Mast yapdiktan sonra kan?

ben o gun mast yaptim sonradan pedimde kan gordum .hem o zaman adetim yeni bitmisdi.bu kan ne kaniydiya?kizlik zarima bir sey olusmudur? :(

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• riskli bence. nasıl yaptığın? baskı miktarı? akan kan miktarı? rengi? kokusu? pıhtılımı? bunları yazarsan tıpta öğrnci olarak sana net bilgi yazarım

0|0
    0|0
    • icine sokmadim sadece usten surtunme icine soksam hissederdim yani. kan cok geldi. ama adet oldugumda olan sancilarda vardi azicik. kan sonradan geldi. hayir pihtili degildi

• rengi adet kaniyla ayniydi qaliba. kokuya gelince ben onumu kokluyorum ya :))

• sen bilirsin geçmş olsun. renk koyu ise sağlamsındır. sanırım fake bir soruyla uğraşıyorum. byee

Erkekler Ne Diyor 12

• İçine parmağını soktun mu yaparken?

0|0
    0|0
  • o işi yaparken elıne kan geldımı

0|1
    0|0
    • hayir sonradan geldi

• kan cok geldi. hem o zaman adet oldugumuzda olan sancilarda hissetdim azicik

• Olay aninda gelmemisse sonradan gelmez o.. sizin adet doneminden kalan seylerdir pihtidir.. rahat olun

• tahriş falan olmuştur. Senin müdahelen olmadıysa bişey olmaz.

0|0
    0|0
  • son kan gelmiş korkma

0|0
    0|0
  • Kusuyorum teşekkürler

0|0
    0|0
  • Ben Tıp Fakültesi Öğrencisiyim. Zar kolay bozulcak bir yapıda değil. merak etme.

0|0
    0|0
  • tahriş olmuştur sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • dert etme olur oyle seyler

0|0
    0|0
  • zorladıysan tahriş olmuştur

0|0
    0|0
  • Manyakca bir soru ama ragbet gormedi, neyse kafaya takma FAKECAN

0|0
    0|0
  • İçeri bir şey girmeden bozulmaz rahat ol

0|0
    0|0
  • adetin yeni bitsede içinde kalan kan mast yaptığın için gelen sıvı ile birlikte çıkmıştır. ^*^

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Merak etme zar kolay kolay bozulmaz parmağını sokmadıkça. Kan da adetin bittiğinde sonradan vücut pis kanı atıyo dışarıya

0|0
    0|0
  • Herhangi bir cisim ya da parmagini cok iceri sokmadiysan sorun yoktur takma kafana

0|0
    0|0
Yükleniyor...