Adetliyken ilişkiye girsem bakire olmadığımı anlarmı? Anlamaması için ne yapabilirim?

Bakire olmadığımı söyleyemem anlamaması için ne yapabilirim?

0|1
8|25

En İyi Kız Görüşü

• Sen sen ol yalanla birini elde etmeye çalışma yani şöyle bişey söylim bişey yaşamışın geçmişinle seni kimse yargılayamaz en fazla çeker gider dürüst olduğun için gidicekse bırak gitsin birine bunu yapmaya hakkın yok yalanla sakın bir yola girme birgün öyle bişey yaşarsınki bedelini ağır ödersin korkma yaşamısın geçmişte kalmış dürüst ol o an tepkisi farklı olabilir ama kendince düşününce seviyosa gelir sana.

5|7
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• 4|8
    0|0
  • Oooo, kazık kokusu geliyor. :)

7|3
    0|0
  • ilk ilişkide herkesten kan gelmez, kimi insanların zarı elastiktir doğuma kadar bozulmaya bilir ya da kızlık zarı bozulup 1 hafta 1 gün sonra bile kan gelenleri olur.
    inanmazsa 1 gün sonra neden kan gelmedi diye araştırdım (nette jinekolojik çok site var, bul bir site sevgilinede göster) böyle böyle yazılar var benden niye kan gelmedi bende de böyle olabilirmi ki falan dersin hatta bir doktora gitsem mi falan de. (kısaca masum ayaklarına yat)

2|0
    0|0
  • bakireliğe pek önem veren biri değilim ama yaptığın büyük karaktersizlik açıkça söylemen gerek anlamasa bile bir insanı bu şekilde salak yerine koymaya hakkın yok ayrıca senin gibi kişilik yoksunu insanlar yüzünden insanların birbirine güveni yok

4|2
    0|0
    • Söylerim. Şakayla karışık söyledim bir kaç kere sonra şaka şaka dedim bozdum. Hani kaybetmekten korkuyorum seviyor beni ama sevmekten vazgecerse? Basıt oldugumu dusunurse? Bıkere yapan yapmıs bıde ben yapıyım deyıp ayrılırsa? Ben onu sevıyorum salak yerıne koymuyorum ama ıstıyorum da. Soylemıyorum degıl soyleyemıyorum cunku korkuyorum kaybetmekten

• Ya anlıyorum böyle bırsey yaparsam vıcdan azabı cekmıycemmı sanıyorsun? Cekıcem hemde en alasını. Ama soyle de bırsey var benı sevıyor gercekten ılk askıyım zamanında oda yapmıs ama hanı ne bılıyım ya bana da o* gozuyle bakarsa?

• bakir olmayan bir erkeğin bakire birini aramasınada karşıyım sen söyle o kararını versin

• peki vicdanın anlar mı?

1|1
    3|0
    • Bundan 2 sene önce bir hata yaptım. Sevmediğim halde. Ama şimdi aşık oldum ve onu kaybetmek istemiyorum söylerim benim için fark etmez ama ya giderse?

• onu da göze alcaksın yapcak bişey yok. söylemezsen de kendi kendini yiyeceksin.

• ayrı hatayı birkez yaptın 2. kez yapmanda nasıl bir mantıktır orasıda ayrı bir konu.

• yahu bu kadar mı midesizsiniz? kimi kandırıyorsun?

2|1
    1|0
  • Bilen vardir mutlaka bilmeyenlerin aklinda bulunsun. olduya evlendiniz ve gerdek gecesi esinizden huylandiniz akliniza kurt dustu bakire olup olmadigini anlamak icin beraber dus alin. sicak suyla o bolgeyi yikayin adetse zaten belli olacak.
    olduya kizlik zarini diktirdi ama kizlik zarinin omru enfazla 1 gundur yani o isler oyle kolay degil akilli bir adami kandiramazsiniz

0|0
    5|0
    • Birincisi Dikilen kızlık zarı nin ömrü 1 gün değildir. Bidahaki cinsellik iliskiye kadardır. İkincisi dikilmiş bir kızlık zarini normalinden asla ayırt edemezsin bir jinekolog bile bazen ayırt edemeyebiliyor cunkü bütün kızlık zarlarının yapısı birbirinden farklıdır. Üçüncüsü bazı kadınlarda kızlık zarı doğuştan hiç olusmamistir ya da hymen çok geniştir kanama olmaz. Dordüncusü kadınları bu kadar asagilamayazsiniz kimse kimseyi kinayacak kadar masum değildir. Boyle dediğim için bana yaftayi yapistiracaginizi bildiğimden söyliim bakireyim.

