Evleneceğiniz kişiye daha önce bir başkasıyla beraber oldunuzu söyler miydiniz?

Evleneceğiniz kişiye daha önce bir başkasıyla beraber olduğunuzu söyler miydiniz yoksa gidip kızlık zarınızı diktirir miydiniz ?

0|0
10|15

En İyi Erkek Görüşü

• Çevremde bildiğim birden fazla çift var.

Eşlerinin bakire olmadıklarını bile bile evlendiler. Gayet de mutlular (Dışarıdan göründüğü kadarıyla).

Çevremde bildiğim Kızlık zarını diktiren bir kişi var.

Oda gayet mutlu.

Yani anlayacağın bu işi istatistiği yok.

Kimi mutlu kimi derbeder.

SEN KENDİ YOLUNU KENDİN ÇİZ. BAZEN HİÇBİRŞEY BİLMEMEK ÇOK ŞEY BİLMEKTEN İYİDİR.

ANCAK BUNU SONRADAN ANLAR YADA BİRBAŞKASINDAN ÖĞRENİRSE BU SENİN İÇİN FELAKET ANLAMINA GELİR.

KIZLARIN YAPTIĞI KOMİK HATALARDAN BİRDE BEKARETİNİ KAYBETTİĞİNİN REKLAMINI YAPMAKTIR.

SEN KIZ ARKADAŞINA SÖYLERSİN O KENDİ ERKEK ARKADAŞINA SÖYLER SONRA BİR BAKMIŞSSIN BİLMEYEN TEK KİŞİ SENSİN ( ONLARIN BİLDİĞİNİ BİLMEME DURUMU)

0|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• yanıtımı baska bir soruda vermistim:

bir kadın ile bir erkek arasındaki iliski yatak aşamasına geldiyse zaten sevisme sırasında boyle birseyi ogrenmesine gerek kalmaz erkegin.

İki medeni insandan sozediyorsak, ve kadın bekaret durumunu erkekle paylasmak istiyorsa bunu oncesinde tatli bir sohbet arasında soyleyebilir.

Yok eger bekarete cok deger veren bir erkek var ve kadın bu durumu ondan nasıl gizlerimdiye düsünüyorsa biz orada medeni 2 insan iliskisinden sozedemeyiz. İliski kandırmaca üzerine olmamalıdır. Ya da kadın kendi durusunun arkasında durmalı ve acıkca bunu paylasmalıdır.

Ha bana sorarsanız bir erkek sevdigi kadının bekaretini sorun edecek ve iliskiyi bu nedenle bozacak ve tatsızlık yaratacaksa zaten o adamdan sevgili de koca da olmaz

0|0
    0|0
    • Çok doğru dedin tebrikederim canı gönülden :)

• tebriklik bir durum yok...kadınlar olarak dimdik durmanız sizi uzun vadede hakettiginiz yere getirir

• oldu pasam:) evet o adamdan koca olmaz cunku o adam baskasinin olmus kizi zaten almaz:))

• eğer beni gercekten seviyorsa gecmisi beraber uzun bir cizgi atarız .. umrumda olmuyor artık herkes güveniyor birilerini bu yaptıkları hata olabilir gecmisiyle kimseyi yargılamamak gerekiyor bence erkek olarak cevap veriorum aslında bu soru kızlara tabi? evleneceğim insan veya sevgilim böyle bisey oldugunu söylerse gecmisi unutmak icin yanımda değil ise yani beni seviyor deger veriyorsa onunla yeni bi geleecek yazarım .. gecmisiyle onu basbasa bırakmak onu daha kötü hale sokabilir .. unutmayın ki biz de cok temiz değiliz artık ilkokuldan liseden baslıyor öpüsmek sevismek ve dahası ..

0|0
    0|2
    • Takdir ettim bu yorumunu baya iyi :)

• neden eksi puan verdiklerini de anlamıs değilim ya :) tskr ettim :)

• ben söylerdim...doğruyu bilmeye hakkı var...en azınsan dürüstlük ve insanlık kazansın...kendime saygıyı yitirmemiş olurum...sonuçta insanın doğasına aykırı bir eylem yapmış değilimdir ya...gurur duymasamda daha önceki yaptığımdan utanmam da gerekmez yani...

1|0
    0|0
  • diktirme kısmı bana pek uymuyor. söylenmesi en iyisi ama böyle bir toplum yapısında da hak veriyorum.

0|0
    0|0
  • bunu erkeğin bilmesinin hiçbir yararı yok, aksine soğuma olur

tabii 20li yaşların sonundaki bir kızın da bakire kalmış olması, inandırıcılıktan uzak bulunur akıllı birisi varsa karşısında :)

0|2
    0|1
    • bu yorumuda gercekten begendim 20 li yaslarin sonu 30 lu yaslara yakin hangi kiz bakire kalmis zaten erkeklerinde evlenecegi kizda yasa takmalarinin ilk sebebi budur..

