Genital bölge sağlığı?

Genital bölgedeki batıklar, yağ bezeleri ve sivilce gibi oluşumlar epilasyondan kaynaklı mı olur? Yoksa bir hastalık mı?

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Epilasyondan kaynaklı olur fakat seninde ihmallerin var demektir. Epilasyon sonrası nemlendirici krem veya losyon kullanmalısın. Aksi halde kuruma olur. Bir de banyoda hafif dahi olsa kese yapmalısın ki kıl uçları deriden yollarını bulup çıkabilsinler. Aksi halde batık oluştururlar.

0|0
    0|0
    • Acaba kıl kökü iltahabı mı var diye şüphe içindeyim açıkçası

• O da olabilir. Epilasyon sonrası jeller losyonlar falan var onlardan kesinlikle kullanmalısın ve genital bölge için özel olanlardan kullanmalısın canım.

Erkekler Ne Diyor 8

• Jilet ya da ağdadan olabilir batıklar ya da sivilceler.

0|0
    0|0
  • Epilasyon ya da jilet kullanıyorsan, anlattığının sonuçlara neden olabilir. Daha farklı bir yol kullanman cildin için daha faydalı olabilir

0|0
    0|0
  • eğer traş bıçağı ağda gibi şeyler kullanıyorsan kesinlikle ondan oluyor. lazer yaptır tertemiz olsun :))))

0|0
    0|0
  • Evet , epilasyondan kaynaklı olabilir

0|0
    0|0
  • elbette yanlış temizlikten kaynaklanıyor yahu şunu kuru kuru almayın kayganlaştırıcı kullanın lütfen yazık ama

0|0
    0|0
    • Sırf o yüzden ağda kullanmıyorum jilet de ama geçmiyor doktora danışmak lazım sanırım

• hayatım yumuşatmadan çekiyorsan yine olur

• Olması muhtemel, bir erkek olarak araştırdım efem sizin için :)

0|0
    0|0
  • olabilir evet

0|0
    0|0
  • muhtemelen epilasyon kaynaklı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...