Evimden başka bir yerde sıcamıyorum :( ?

Evdeyken bile birileri varken rahat olamiyorum her an osurucakmisim gibi oluyorum sıcarken. Zaten disarka hic yapamiyorum ancak kimse olmicak o zaman rahat yapiyorum. Kesinlille sallamiyor gecen gun okulun wc sinde yapmak zorunda kaldil cunku bikac gundur yapmamistim. Ben icerdeylen biri geldi ne sicmislar bee kokuya bak dedi ne kadar utandim cunku bemden baskasi yoktu. Utamcimdan yatim saat icerde kald kimse gormesin diye. Sesler kesilince ciktim. Ne olucak bu halim

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• aynı ben
    geziye gttim şehir dışına 4 gün sıçmadan geldim evimde sıctım bende çok çekiniyorum ama çok kötü bişey bağırsaklarımıza yazık

0|0
    0|0
    • Bagirsak mi kaldi. Kabiz olduk

• Kirici oldugum icin ozur dilerim. Kotu bir ana denk geldi malesef. Allaha emanet ol

• tamam zaten tanımıyorum seni önemli değil

Kızlar Ne Diyor 3

• knk bende sıçmam için bir yere alışmam lazım mesela yarım saat önce baya bir şaaptım arkadaşın evindeyim jhebheveafd

0|0
    0|0
    • Kolay gelsin ozguvenin iyiymis

• Benimkinden daha kotuyse eger seninki kimyasal bomba niteligindedir

• tamam kardeş muhabbet iyiye gitmiyor aeo

• Evde sıç sende

0|0
    0|0
    • Evimden uzakta yasiyorum okuldan dolayi sehir disindayim

• Ben de :)

0|0
    0|0
    • Beni mi bekledin itiraf icin

• Yok evde hergün gidiyorum :)

• Orjinal halini koruyosa iyi :) benimki epey hasarli

Erkekler Ne Diyor 7

• Aynen ya. Mesela evimde bile rahat değilim. Kapıyı kilitliyorum ama biri kapının önünde bekledimi beni ben yine sıçamıyorum, rahatsız oluyorum gelmiyor. Tek değilsin hacı. Okul tuvaletlerinde nasıl sıçıyorlar çözemiyorum. Nasıl özgüven o.

0|0
    0|0
    • Mecbur kalinca yapiyosun

• Ben okulda bir kere yaptım. Koridor baştan sona kadar koktu. Derse girmedim, koku gitsin diye dışarı da bekledim. Şüphelenmesinler diye.

• Benden beteri de varmis

• şu baslıkları özenle seçin ergenlikten cıkın artık...

1|1
    0|0
  • Bende ooleydim basur bike oldu ameliyat oldum ama şimdi raatim bu işyerinde arkadaslarla yarismaktan yan yana kabinlerde ses yaristiriyoz utanma kalmadı :))

0|0
    0|0
  • Benim için sorun yok her wc benim için uygundur

0|0
    0|0
  • bu pisikolojini üstnden at rahat davran misafir varken git tuvalete bangır bangır öttür :)))

0|0
    0|0
    • Bizimkiler bile varken yapiyorum sen ne diyon :)

• dikkat et tuvalet taşını parçalamayasın :)))

• bende

0|0
    0|0
  • Aynı bensin :) düzelmez bu durum

0|0
    0|0
Yükleniyor...