Sizce ne yapmalıyım? Abartmış mı oluyorum?

Arkadaşlar daha öncesinde idrarımda yanma vardı hafif. Vajinamda da kaşıntı. Doktora gittikten sonra ilaçlarla kaşıntı gitti ama yanma hissi gitmemiş gibi. Ve vajinamda da değişiklik var. Yani hiç cinsel ilişki münasebetim olmadı ama vajina girişimde önceden idrar deliği vs görünüyordu şimdi işe bademcik şişer gibi kabarık kabarık. Nedeni ne olabilir sizce. Doktora gitsem ne diyeceğim bilemiyorum. Vajinam faklo gibi mi diyeceğim. Çok saçma geliyor ama korkuyorum da.

0|1
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• bence biran önce doktora git

0|0
    0|0
    • Ne dicem ki. Durup dururken :/

• Gitmeyi düşünüyorum da kararsızım bilmiyorum :/

• önce nasıldı snra nasıldı detaylı söylesene bir bakalım sağa sola elbet bu sorunla karşılaşan olmuştur

Erkekler Ne Diyor 5

• Geçmiş olsun. İdrarda yanma büyük ihtimalle idrar yollarında ya da börekte intihaptan kaynaklanıyordur. Üsütme sonucu olurmuş olabilir. Şu anki şişkinlik ise nedenini muayene ile net bir şekilde anlaşılacağıni düşünüyorum.

0|0
    0|1
  • il işin doktora girmek olsun. Enfeksıyon dan oturu olusma durumu mumkundur ancak alerjık bıle olabılır. Doktorada kızardı ve kabardı dersın. doktordan utanmanı gerektırecek bir durum yok...

0|0
    0|0
  • Urolog ya da jinekolog birine git ve şişti de bu kadar sağlığın için korkma

0|0
    0|0
  • Kızların uzmanlık alanı bn bilmez

0|0
    0|0
  • görmeden bişi diyemem

0|1
    1|0
    • Göremeyeceğin için demesen de olur

• hahahahahahaha şapşal ya

Kızlar Ne Diyor 1

• bademcik gibi şişlik hiç normal değil. Klasik idrara yolu iltihabı ilk anlattığınız fakat şişlik normal değil. Tam olarak nerelerde bu bahsettiğin şişik. İç dudaklarında iç kısımlarında mı?

0|1
    0|0
Yükleniyor...