Kız arkadaşınız adet gördüğünü söylemesi?

sevgilinizin adet oldugunu size soylemesi sizi ondan sogutur mu ne dusunursunuz, sancili zamanlarinda yaninda olur musunuz?

Güncellemeler:
Adetli olduğunuzda ondan sogurmusunuz ki yani yanına yajlasmanizda adetin önemi var mi?

1|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Bu olgunlukla alakalı bir durum.
    Regl bir kadın için son derece doğal bir durumdur. Hayatında sürekli var olan temel bir gerçek. Ne erkek ne de kadın adet döngüsü yokmuş gibi davranamaz. Bu kadının doğal gerçeğidir. O yüzden iğrenilmesi saçma olur.

Erkekler bu durumla nasıl başa çıkacaklarını bilmedikleri daha doğru tecrübeli olmadıkları için korkarlar. Üstüne bir de kadının dengesiz hali gelince iyi çekinirler. Nasıl davranacaklarını ve ne demeleri gerektiğini kestiremezler.
    Hal böyleyken regl erkekler için korkutucudur.

Ben her zaman görüştüğüm kadınlara güven duygusu aşılamaya özen gösteririm. Bunu benimle rahatlıkla konuşabileceklerini bilmelerini isterim. Elbette her konuyu bir arkadaş olarak konuşabilmelerini sağlamaya çalışırım.
    Benden daha genç yaştaki arkadaşlarımının bunu özümsemeleri biraz zaman alabiliyor. Konunun hassas ve cinsellik içermesi de erkekler için zor bir durum. Siz kadınlar için zorlukları zaten malum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• soylemesıne gerek kalmıyorkı zaten davranıslarıyla bellı edıyor herseyı anlıyoruz sıkıntı yok. olası bır durum yapıcak bır sey yok. her ay update.

2|0
    0|0
  • Şimdi bu soru özel bişey ama bana söylerlerdi. Hastayım derdi bende anlardım zaten olayı. Olabilir yani, her kızın başına geliyor, ayıpsanacak veya soğuyacak bişey değil.
    Söylemeseler bile davranışlarından belli oluyordu hepsinin.

1|0
    0|0
  • neden soğuyayim Hayır acısı dinsin diye elimden geleni yaparım

2|0
    0|0
  • bana söylüyordu

akabinde.

napayım ped falan mı alayım derdım oda kih kih gülerdi :)

1|0
    0|0
  • Normal bişey yanında olurum

2|0
    0|0
  • Yok olmam benimki soylerdi hwrseyini

2|0
    0|0
  • sancılı zamınında yanın da olurum tabikide

2|0
    0|0
  • sorun yapmaz

1|0
    0|0
  • Niye soğuyalım ya her kadın kız oluyo

1|0
    0|0
  • İğğğ kokar ya

0|0
    1|0
  • Sogumam onu sinir etmemeye çalışırım çikolata falan alırım

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Adet la teallam diyo sancili zamanlarinda yaninda olur musunuz sanki hamile kglljldh

2|1
    0|0
  • Şahsen sylemem 😆

0|0
    0|0
Yükleniyor...