Kızlar, kızlar jinekoloğa gitmeye utanmıyomusunuz?

işin şakası hiç utangaclık cekingenlik olmuyo üstelik doktor bide erkekse ?

Güncellemeler:
hiç giden yok galiba?

2|1
7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Sağlıkta ayıp olmaz niye olsun ya, erkek halinle düşünsene prostatla ilğili bir hastalık geçirdiğini ve anal yolla tedavi görmen gerektiğini.

0|0
    0|0
    • Allah korusun :(

• Bence bu biraz bilinç düzeiyle alakalı bir durum. Kadın jinekologun biri bana temizsin dimi bak diye suratını eşkitmişti bikeresinde bu laf çok ağrıma gitmişti. Sen kimsin ya diyerek kavga ettmiştim ondan sonra daha kadına gitmedim. Hayır sanki pis pis gidecek kadar öküzlük yapacaz..

• hayır pis olmayı gectim o kadın saygısız hastaneye ne insanlar geliyoz kendine bakmayan daha doğrusu haberi olmayan onlarada mı aynısnı dicek sağlık pis ayıp vs olmaz

• Avrupanin orta göbeginde yasamama ragmen kadin olmasini isterim. O nedir arkadas! Biz daha sevgilimize gostermemisiz elin kici kirik doktoru mu bakcak sfjh

0|1
    0|0
    • iyide adamada gına gelmiştir ama

• Bel altini kolla sadece sfjhhk

• olsun memede önemli :ÇD

• bir süre evet utanglık oluyor ama sonra geciyor en fazla 2 kere gidilse gecer yani çünkü mecburen gidilmesi gerekiyor bisey olmus olmasına gerek yok kontrol amaçlı saglık herseyden onemli zaten onlarda bu durumun farkında o yüzden ellerinden geleni yapıyorlar :)

0|0
    0|0
  • Valla bizim hastanedekiler çok iyiler hele bir tanesi var kadına hep teşekkür yazıları geliyor yani o kadar canayakin. Ben gitmedim ama kadın doktora giderim her ne kadar sağlık olsa da insan utanır yani. Ama sana şöyle sölim Eşin doğuracaksa ve doktor kadın olsa bile o gün kim icapçıysa o bakıyor doğuma erkek doktor da geliyor yani bilginiz olsun :)

0|0
    0|0
  • Utangaclik elbette. Ama saglik konusu mecburi.

0|1
    0|0
    • ne bilim ben bile utanırım erkek halimle

• Oluyor ama mecbur.

0|0
    0|0
    • haklısın ama nasıl bir durum ki doktor ac dicek sende yavaştanmı acıyosun ne kötü ya

• Yani öyle utanmanı falan beklemiyorlar. zaten vakitleride olmaz o kadar. Sana soyunman için biraz zaman verirler o arada doktor gelir. Hemen muayene eder ve biter.

• ne bilim insan sevgilisinin ya da ailesinin yanında acmazken elin yabancı adamına acıyosun

Yükleniyor...