Midem cok bulaniyor neden olabilir?

2 3 gundur inanilmaz bir mide bulantim var, bir de 4 sabahtir midemde bir yanma var. Erkek arkadasimla 2.5 hafta once yuzeysel bir seyler yasadik tam oraya bir yere bosaldi ama gebe kalma ihtimalim yoktur degil mi? 2 haftada ortaya cikmazdi herhalde bu mide bulantisi? + sigara cok tukettim bu ara mide rahatsizliklarimin sebebi bu olabilir mi? Usutmus de olabilir miyim bir yorgunluk var ve basimin iki taragi ceneme dogru olan kisimlar garip bir agri var burnumun da ici yaniyor spor yaparken. Acile gitsem bir sey yapabilirler mi?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle geçmiş olsun.. Hamile olacağını düşünmüyorum eğer bu konuda olduğunu aklına takıyorsan psikolojik olabilir.. Sigara mide rahatsızlıklarının tetikleyicisidir ve fazla içtiysen ya da farklı marka içtiysen bundan kaynaklanabilir.. Diğer bir neden üşütmüşsündür.. Ancak yine de bir hekime görünmeni tavsiye ederim..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Yediğin bişey dokunmuştur

0|0
    0|0
  • Hamilesin hayırlı olsun.

0|0
    0|0
  • Bn tip okuyorm ve şu an hastanede ayni sorundan gelen 10 kisi oldu sabahtan beri genizde yanma var mi?

0|0
    0|0
    • Hayir yok :/ ama basimin iji tarafinda biri kenarlardan sıkıstiriyormus gibi bir agri var tuhaf bir agri acile gitmeli miyim?

• Yok ama biraz zorlasam kusucam

• Ozele gel anlatcm

• içinemi boşaldı

0|0
    0|0
  • Poku yedin kesin hamilesin

0|0
    0|0
  • böyle yaptıktan sonra bakire kalsan ne olur olmasan ne olur, insan olduğunu sanma sakın !!!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...