Deligim yaniyo canim aciyo yardim edin?

3 gun once iliskiye girdim bugune kadar bisey uoktuda bugun acayip derecede deligim yaniyo ve canim yaniyo surekli elim seyime gidiyo neden yaniyo acaba bilgisi olanlar yardim etsin lütfen

0|1
3|21

En İyi Erkek Görüşü

• ön sevişmesiz yapmışsınızdır bir sevgilin ne kadar temiz hijyenik oda önemli

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Millet Deliğine gire çıka pişik yapmış panpa
    Krem kullan

2|6
    1|0
  • fışkıyeyle mudahale et

0|1
    1|0
  • Mantar olabilir sen en iyisi dr gorun bence

1|1
    0|0
  • üroloğa görünmen şart.. normal değil..

1|0
    0|0
  • Bamya yan etki yapmış

0|1
    1|0
  • İlk olarak ilişkiye girerken vajinan eğer yeterince ıslak değildiyse ve uzun süreli yaptıysanız bu tahrişe sebep olmuş ve yanma ondan oluyodor.

İkincisi mantar kapmış olabilirsin ki bu sana daha uyuyor çünkü iki gün sonra yanma başladı diyorsun.

Üçüncü olarak pişik diyeceğim ama bu uzak bir ihtimal hem pişikte delikte yanma olmaz dudaklarında olur.

Şimdi sen daha detay verirsen yardımcı olmaya çalışırım.

0|0
    0|0
  • Cok oynamayin şu şeyinizle ya. d

0|1
    0|0
  • bel soğukluğu denilen bir hastalık öğrendim geçenlerde aids gibi birşeymiş ağrısını sızısını bilmem ama iltihap gibi birşey olabilir cinsel yolla bulaşıyormuş birtek

0|0
    0|0
  • Birden fazla ilişkiye girdiysen olabilir aşırımı sert yaptı partnerin ya da iltihap olabilir Birde kondomla mı girdin

0|0
    0|0
    • pazartesi girmistim bide pazar girdim kondomsuz cok sertti ama istedigim icim devam ettim sonra böyle oldu iste :(

• Vajinan kuru olduğunda partnerinden sert girip çıktıysa birde bu Birleşme sanırsam birden fazla olmuş o sbeb olabilir ilk önce seni zevke getirip Vajinanın ıslanması Lazım Yoksa kuru kuru Can'ın acır niye devam ettiniz

• Orda boşluk oluştuğu için böyle...

0|1
    0|0
  • Kizariklik var mi?

0|0
    0|0
  • fena becermiş seni.

0|1
    0|0
  • Anal mi yaptiniz

0|0
    0|0
  • Sert mi yaptınız yoksa buyuk mu aldın

0|1
    0|0
  • büyük ihtimal ile akıntında beyaz ve kokulu olabilir mikrop kapmış olabilirsin. kadın doğuma git geç kalmadan ^*^

0|0
    0|0
  • Pudra dök alır hararetini ;)

0|1
    0|0
  • tamam yanıyor ama hangısı once delıgın teshısını koyalım

0|0
    0|0
  • ilk kezmi

0|0
    0|0
  • Sağol azdırdın milleti :)

0|1
    0|0
    • Ne alaka ben bisey sordum azan sensin milleti karistirma

• Tabi canım bak cevaplara bakalım

• hangi delik olduguna baglı malum sizde iki tane :)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Soguk suya otur ateşi söner:-D:-D

1|4
    3|0
  • kokulu beyaz akıntı ve kaşınma varsa mantar olmuş olabilirsin sadece yanma varsa muhtemelen tahrişe bağlı olmuştur geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Çok zorlamış olabilirsin iltihap kapmış olabilir

1|0
    0|0
    • Iltihapmiii bunun bir çözümü var mı

• Ya aslında doktora gitsen daha iyi olur bu siteden düzgün birşey çıkmaz belkiyanlış birşey söyleriz daha kötü olur

Yükleniyor...