• bu kişiyi ne kdar tandıgına baglı bunu kaldıramayacak bırıne acıklamak ılıskının sonunu getırır. bazen mutlu olmak ıcın herseyı soylemeye gerek yok..kaldırabılecek bır ıssansa zaten ılıskıye gırersın acıklmak zorunda kalmazsın..

0|0
    0|0
  • ben dürüst olup herşeyi anlatmak taraftarıyım eğer gerçekten seviyor ise ve namusu iki bacak arasında arayan insanlardan değilse sorun olmaz diye düşünüyorum

0|1
    0|0
  • bence söylenmeli dürüst olucaksın...

0|3
    0|0
  • Geçmişi kurcalarsın her zaman geleceği mahfedersin..

0|1
    0|2
  • Söylenmeli kesinlikle.. Evlenilecek insan geçmişe aldırmaz,hiçbir işe yaramayan bir deri parçasına aldırmaz.

0|0
    0|0
  • Sayın Gizli;

Dürüstlük her zaman için geçer akçedir. İstatistiki olarak her on bayanın yedisi daha öncesinde bir ilişki yaşamış. Peki bu çoğunluk ihraç gelin mi oluyor ? Hayır ! Kırmızı kurdela ile adet yerine getiriliyor :))) Bol şansss

0|0
    0|1
  • kişiye bağlı ama dürüst olmak herzaman iidir.

0|1
    0|0
    • Benim de sevdiğim kişiyi kandırmak hiç tarzım değildir, bencede dürüst olunmalı.

• ilişkiye nasıl başlarsan öyle devam eder.

• içim rahat bir şekılde hayır yatmadım diyebılırım :)))

0|1
    0|1
  • evet söylerdim bilmeye hakkı var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• eğer bir tanrı inancın varsa bunu gizlemek kendini ömür boyu cezalandırmakla eş değer.çünkü bu dünyanın öteki tarafı da var ve sen karşıdakinin senden önce yaptıklarıyla sorumlu değilsin ama kendikinden sorumlusun.bu kul hakkına da girer. diyelim ki pek dini düşünmüyorsunuz ozaman da hayatınızı birleştirdiğiniz adam sizi yanlış tanımışda evlenmiş olucak aslında sizin maskenizi sevmiş olucak.halbuki eğer söylerseniz karşıdaki gerçek sizi sevmiş ve kabullenmiş olucak.

1|3
    0|0
  • keske evlenecegim kisi kendisinden oncesi ile alakadar olmasa...

0|1
    0|0
    • zaten geçmişe bağlımlı kalınırsa evliliğin ne anlamı kalır..

• Söylenmesi gerek. Vicdanın ne kadar rahat eder sen düşün.

0|2
    0|0
  • erkekler eğlenilecek evlenilecek kızlar ayırımını yaptığı sürece dikilmiş kızlarla evlenmeye mahkumdurlar

3|3
    3|21
    • aynı düşünce kadınlarda da mevcut.

• Eksi almaktan folloş olmuşsun bacım kaderin böyle imiş.

• Kızlar Cuval Olduklarını Kabul Edıyo demek :D Diker Diker Sökerz Ozamn Bizde :D

• söylemek gerekiyor tabiki.

0|1
    0|0
  • elbetteki burda ne varki bilmek isterim

0|0
    0|0
  • En Mantıklısı Kızlık Bozulacak Şekilde Yapmamak :D

0|0
    2|6
  • ben soylemezdım bu zamandakı cogu erkek haketmıyo kızlık felan oh oluyo onlara:DD

1|0
    0|6
  • evlenceksem tabi ki söylerim evlendiğimde öğrenmicek mi zaten

0|1
    0|0
    • bakayım o zaman sana ne tepki gösterecek... işte zaten bozulacaktı ha ben hada başkası değil ya..

• sen çok tepki gösterirdin heralde

• söylemek gerek vicdanen ama şuda var bu aslında o kişiyi tanımak için gerçekten büyük bir fırsat hatta bakire olduğu halde insan öyle bi söyleyip tepkisini ölçmeli o zaman analr gerçekte sevip sevmeiğini

0|2
    0|2
    • Seni sevip sevmemesi ile bu konuyu bir tutmamalısın.

Bu ülkemizde bir tabu ve bir çok insan bu baskıyla yaşıyor.

Seni gerçekten sevip sevmediğini anlamanın yolunu daha önce yaşadığın cinsellik ilemi ölçeceksin?

• hicbir kiz bakireligini kaybettigini evlendiginde karsisindaki erkek anlamayacak diye bilse asla soylemez cogu korkudan soyluyor soylemezsem anlarsa kiyamet kopar rezil olurum diye cunku hicbir erkek bunu kolay kolay kaldiramaz..olay bir zar değil o anlarda yasanilanlar hangi erkek evlendkten sonra karisi ile yatarken zamaninda hemde ilk ozel anlarini bir baskasi ile yasayan karisini tam olarak sevebilir SADECE ASIK OLDUGU SEVDIGI GOZUNDEN SAKINDIGI KISIYE KATLANABILDIGI YERE KADAR KATLANIR

• bu durum erkekler içinde geçerli kzlarda erkekelin aynı şekilde olmasını istiyo

Yükleniyor...