Kapat

Mastürbasyon Yaparken Dikkatim Dağılıyor Ne Yapmalıyım?

Ya mastürbasyon yaparken sürekli dikkatim dağılıyor bir ses duyuyorum odaya biri giricek sanıyorum banyoda zaten hiç yapamıyorum ailemle yaşıyorum bu arada öğrenci evi falan değil sizede oluyomu böyle kızlar özellikle size soruyorum ama erkeklerde cevaplasın. E konsantrasyonum dağılınca süre uzuyo inanın en az otuz dakika sürüyor bıktım ne yapayım troll soru değildir ciddiyim.

Güncellemeler:
Kapı kitlenmiyo anlayın kitlense neden sıkıntıya gireyim.

0|1
2|51

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz fantaziye ihtiyacın var konsantrasyon için. Ayrıca yakalanma korkusu müthiş bir zevk verir insana :P Yinede tavsiyem banyoda yapman, eğer biri girecekse bile bu bir erkek olmayacaktır elbette :) Eğer banyoya giren erkekse de mast yapsanda yapmasan da farketmez, seni çıplak görmesi yeterli değilmi :D Ya da üçüncü seçenek tuvalette yapman... Fantaziler için yardımcı olabilirim..

0|0
    0|0
    • Ailemle yaşıyom diyom annem giriyo sadece duşta erkek kim gircek banyoda

• baban da girebilir ya da kardeşin vardır ne bileyim ben :) hem annen girse ne olacak, bırakırsın sende hemen :P kapıya sırtını dönük yap olsun bitsin... Duşa kabin varsa zaten sorun yok demektir..

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 50

• Sanki ülkeyi kurtarıyo hanzo :d dikkati dağılıyomuş kıyamam :d

1|1
    2|1
  • çok büyük bir sorun bu buna çözüm bulmak lazım aslında bir kaç çözüm fikrim var ama uygular mısınız? bilmiyorum uzun uzun anlatamayacağım ama çokta kısa olmayacak en önemlisi yaptığında faydasını göreceksin faydalı olmazsa da ben buradayım yine sorarsın yok başımın çaresine bakarım diyorsan buraya kadar boşuna okudun başının çaresine bakamıyor olsan bile boşuna okudun çünkü sana hiçbir şey söylemeyeceğim :D

0|0
    0|0
  • kolay bir yöntem var :)

0|0
    1|0
    • Eee?

• Hayır

• sen bilirsin ama güzel bir şeyi kaçırıdn :) inanmıyosun ama ben ciddyim

• Kapını kilitli tut, kulaklık kullanabilirsin. Telefonuna veya bilgisayardan p*rno da inleyenleri dinle faydasını göreceksin. Ama 30 dakika sürmesi çok saçma, bu senden kaynaklanıyor. Kendini iyice tanı ve ona göre mast yap

0|0
    0|0
  • Gec saatte yap sonucta odana girmez kimse sende rahatca yaparsn

0|0
    0|0
  • iyi güldüm :))

0|0
    0|0
  • O topla dikkatini nasıl olucak o is #D

0|0
    0|0
  • kendini güvende hissedeceğin bir yerde yap o zaman

1|0
    0|0
  • Bu konuda uzman var
    @Dikkat_Jinekolog

0|0
    0|0
  • yaparken emniyetini al öyle yap

0|0
    0|0
  • 1 Kız bile cevap yazmamış :DDD
    Beni düşün aşkım xd

0|0
    0|1
  • erkek olsan daha sıkıntı :)

0|0
    0|0
  • yakalanma hissinden doalyı dikaktin dagılıyordur özelkle kimse yokken yap ya da odanda yaparken kapıyı kilitli tut ve fantazilerini hayal edersen cok daha güzel bir orgazm yasarsın ve son olarak cok sık yapıyormusun mast

0|0
    0|0
  • farklı insanlarla çok seks yapmışsın hayal ettiğin insanlar çok mast yaparken yaptığın insanların pozisyonları düşünüp dikkatin dağılıyor

0|0
    0|0
  • Mast yapma ozaman

0|0
    0|0
  • Bende olmuyor böyle şeyler. Ve Evlen sen evlen.

0|0
    0|0
  • Mastirbasiyon. Yaparken butunlugunle orayi dusunecen ve yavas yavas. Yapacan sonrra hizlanacan dikatini hep ora ver oksamaya dewam et

0|0
    0|0
  • kendine vidyo açarsan konsantiraz yonun dağilmaz ama şu bir gercek kadınların boşalması erkeklere göre uzun sürüyor

0|0
    0|0
    • Açıyorum zaten

• hımm sizdede böğle ozman senin sevgilin var mı o tahrik etmiyomu seni ozaman daha rahat boşalırsın

• Yok sevgilim neyse bb

• Öncelikle cinsel arzularını en çok tetikleyen şeyin ne olduğunu çözmelisiniz efem

0|0
    0|0
    • Senin sesin mesela

• Skype fotoğrafındakininde sen olduğunu anlamıcak kadar salak değilim

• Yakalanma korkusu olabilir mi?

0|0
    0|0
  • hayır yapmıyorum

0|0
    0|0
  • dödünü parmakla düzelir...

0|0
    0|0
  • Tamamen evde yanlızken ya da geceleri yap , tamamen soyunukmu oluyorsun yaparken

0|0
    0|0
  • Yardımcı etken kullan resım vıdeo vs

0|0
    0|0
  • Yapma sen de

0|0
    0|0
  • Hocaya git panpa bir okusun seni düzelir

0|0
    0|0
  • Haaaaaa

0|0
    0|0
    • Ne haa

• Hayır

• Hım sesis fırtına yani savunmasız haldesin demi ama

• İnşallah yakalanırsın

0|0
    1|0
  • dikatin dağılınca parmak değiştir

0|0
    0|0
  • Kapıyı kilitle ya da evi boş bulunca yap hiç olamadı lez ilişkiye gir

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    20

Kızlar Ne Diyor 2

• Kulaklikla muzik dinle
    Herkes yatinca gece yap
    Cidden canin istemedigi zaman yapma, sirf yapmis olmak icin yapmaya basliyor bir sure sonra insan. Aliskanlik gibi oluyor. O yuzden dikkatin dagiliyor, benim de oluyor bazen 30 dk ugrasip 5 sn lik orgazmlari bilirim yani. Sekste de gercekten bu kadar kisa surcekse yazik bize

0|0
    0|0
  • Oluyor, tam zevkin doruklarındayken boşalacakken bir şey oluyor dikkatim dağılıyor boşalamıyorum bazen. Anlıyorum seni :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...