Cozum onerileriniz lutfen?

1bucuk aylik evliyim ve iliskiye giremiyorum. Ilk zamanlar beraber uyumak istedigimi uzun zamandir bunu istedigimi soyledim anlayis gosterdi esim daha sonraki denemelerimizin de hepsi husran. Asiri kasiliyorum ve en fazla 2 cm girebiliyor kan bile gelmedi bakire olmama ragmen. Hazir degilsin demek ki alisacaksin zamanla kendini suclama sakin falan diyor esim ama boyle devam ederse o da soguyacak cinsellikten. Acimasindan cok korkuyorum ve istemsiz bir sekilde kitliyorum kendimi. On sevismede konu sekse gitmedigi surece hissedebiluyorum ancak o olunca hicbir sey hissetmiyorum buz gibi oluyorum. O 2 cm bile cok canimi yakti. arastirdim biraz vajinismusun belirtilerinin cogunu yasiyorum. Bir cozum onerisi olan var mi? Lutfen ciddi bir sekilde yardimci olmaya calisin 😔

0|0
2|18

En İyi Erkek Görüşü

• Belliki çok acıyacak çok kanayacak hikayelerini çok dinledin ve buda kendini kasmana sebep oluyor doğal olarakta acı hissediyorsun ama böyle bir şey yok rahatlayıp kasmasan kendini rahat rahat ilişkiye girebilirsin önemli olan stres yapmamak

0|0
    0|0
    • Aynen aciyacak diye kastigim icin de asiri aci cekiyorum cunku zorlaniyorum

• Ya işte yok öyle bir acı aslında rahat olsan düzelcek her şey

Erkekler Ne Diyor 17

• Uzun önsevişme oral yapın bir süre.

0|0
    0|0
  • tüm cevapları okuyamadım ama sorunun vajinismus. Ağrılı cinsel ilişki anlamanıda gelen bir durum. Eşinin oraya temas etmesi deymesi bile kasılma ya da ağrı hissini tetikler ve içeri girişi engeller. bunun için yapılan birtakım alıştırma işlemleri bulunmakta. senin önce rahatlaman sonra da eşini kabullenmen gerekiyor. bu kabulenme temassal olarak oraya önce dokunma okşama sonra penis ile temas gibi işlemler içeriyr en sağlıklı bilgi için doktora başvurmalısın

0|0
    0|0
  • Allah yardımcınız olsun. Bence bir doktora görünmelisin. Yeni evliymişsiniz. Yolun başındayken bu işi çözün. Eşininde maşallahı var. Çok anlayışlı bir insanmış. Bence kendin için yapmasanda bu anlayışlı insan için doktora görünmelisin.

0|0
    0|0
    • Nasil kotu hissediyorum anlatamam

• Yaşamasam da tahmin edebiliyorum. Bence eşine söyleyip beraber bir doktora gidin. Hem eşinde senin istekli, ve onunla beraber olmak istediğinin farkına varır. Bence bunu söylemeden de eşini olumlu yönde etkiler.

• Cok sansliyim esim konusunda masallah diyim umarim atlatiriz da bu hayatimizda bir problem olarak kalmaz. Cok tesekkur ederiim

• O acıyı anlık yaşıyacaksın ve bitecek, o şekilde kendini temkinle birşey olmaz. Sonrasında o acı zevke dönüşecek inan bana.

