Doğum kontrol hapı göğüs büyütüyor mu

yalan dünya dizisinde bi konuşa espri yapmışlar. doğum kontrol hapı hakan meriç in göğüslerini dolgunlaştırıyo güya..

bu doğrumu?

benim göğüslerim dolgunlaşsın istiyorum. eğer doğruysa denemek istiyorum, evli değilim ama kullansam sorun olurmu.. dalga geçmiçek arkdaşlar yorum yapsın!

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• :D bak bende merak etmeye başladım :D ama muhtemelen espiri olsun diyedir. sanmıyorum büyüteceğini çünkü milyonlarca kadın kullanıyor. ve öyle bi etki olsa çoktan haber olmuştu :D

0|0
    0|0
  • ya büyütebilirde, büyütmeyebilirde, bir sürü çeşidi var, bünyeyede bağlı. Ama seni uyarayım bu işler şakaya, denemeye gelmez, arter embolisinden(pıhtı ile tıkanması) acil ameliyata alınabilirsin ve zor bir ihtimalde değil çok rastlanan bir şey.

0|0
    0|0
  • dolgun gögüs iyi degil evlenince sarkar.

1|0
    1|0
  • dizi bu adı üstünde yalan dünya yok öyle bir şey...

0|0
    0|0
  • kullandığın sürece bir miktar şişiyor bildiğim kadarıyla kalıcı bir büyüme değil.

0|0
    0|0
  • Bu doğum kontrol hapı da doğum kontrolü hariç her şeye burnunu sokuyo :D

0|0
    0|0
  • Evet, büyütüyor.

0|0
    0|0
  • kimyasal bir maddeyi neden vüçuuduna alıyorsun ki hemde o hapla ailene yakalanırsan düşeceğin durumu düşün hemde çoçuğun olunca süt sayesinde saten büyüyecek açele etme nekadar büyürse okadar sarkar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• saçmalama lütfen canım bir kızın kullanmasının sakıncalı olduğunu hiç duymadın sanırım.çok zor bir ihtimal ama böyle bir şey olduğunu farz edelim kimse silikonla uğraşmazdı. mantıklı düşün lütfen.

0|0
    0|0
  • saçmalama ya öyle olsa millet neden slikon taktırsın ki dolgun göğüs doğuştan gelen bir şey genetik yani eğer dolgunlaşmasını istiyorsan slikon taktır

0|0
    0|0
  • SAÇMALAMA sakın onun için onu kullanma o hapları kullandıkça etkısı azalıo. manyakmsn hamıle kalrsn vallla.

0|0
    0|0
  • kullanma hormonlarınla bosuna oynama.sadece kilo aldırır okadar göğüs falan buyutmez ..

0|0
    0|0
  • 4 yilki kulaniyorum biyerim büymedi zaten büyüsünde istemem

0|0
    0|0
  • evet büyütme riski var

0|0
    0|0
  • Aynen büyütüyor çok güzel oluyor ama bırakınca sarkma oluyor malesef.

0|0
    0|0
  • sivilceye iyi geldini biliyorum, erkeksi hormonlari9isimlerini bilmiyorum) azaltiyor, baya bi şiş yapabilir mesela yuzunde falan ama gogus icin bir etkisi olmaz bence,

0|0
    0|0
Yükleniyor...