Çocuğunuz olduktan sonra kısır olduğunuz öğrenseniz ne yapardınız?

Çocuğunuz olduktan sonra kısır olduğunuz öğrenseniz ne yapardınız?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• derhal DNA testı yaptırırdım gercegı ogrenmek ıcın heralde oturup kısır yıyecek halım yok demı yanı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• en tatlı 1 kilo portakal ve en iyiğisinden 1 şie votka alır. sessiz sessiz portakal suyu br bardakta votka bir bardakta yuydum yudum demlenirim. votka öfkem olur portakal suyu azımın acısının ilacı. sonrası şişenin dibinde kendimi nasıl hissedeceğime bağlı. kendine acıyan zavallı.

0|0
    0|0
  • 2-3 Hastanede daha test yaptırırdım çünkü bizim özellikle devlet hastaneleri mal doktor bozuntularıyla dolu bazen yanıltıyorlarinsanı... Sonra emin olunca vay o karının haline vay öldür beni ne olur diye yalvarıp ayaklarıma kapanır

0|0
    0|0
  • çocuğ gizlice hastaneye götürür dna testi yaptırırdım sonuçta belki kısır değilim bir hata olabilir

0|0
    0|0
    • mantıklı eig seçin bunu :)

• komik değil böyle ciddi hatalar oluyor arkadaşım teşisi yanlış koyuyolar hastanalere girip çıktığım için biliyorum raporları bile karıştırıyolar

• Böyle büyük konuşmayın. Ne gerek var böyle sorulara

0|0
    0|0
  • hayırlısı derim ben herhalde

0|0
    0|0
  • bir test daha yaptirir sonuca gore kiyamet kopardi

0|0
    0|0
  • Ben kısırsam bu çocuk kimden diye. Heralde cinnet geçirirdim

0|0
    0|0
  • umrumda olmaz :)

0|0
    0|0
  • anası ıcın sorun olmazda babası katıl olabılır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kadin icin soruysa var bu tersde bir islik. Erkek icindyse soru kadin mefta olur sanirim, belki cocukda. Amanin Allah korusun esirgesin ama ben o adamin yrinde olsam fiziki olarak degilde hukuki olarak cok cektirirdim o kadina ve kimdense cocuk o adama

0|0
    0|0
  • kısırsam coçuğu nasıl doğurdum

0|0
    0|0
  • Ben dölleyip doğurdum Bunu nasıl kısır olucam :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...