Her seferinde acı çekiyorum. Neden olabilir?

Arkadaşlar tamamen sağlık amaçlı soruyorum bilgisi olan lütfen ona göre düzgün cevaplar versin.Ben eşimle her ilişkiye girdiğimde zevkten çok acı çekiyorum. Çok geç boşalma oluyor bende. Doktora gideceğim ama aklıma geldi burda da sormak istedim. Kızlar varmı aranızda benim gibi problem yaşayan. Ya da bu bir problem mi?Şimdiden cevaplar için teşekkür ederim.

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• ben bir kız arkadaşımda yaşamıştım bu problemi kendini istem dışı olarak kasıyordu. o farketmiyordu ama doktorda aynısını söyleyince hak verdi. kendini ister istemez kasıyorsun. alkol kullanıyorsan eğer ilişki yaşamadan önce bi kaç kadeh birşeyler iç ve ön sevişmeyi uzatabildiğiniz kadar uzatın yararını kesin görürsünüz

• alkol işe yarıyor evet ama her zaman alınmıyor ki.

• demekki kesinlikle kasıntıdan dolayı oluyor. ön sevişmeyi uzun tutun hemen cinselliğe girmeyin.. ikinizde tam zevkin doruklarına ulaştığınız zaman beraber olun. eşinize de söyleyin biraz kibar olsun

Erkekler Ne Diyor 7

• Ağrılı cinsel ilşkinin nedenleri link Ağrılı cinsel ilişki sorunu nasıl tedavi edilir link Eğer iyice ıslanıp giriyorsan ilşikiye muayene olmanda fayda var.Başka nedenlerde var çünkü.

• bu bir problem. bir doktora görünmelisin internetteki tartışma ortamlarından şifa umacağına.

• Burda cevap bulamazsın. ilk önce eşinle konuş bu durumu. kendini kasmamaya çalış rahat olmaya çalış.bakın olmuyor bir doktor a gidin. doktordan başkası çare olmaz.

• link bundan kullan acı yı unut,

• buyuk olasılıkla yeterınce ıslanma olmuyor yada kısa sürelı bır ıslanma oluyor buda tahrıse ve acıya sebeb verıyordur.bunun ıcın ozel kremler var onlardan kullanırsan sorunun cozulecegını dusunuyorum

• - Cinsel tecrüben fazla yoksa yani yeni yeni yapıyorsan biraz acı hissetmen normal.- Masturbasyonu çok yapmışsan zamanında erkek kadın farketmiyor bu sebebten geç boşalma olur buna çoğu kez şahit oldum masturbasyonu fazla kaçıranlarda hep geç boşalma oluyor, biraz daha olaya odaklanmaya bak kafanda başka şeyler olmasın biraz daha erken boşalabilirsin. Acıyıda zamanla geçmezse doktora git uzmanına sor derim.

• jinekoloğum ben...sende vajinismus hastalığı var..istersen tedavi metodlarını yazabilirim

• yazabilir misin lütfen.

• Öncekileri Göster
    • anlamayacak birşey yok...vajinismus hastalığının büyük ya da hemen hemen hepsi psikolojik...yaşanılan gergin ortam penisin büyüklüğü psikolojik baskı bunların hepsi vajinismus hastalığında baş rol oynar..bu sebeple onca psikolojik travmalardan kurtulman,ve cinsel bölgenle sürekli masaj halinde bulunmalısın...

• Anladım çok teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 4

• sende vajinismus falan yok eşinle cinsel ilişkiye girebiliyorsun geç de olsa boşalma yaşıyorsun. ıslanmada problemin olabilir bu yüzden fazla ıslanmadığından acı çekiyor olabilirsin kayganlaştırıcı jeller var. eşinin penisinin kalınlığından acı yaşıyor olabilirsin. cinsel ilişki sırasında kendini kasıyor olabilirsin bu tarz problemler olabilir. tam olarak sebebi bilemeyiz zaten dr.a gidecekmişsin ama vajinismus gibi önemli bir sebep olduğunu hiç sanmıyorum

• Ya bir arkadasımla konusurken kistten falan bahsetti korktum açıkcası. Vajinismus olsa içime giremez bildiğim kadarıyla..

• senin ki olsa olsa kendini kasma olur alkol aldığında daha rahat ilişkiye giriyorsan demek ki istem dışı bir kasma oluyordur. ilişki sırasında ne kadar ıslandığını kontrol et ön sevişmede ıslanıyor ama ilişki sırasında strese giriyorsan kuruyor olabilirsin. tabi kist gibi bir sebebi de olur mutlaka dr. git eğerki bişey bulunmazda(umarız bulunmaz) eşinle ön sevişmeyi uzat jel kullan kafanı rahatlatmaya çalış

• Evet dr.a gitmemde fayda olacak çok teşekkür ederim. Umarım kötü birşey çıkmaz.

• rahim tersliği olabilirmi? Muayenede der doktor. Benim öyle ve bende acı çekiyorum.

• Ön sevişmeyi uzun tutun

• kasılıyorsunda ondan

Yükleniyor...