• Bekaret benim icin onemli degildir cok bakire biliyorum ama önu bakire arka taraf olmus follos Azi olmus follos bukiz bakire olsa nolur olmasa nolur. bende cok temiz biri olmadigim icin pek umuumursamam. sadece soruya cevap yazdim. kasmaya gerek yok

• artık bu ülkede kızlara güven kalmadı veren verene anasını satiyim

2|2
    3|0
  • Yama çabaları :D

0|1
    1|0
  • Neyin kafasını yaşıyorsunuz az karakterli olun arkadaş

1|0
    0|0
  • yuh artık ya... hallere aldatmalara bak...

1|1
    0|0
  • Bilsemde söylemem

0|0
    0|0
  • Sen oylemedikten sonra anlamaz

0|1
    0|0
  • kim anlamayacak?

0|1
    1|0
  • Hiç bakmamalı oraya

0|0
    0|0
  • Yapıştııııırrr :)) yazık sana acıdım şimdi başkasına kanmış vermiş şimdi yamamaya çalışıyo kendini

0|1
    1|0
  • Sana o halde çakarsa korkma kızlığının bozulduğunu da anlamaz

0|0
    0|0
  • Durustce soylemen yeter

0|0
    0|0
    • Ya onu kaybedersem dusuncesı sevgısı degısırse cok sevıyor benı cunku kaybetmek ıstemem :S

• Aldatmaktansa sadakat yoksa yalan varsa cok yurumez zaten

• gerdeğemi gireceksin..

0|0
    0|0
    • Hayır

• Söyledim ve ayrıldım bundan sonra hayatıma gıreceklere söylemıcem.

• bakire olmadığını anlarsa ne yapacaksın

• Diktirip O Anlık Patlama Yapılıyor

0|0
    0|1
  • Tecrübeliyse ne yapsan boş anlar ama değilse yedirirsin

0|0
    0|1
  • anlasilir ve bunu onun anlamasina firsat verme sen soyleki degerin gozunde bitmesn

0|0
    0|0
    • Söyledim ve bitti

• yardım nasıl edebılceksınız kı saol

• Dertlesmek anlamindaa

• adetliyken ilişkiye girsen ortalığı kan götürür kan kaybından ölürsün

0|0
    0|0
  • Vay anasını şimdiki kızlar hep patlak demekki :/

0|0
    3|0
  • yanacaksın

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Umarım bu soruyu cıddı cıddı sormuyosundur yoksa senınle evlenıcek adama gercekten uzuldum

3|1
    3|0
  • Mutlu olcakmısın onu kandırdıgın zaman?

0|1
    0|0
  • benim arkadaşım da küçük aşta tecavüze uğradı baya sorunlar yaşadı.. nette yapay zar varr evlenince ondan kullanmayı düşünüyo. sonuçta bu arkadaşımın hatası değil... şerfsizin teki ona ait olmayn bişeyini aldı...

0|0
    0|0
  • erkekleri kandırmak kadar kolay bişey mi var

2|0
    0|1
    • Ahahhaha :d

• @AdayAdayı :D Güldürdün la

• :D:D şimdi öncelikle kimin ne yaptığını bilmeyen içerikli cümle + sonuna bir nokta.+ bu cümleye gülen bir idiot. olmazsa olmaz bir malzeme :D

• Bunlarda kendine kadin diyor iste igrenc ya orr. ospularrr

3|4
    4|1
  • İgrencsin adetliyken nasil girmeyi dusunuyon

0|1
    2|0
  • Sahte kızlık zarı varmış nette dolanıyo ondan al :D Adetliyken ilişkiye girilmez mikrop kapar adamda tiksinir zaten

5|2
    0|1
Yükleniyor...