0|0
    0|0
  • psikoljikmen bizde bir sıkıntı olmadı başlarda ama bir arkadaşım anlatmıştı onlardada olmuş sıkıntı psikolojik yani anlicagın bence kasmamaya bak hatta yanlış anlama ama p*rno film bile izleyebilirsin bu konu için

0|0
    0|0
  • Çok zor bir olay erkek içinde kadın içinde HAYDAR dümen vajinismus hastalarını yanında sevişmelerini isteyip olayı çözüyormuş

0|0
    0|0
  • Kadınlarda İlişkiye Girememe - VAJİNİSMUS (Diğer bir tanımla; Vaginismus) Kesinlikle eşinle birlikte terapiste gitmen gerekiyo vajinusmusun tek ve önemli tedavisi bu

0|0
    0|0
  • Sabirli olun gevsemeye calis istedigin kisiyle beraber oldugunu dusun kas gevsetici ise yarar ama hep sunu dusun sonrasi guzel olacak ve sevdigim adamla berabersin

0|0
    0|0
  • az evvel bir kızda buna benzer bisey sormustu, kan gelmediyse kızlık zarın esnek ondan kan gelmemistir, ve iliskiye dayanamazsın cok acı duyarsın

0|0
    0|0
    • Yok cok az girebildigi icin kan gelmedi bence ama soylediginiz de bir ihtimal tabiki

• iki cm kadar girdi diyorsunuz, zaten kızlık zarıda iki cm kadar vaginanın ic kısmındadır. yani söylediklerimin dogruluk oranı yüksek gözüküyor bence bir doktora görünmelisin

• aman allahım haydar dümenin hemserim oldugu icinmi oldu ben ne kadarda uzmanmısım bu konuda :)

• cok dar demekki doktora git derim

0|0
    0|0
  • Eşine söyle ön sevişme süresini uzun tutsun seni daha çok istekli hale getirsin gerisi gelir zaten

0|0
    0|0
    • 3 saat sonrasinda deneyelim mi dediginde buz kesildigimi biliyorum bana soylemeden devam edip oraya geldiginde yine hissizlestigimi biliyorum care degil malesef o

• Keske hazir hissedebilsem. cevremdeki hemcinslerim sen istemiyor musun devamini falan diyor nasil bir his oldugunu bilmedigim icin oyle bir istek yok aksine istemiyorum cok korkuyorum hazir da hissetmiyorum boyle olunca

• Zaten demek istediğim bu benim eşinle zamana karşı yarışıyormuş gibi iliskiye girme seni tahrik eden şeyleri yapmasını iste ondan bu şekilde deneyin önemli olan senin tahrik olman arzulaman

• Hemen jinegoloktan randevu al

0|0
    0|0
  • ön sevişmenizi ilerledin biraz oral yapsın sana

0|0
    0|0
  • Doktorluk bir vaka bu diye biliyorum

0|0
    0|0
  • KONUŞARAK ÇÖZMENİZ LAZIM

0|0
    0|0
    • Nasil yani?

• Ben 24 o 27

• konuşmaya çalışın acele etmeyin hemen oldu bittiye getirmeyin bunun tekniği çok fazla pelvis kaslarını gevşetmek için masaj teknikleri var malesef bazen doktor meslektaşlarımız yaparken iftiraya maruz kalıyor

• doktora git

0|0
    0|0
  • ya vajinan dar, ya kocanın penisi fazla büyük, ön sevişme de 2 taraftan da zevk suyu gelir bu zaten kolay girmesi içindir.
    belki pozisyonunuz yanlıştır, kendini rahat hissedeceğin pozisyona geç, belki üstte sen ol doggy style , kendini kasmazsın belki pozisyonda, üstte olursan, sen ayarlarsın sexin seyrini onu da söylyiym

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• ya bence sen eşini sevmiyosun çnkü sevgi olsa acısa bile onun olmak istersin umrunda olmaz o an hiç bişey. Kayganlaştırıcı flan kullanın acıyı azaltır biraz bir kaç sey deneyin böyle olmadı bir doktora görünmelisin

0|0
    0|0
    • Ya hahahahahahahah burdan bunu cikarman harika 😀

• Vajinismus olabilir. bilinçaltında yatan psikolojik sebepler olabilir.. eşinin çok anlayışlı olması lazım yoksa evliliğiniz sarsılır. Bence beraber bir doktora gidin psikolğa gidin. Bu işi çözebilirsiniz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...