Cinsellik her şeyi bitirir mi ?

Ciddi bir birlikteliğim var, yani bana değer verdiğini hissettiren ve sürekli geleceğimiz için planlar yapan bir sevgilim var. Çalışan biri ve yaşı da evliliğe uygun.Ben ise bu sene mezun olacağım üni den Bir akşam beraber aynı odada kalmak zorunda kaldık. Ben ilk önce uzak durdum . Sonra bana sarılmak istedi

Uzak durma dedi, o kadar masum bakıyordu ki dayanamadım

Sonra öpüşme vs, gerisi geldi çünkü birbirimize gerçekten aşığız tutamadık kendimizi,

En son bekaretimi almak ve almamak arasında kaldığını söyledi ve bıraktı.,Ama sabah kadar işkence çektiğini ve beni ne kadar istediğini görüyordum

Kendimi kötü hissetmemi istemediği için bıraktığını söyledi.

Sizce doğru mudur söylediği?

Sorduğumda böyle şeylere takılma ben sana eskisinden bile daha çok değer veriyorum diyor .

Fikriniz nedr ?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Erkek sana gerçekten doğru olanı yapmış. Seni gerçekten seviyor. Ama elinden de bir onu kaçırdı diye şeytan ona öyle çektiriyor. Sen de ona üzülme aşkım, evlendiğimizde istediğimiz kadar birlikte olabileceğiz diyebilirsin. O buna gerçekten çok sevinecektir. Ha öpüşmeyin bundan sonra yoksa yine aynısını yaşayabilirsiniz ve bu kadar ucuz atlatamayabilirsin. Erkek seni gerçekten seviyor. Ama evlenince yapmalısınız bunları.

3|0
    0|0
    • evet haklısınız ben de sonradan, dogru olanı yaptıgını söyleyip tesekkür ettim ona.

Erkekler Ne Diyor 9

• sevişmek iyidir belki asık iken ama bekaretini yinede verme evlenmeden hiç bir seyin garantisi yok çünkü sabret evlenince yaparsın

1|0
    0|0
  • evet kesinlikle doğru seni zor durumda bırakmamak için daha da ileri gitmemiş seninle yaşamak istese de kendine engel olmuş cinsellik hiçbirşeyi bitirmez aksine bambaşka bir boyut açar bana sorarsan.ha bu arada ayrılık da var ilişkide adımlarını bunu bilerek at bekaretini verip sonradan aa neden verdim bak bıraktı gitti çok pişmanım cart curt diyecek biriysen o işlere hiç girme bunalıma girersin

1|0
    0|1
    • evet haklısınız.bambaşka bir boyut acar derken

• olumlu anlamda başka bir boyut açar bence çifti birbirine daha da bağlar cinsellik ama kızlarda nedense istediğini aldı gibi bir psikoloji oluşuyor

• endoğru kararı vermişiniz.keşke okararı aynı odada kalmayarak taaa başdan verseydiniz.kerçekden birbirinizi seviyorsanız ki burdan öyle gözüküyo o güzel anları o üzel güne bıraksaydınız.şimdiden mutluluklar size...

1|0
    0|1
    • teşekkürler gerçekten sevdiğimizi nereden anladınız :)

• kötü niyetli olsaydı işin sonunuda getirirdi.geleceği ile ilgili planlarında senide düşünüyor demene göre...

• biraz önce yine konuştuk bu konuyu sen benim için çok farklısın dedi

• Olabilir neden olmasın seviyorsa evliliğe kadar bekleyecektir helali olarak.

1|0
    0|0
  • bu cocuk senı sevıyor cınsellık herseyı neden bıtırsın aksıne hersey guzellestırır karsılıklı saygı sevgı varsa daha ne olsun

0|1
    0|0
    • var çok şükür, acaba bana kötü gözle bakmısmdr dye korkuyorum :(

• benden önce de başkalarıyla yaşamışmıdır diye düşünüp , bundan sonra bana rahat davranırsa

• o kadar da olamaz tamam var oylesı ama akıl işi degıl yanı sen daha ıyı tanırsın sen oyle bır ızlenım bırakma onda bellı etme en azından

• doğru söylüyor gibi sanki.

1|0
    0|0
  • delikanlıymış. peşini bırakma..

1|0
    0|0
  • Cinsellik herşeyi bitirir.

0|0
    0|0
  • bekaretini almadı diye seni çok seviyor öyle mi? bizim insanımız sevgiyi ne olarak görüyor gerçekten merak ediyorum. madem birbirinizi seviyorsunuz aşıksınız iş buraya kadar gelmiş onunla yatmışsın birbirinize dokunmuşsunuz eee iş ufacık bir zara geldiğinde bu fren niye? zaten yüzde 90 herşeyi yapmışsınız arkadaş bu zar takıntısı ne o zaman? her şeyi yaşa zar kalsın ohh ne güzel bakirelik be.

2|1
    1|0
    • SANANE

• sende aptal saptal cevaplar verme adam ol . sanki sen sütten çıkmış ak kaşıksın eminim

• ben sütten çıkmış ak kaşığım demedim evet bende kirlendim cinsellik yaşayınca bir insan kirleniyorsa evet kirliyim. benim söylemek istediğim şey farklı bişey ama senin kapasiten yetmedi sanırım anlamak için

Kızlar Ne Diyor 3

• 5 yıldır birlikteyiz cinsellikte yaşadık. allah ayırmasın çok mutlu bi çiftiz

0|0
    0|0
  • yok bitirmez bence

0|0
    0|0
  • çok safsın

2|1
    2|1
    • pardon da neden ?

• -1 o zaman

• bana eksi vermen bende hiçbişeyi eksiltmez puan bile

ama senden çok şey esilir onun bunun altına yatıp beniseviyodu diye sonrada ağlarsın mal gibi

Yükleniyor...