Acaba vajinismus muyum?

Ilk defa mastürbasyon yaparken parmaklarımi kullandım. Bakireyim utanark yazıyorum arkadaslar kusuruma bakmayın :( parmagim içine girmedi bir sure sonra girerken cok acıdı küçük bir parmak yani. Sonra girdi ve kasildim oradan ilelemedi. Sizce bu ne olabilir?

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• ERKEK CINSEL ORGANI ILE PARMAGINIZ ARASINDA DUNYA KADAR FARK VAR.. ayrıca bu iş ıcın uygun olmalısınız.. hazır! yeterınce hazır oldugunuzda sızın ıcın zor olmayacaktır.. ayrıca parmagınızı oraya sokmayın! bırgun ıstahınız fazla olur kendı kendınızın bekaretını alabılırsınız..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• alakası yok

0|0
    0|0
  • Amaç ne bozmakmı?

0|0
    0|0
  • Kızım sen cahilmisin parmağını niye sokuyorsun içine biraz okuyun araştırın bilgi çağındayız her şeyin cevabı var Bir daha yaparsan elini kullan ama içine sokma etrafında gezdir küçük yumuşak darbeler at

0|0
    0|0
  • bakire olmanın verdiği korkuyla orgazm olurken kasılmışsın. sende bir problem yok masta devam içine sokmadan veya bakirelikten vazgeç benle devam et.

0|0
    0|0
  • azıcık istekle birlikte acaba diye aklına gelen korkuyla birlikte kasılma hali zevk almışsın ama korkuyla kasılmışsın

0|0
    0|0
  • bir daha yapma hayatın gider

0|0
    0|0
  • Heycan ihtiraz zevk dikkat et bozma ciddiyim

0|0
    0|0
  • Ilk oldugu icindir sanal yapalim istersen alistiririm seni masta.

0|0
    0|0
  • Fazla kasılmışsın heyecandan ilk defa yapdığından dolayı olmuş önemseme tatlım :)

0|0
    0|0
  • Gel deneyelim bakmadan anlasilmaz

0|0
    0|0
  • sen çok yemişsin kzım geç parmağı boru gibi olanı yemişsindir

0|0
    1|0
  • ilk kez olduğu için istemsiz kasilmissin sanirim kendini rahat bırakarak yap tadını çıkarmaya çalış ama mast yapi derken kizliktan olma dikkat et ;)

0|0
    0|0
    • Yapmicam bir daha. Kizligimi bir parmaga veremem :D

• aynen :D nasıl gitti diye soracaklar parmak attim dicen :D

• Çok mu dar yasin kac

0|0
    0|0
  • Kan geldiyse gitti bakirelik

0|0
    0|0
    • Kan yoktu sokamadim zaten siz anlamadiniz olayi tam.

• galiba

• birazdaha ilerlersen kızlık zarın bozulabilir bakire oldugun için normal ilk girişte bu acının oluşması

0|0
    0|0
  • olabilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Biraz benziyor ama sadece bu olaydan yola çıkarak direkt vajinismussun demek yanlış olur. Detaylı tetkik yapmak gerekir. Çünkü vajinismus psikolojik bir olaydır çoğu zaman. Tekrar bu tarz birşey yaşarsan iletişime geçebilirsin benimle.

0|0
    0|0
  • Bakireysen niye parmak sokuyon sonra aglarsin burada "elimle bozdum acaba ilerde kocam inanir mi?" Diye

0|0
    0|0
  • Bunu ilişki yaşamadan bilemezsin bu konularda biraz cesur olmak gerek bir daha deneme bunu parmaklarınla mikrop kapabilirsin..

0|0
    0|0
Yükleniyor...