Jinekolog daha önceden ilişkiye girip diktirdiğimi sonradan tekrar yırtıldığını anlayabilir mi?

Nişanlıyım ve daha önceki sevgilimle ilişkiye girdim ve daha sonradan da diktirdim. Şimdi evleneceğim kişiyle ilişkiye girdikten sonra jinekoloğa gidersek jinekolog daha önceden kızlık zarının dikilip tekrar yırtıldığını anlayabilir mi?

0|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• jinekolog doktorun senin erkek arkadaşına bunu söyleme yetkisi yok. ama baktığında anlar. erkek arkadaşının jinekolog arkadaşı varsa bilemem tabi ama jinekolog anlasa bile söylemez yani. bu tip bir raporu verebilecek tek kurum adli tıptır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bi kızın diktirip eşinin jinekolog olsa o diyolog nasıl olurdu acaba :D:D

- bu ne bu ?

- ney aşkım?

-ne olmus buna?

- ne ne olmus sevgılım?

- ama boyle olmazki iyi dikememiş bu kap igne ipligi gel yanıma :D:D

1|0
    0|0
  • anlaması muhtemel. ama anlasa da söylemez. sonuçta adamlar dedikodu için değil profesyonelce yaklaşmak için orda.

0|0
    0|0
  • dikiş izlerini görebilir fakattt kız değil diye söyler mi bilemiyorum

0|0
    0|0
  • anlar tabii. aptalsa uluorta söyler, halden anlayan biriyse söylemez. bence jinekoloğa tek başına git.

0|0
    0|0
    • Evet en mantıklısı teşekkürler

• Adamın işi o bırakta anlasın.

0|0
    0|0
  • ANLAYABILIR COK RAHATLIKLA..UMARIMDA EVLENECEGIN INSAN ILISKIYE GIRDIKTEN SONRA SENI GOTURUR JINEKOLOGA SIZIN GIBILERE BOYLESI LAZIM..SOYLESENE ADAMA DELIKANLI GIBI YEDIGIN HALTI!

0|0
    0|0
  • bir sürü bekarete önem vermeyen adam var

onlardan birisiyle evlenebilirdin.

bu kadar zahmete katlanacağına

0|0
    0|0
  • sabah kahvaltıda ne yediğinii bile sayar oraya bakarak :D ne bu dedettif mı bilmez ya bi daha yırtılınca paramparça olcak zaten

0|0
    0|0
  • erkekleri salak sanıyosunuz.Dikkatlisine cin gibi bi erkeğe denk gelirsen anlar bakire olmadğını

0|1
    0|0
    • Doktor olmayan birinin zara bakmasıyla anlaşılmıyormuş . İlişki sırasında işi kapmış gibi davranmıcaksın zaten ozaman da anlayabilir. Erkekler cinse biz de şeytanız ;)

• bu kdar sıkıntya ne gerek var . acıkalyın gıttısın.. onu degıl zaten kendını kandırmıs olacaksın..aldatmak guzel bırsey degıldır.

• AYNEN ERKEKLERDE UYANDI HELEKI BIRAZ SUPHESI VARSA AYNI GECE YAPMAZ SICAK DUS OLAYI VE AKLINA GELEN HER TURLU INCE AYRINTIYA DIKKAT EDER AYRICA ACEMI DAVRANISLARIDA YEMEYECEKTIR SONUCTA DIREK KOKLE DIYECEK DEILSIN HER HALDE..VALLA SIZIN GIBILERINI DUSMANIMIN BASINA VERMESINLER

• hayatta anlamaz,

0|0
    0|0
  • anlaması gerekir...onun işi o...

0|0
    0|0
  • jinekoloğu da kandıramazsınız artık yani, anlar tabi :)

0|0
    0|0
    • ayrıca diktirmek falan riskli işler ufak bi kısım başarılı geçiyo,çoğu başarısız

• Hadi ya başarısız mı çoğu :(

Kızlar Ne Diyor 8

• ilişkiye girdikten sonra anlamaz, zaten anlasa da umursamaz.

0|0
    0|0
  • İçin rahatmı bu yalandan dolayı? asıl mesele bu! isderse hiç anlamasın hiç bilmesin olay senin kendi içinde.

1|2
    0|0
  • iliskiye girdikten sonra jinekologa niye gidiyosunuz onu anlamadim? yeni adetmi,gerdekten sonra jinekolog ziyareti mi yapiliyor?

amac ne? ''abi bi bakiver gerdek islemini basariyla tamamlayabilmismiyiz?'' diye sormak icin mi götürülüyorsun jinekologa?

1|0
    0|0
    • Bir şekilde anlayıp çok sorun yaparsa gitmek zorunda kalırsak diye söyledim sen de yanlış anlama herşeyi.

• diktirtiğinde doktorla konuşmadınmı sen demedinmi farkedilirmi die. diktirdiğin doktora tanış sen en iyi o aydınlatır

0|0
    0|0
    • Tabiki de sordum Diktirdikten sonra cinsel ilişkiye girmediğin sürece fark edilmiyor dedi sadece doktorlar anlayabilirmiş, ama benim sorunum şu diktirdim ilişkiye girdim diyelim bozuldu, bozulduktan sonra daha önce diktirdiğim anlaşılır mı?

• evlendiğin akıllıysa herzaman anlar

• anlasa da söylemez diye düşünüyorum doktor hasta ilişkisi bu etik değil bir kere hoş seninki ne kadar öyle o da tartışılır ya

0|0
    0|0
  • üzgünüm ama anlasılıyo ama merak etme öyle pat dye sylemiyolar

0|0
    0|0
    • Aaa nasıl söylüyolar peki, ne diyor doktor ?

• onu sana yanlızken daha önce ilişkiye grip girmediğini soruyo

• nısanlın bu konuda bılgılıyse anlasılır gercekten ama saf bseyse kandırması kolay olur...

• adam boşuna okumamış heralde anlar senin saf nişanlın mı sandın.

0|0
    0|0
  • Adamın işi o kurcalar bulur aman dikkat :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...