Çok akıntım oluyor nedendir?

Çalışıyorum çalışırken bile yumurta akı gibi birsey akıyor sürekli içimden. bu ıslaklık zaman zaman tahrık bile ediyor!
Ped koymaya başladım artık... Akıntıdan kurtulmanın yolu var mıdır hemcinslerim? sizdede aynı mı durum ?

0|2
4|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Vajinanın florasını bozmuşsun bence.

0|0
    0|0
  • Yumurtalıkla alakalı bir sorun var büyük ihtimal jinekoloğa görünsen iyi olur. ReglDen sonra artıyor demi? Birde ilişki oluyor mu?

0|0
    0|0
  • en son nezaman ilişkiye girdin

0|0
    0|0
  • Direk Doktora Gidersen En iyisini Yaparsın..

0|0
    0|0
  • Bence bir jinekologa görün. Bunun cevabi burada zor...

0|0
    0|0
  • kendini bir şekilde tatmin etmelisin.

0|0
    0|0
  • Iltuhao vardir. muhtemelen bir doktora gitmelisin

0|0
    0|0
  • yumurtalıklarını üşütmüş olabilirsin sıkı giyin

0|0
    0|0
  • doktora gitmelisin akıntı beyaza dönüyorsa ve kokulu ise mikrop kapmış olabilirsin. en kısa sürede git rahat edersin ^*^

0|0
    0|0
  • Kadın doğuma git düzeltilir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Yumurtalık iltihabı olabilir. Özellikle akıntı koyu ve sarı ise kokuda yapıyorsa bir Jinekoloğa gitsen hiç fena olmaz. Çünkü uzun süredir oluyorsa ilerde kısırlık bile olabilir. Dikkat et kendine böyle birşey çok önemli bir hadise. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Bu söylediğin ciddi bişey ilerde sorun yaratır hem dr gitmen şart üşütmüşün ve enfeksiyon olma ihtimali var çok şükür aynı durum yok bende ama olursada ki çok doğal bir kadında hemen tdv ye bakarım.

0|0
    0|0
  • Günlük ped mi?
    KoKokusuz renksizse diye sorun yok ye biliyorum ama normal ped takıyorsan sıkıntı doktora görün

0|0
    0|0
  • Ayni dert bendede var :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...