Kadın giysileri giymekten makyaj yapmaktan hoşlanıyorum. Ne yapmalıyım?

Merhaba öncelikle ben gay ne de eşcinsel degilim fakat kadın giysileri giymekten makyaj yapmaktan hoşlanıyorum 15 yaşımdan şindiye kadar 15sevgilim oldu not : doktora gidin demeyin ailele yaşıyorum öğrenirler diye korkuyorum eski sevgilimden tam 1 yıl geçti sizce ne yapmalıyım

Kızlar cevaplasın lütfen acill

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Özel psikologa gidersen ailenin haberi olmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• homoseksuel oldugunu gostermez ki bu. kendine bir deney yap. metroseksuel dedikleri bakimli erkek modelini dene kendinde. ne bileyim gogsunun killarini al, kaslarinin fazlalarini al. krem sur filan. belki vucudunun istedigi budur..

0|0
    0|0
  • olay geçmişinle alakalı ve sadece bakımına düşkünsün çok dert etmeyeceksen terapi alma

0|0
    0|0
  • Öğrenmezler git profesyonellerden yardim al derim.erkek arkadasların var mı nasıl anlasıyosun onlarla?

0|0
    0|0
    • Baya çevrem var hiç kimseye söylemiyorum anlaşma sorunumda yok

• Rahatsız oluyorum bi kaç kez bırakmayı denedim fakat tekrar önümeçıkıyor

• Bence abartılcak bişe yok ne var yani sevebilirsin sadece kendini kaptırma ve evleneceğin kişiyle bunu ufak ufak paylaş ya da paylaşma sen ilerde bırakırsın zaten bunları 25 yasında falan evlilik yaslarında

• doktora gitmelisin bence.devam eden bi durumsa.bastırılmış duygular tehlike yaratbilir...

0|0
    0|0
  • Rock yıldızları da makyaj yapar! :D

0|0
    0|0
  • sevgilin erkek mi kız mı ?

0|0
    0|0
  • homosexsuel :) seni gidi seni :)

0|0
    0|0
    • Erkeklerden hoşlanmıyorum kıZlardan hoşlanıyorum

• homosexsüel kaşlarını alan bakımlı erkekler oluyor

Erkekler Ne Diyor 2

• Sen dikkate alma istersen erkeklerin cevaplarını ama ben cevap vereceğim.

Yahu ailen senin kadın giysisi giydiğin ve makyaj yaptığın zaman haberdar olmuyorsa doktora gittiğinden nasıl haberdar olacak? Bu netten cevap bulabileceğin bir konu değil.

0|0
    0|0
  • Zor bi' durum , ama doktora gidecek kadar olduğunu düşünmüyorum şahsen, erkeklere karşı ilgin nasıl ? Bir şeyler hissediyormusun.

0|0
    0|0
    • Yok kızlardan hoşlanıyorum hatta normal bir evlilik yapmak istiyorum

• Öleyse bi' problem olduğunu sanmıyorum şahsen psikolojik bir şeydir ama doktorada gerek yok bunu kendinde halledebilirsin.

Yükleniyor...