerisini.Bu verilere göre ancak bu kadar bilgi verebilirim şlimdilik.Sorun olursa sor istersen yine.

0|0
    0|0
  • Adet olman önmeli değil. Hamileliği esnasında adet olan insanlar da mevcut. Ev yapılan testlerden alabilirsin. En iyisi predicteur diye bir marka. O da olmadı bütün özel polikliniklerde kandan beta-hcg ye bakıyorlar.

0|0
    0|0
  • adet olmayı bekle 4 gün gecikirsen test yaptır sonuca göre davranırsın miğde bulantın falan piskolojik olabilir.

0|0
    0|0
  • hamilesin. adını ne koycaksınız ?

1|0
    0|0
  • hamile falan değilsin. diğer adet zamanını 10 gün geçerse test yaparsın.

0|0
    0|0
  • kanaman olmus zaten hamıle kalma sansın yok

0|0
    0|0
  • idrar yolu enfeksiyonu gibi geldi bana.

0|0
    0|0
  • piskolojik, hamile olmak kolay değil dostum

0|0
    0|0
  • Hastalık kapma ihtimalin var.

0|0
    0|0
  • öncelikle yarım saat boşalmayıp sonra içine boşalması saçma geldi bana. hamilelik konusuna gelince adet görsende hamile olma şansın var bazı durumlarda bu görülebiliyor. onun için ilk adet olduktan sonra hamilelik testi yaptır

0|0
    0|0
    • içime boşalmadı içimden çıkıp eline boşaldı.

• peki içine boşalmadıysa senin korkun nedir?

• eyvah eyvahh :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bu söylediklerin tamamen psikolojik de olabilir, norlevo'nun içerdiği yüksek hormonlar vücudunda tuhaf tepkiler yaratmış da olabilir. ilk 24 saat içinde alınca hakikaten işe yaramaması zon ihtimal çünkü.

ancak istersen sen yine de bir doktora git görün, en azından içini rahatlatsın.

0|0
    0|0
  • hamıle diilsin tatlım sıkma canını.muhtemelen enfeksıyon kapmıssın.adet gununu bekle olmazsan test yap 1-2 gun gecınce.adet olursan hamıle dıılsındır.ayrıca hamıleysen bıle belırtıler bukadar cabuk cıkmaz ortaya 4-6 hafta arası basar mıde bulantısı bas donmesı v.s panık yapma

1|0
    0|0
    • enfeksiyon kapmıssam napıcam?

• kadın dogum uzmanına gıdıp gereklı tatlıllerı yaptırırsın.ılaç tedavısıyla halledılır.

• sik idrara cikma haricinde hepsi norlevonun yan etkileri. mide bulantisi, ara kanama, halsizlik. sirt agrin ters bir hareketten olabilir. fakat sik idrara cikma ve yanma idrar yollari iltihabi belirtisidir. gebelik cok dusuk ihtimal. fakat iltihap olma olasiligi yuksek. o yuzden doktora gitmelisin.

0|0
    0|0
  • düşük ihitimal test yptır

0|0
    0|0
Yükleniyor...