Ks de bazen kizlar öyle cinsellikle alakali tuhaf soru soruyorlar ki?

Bazen kizlar genelleme yok öyle tuhaf soru soruyorlar ki siz ne dusunuyosunuz o kisiler hakkinda ?

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• erkekler, keşke gizli olmasaydı diye düşündüğünü biliyoruz lakin ben hiç bir şey :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Onlarin erkek oldunu dusunuyorum..

0|1
    0|0
  • Mesela?

0|0
    0|0
    • Tuhaf fantezik sorular hatta vahset yok erkek arkadasim beni yataga baglasa elimi ayagimi baglasa gözümü kapasa nasil olir kirbaclasa bilmem ne

• 50 gri ton neyse işte onun gibi kitaplardan sonra hemen soruyor. Geçen eşimle korsanlara gittik. 2 kız geldi, biri 14 yaşında öbürü da 14 yaşında:). İkisi o kitaptan aldılar, sesler ince, vücutları cılız, resmen çocuk daha ama kitapları fazlasıyla büyük onlar için.

• Cinsel yaşam kategorisi engelli

0|0
    0|0
  • Xper kasma çabaları

0|0
    0|0
  • Troll olduklarini dusunuyorum

0|0
    0|0
  • örnek ver açıklayayım

0|0
    0|0
    • Mesela demiski erkek arkadasim elimi ve gozlerimi baglasa nasil olur demis

• teşekkürler alıştım artık tecrübe konuştu gibi laflara ama açarsam benim için kötü sonuçlar doğuracak tehlikeyi göze alamıyorum :D

• Ahahahhaa :D haklisin :D

Erkekler Ne Diyor 7

• kızların erkeklerden daha abaza olduğunu görüyoruz. Genelde içinde yaşadıklarını da.

0|2
    0|0
  • O tuhaf soruları sadece cinsellikte sormuyorlar..

0|0
    0|0
  • Hepsi mahmut abi

0|0
    0|0
  • Bastırılan duygular o şekilde açığa çıkıyor.

0|0
    0|0
  • evde kaldıklarını düşünüyorum aslında yaşamak isteyeip ama yaşayamadıklarını burada yaşıyorlar diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Normal aslında cinselliğe suç olarak algılayan bir toplumuz sonuçta.

0|0
    0|0
    • Zina evet gunah bunun helal yoluda var ben helal olani gayet dogal ve saglikli olarak buluyorum zinaya karşıyım

• Aranıyorlar.:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...