Siz olsanız kocanızla ilişkiye girmeyip baska kadınlarla ilişkiye girmesine müsaade eder miydiniz? Üstelik baska kadınlara kendiniz yolcu ederek?

Bu haberi okudum ve sok oldum .http://www.sonhaber.tv/haber/1286/Bu-evlilik-baska-Uc-yildir-birlikte-olmuyorlar-ustelik---.html
Eşiyle birlikte olmuyor 3 senelik evliler ve baska kadınlara kendisi yolcu ediyor .
Bu nasıl bir midedir arkadaş yaa .
Genişliğe baaakk !!!
Peki siz ne düşünürdünüz ?

• izin verirdim
    8% (1)29% (2)16% (3)Oy Ver
  • ne münasebet parçalarım onu !!
    50% (6)43% (3)47% (9)Oy Ver
  • beraber terapiye gider bu süre içinde onun baska kadınlarla olmasını istemezdim
    17% (2)14% (1)16% (3)Oy Ver
  • baska kadınlarla birlikte olmayı bırak dokunmasına izin vermem
    25% (3)14% (1)21% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|1
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Allah muhafaza

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Geçen internette bir video izlemiştim. Olay Türkiyede geçiyor. Kadının birisi tarot bakılan bir kanala telefonla bağlanıyor diyor ki "ben kocamdan tiksiniyorum, onunla yatmak istemiyorum, yakınlaşmaya çalışınca da onu genel evine gönderiyorum" diyordu. Bende "vay be, ülke olarak bayağı gelişmişiz" dedim. Bulursam eklerim videoyu buraya.

0|0
    0|0
    • hımm cokk kötü bişey yaa. belkide kadın zorla evlendirildi senin bahsettiğin bilemeyiz ama.

• bilmem artıkın

• aşk sevgi hisler ile karıştırılırsa kolay basit evlilik olur evlilikte çocuk oyuncağına dönerse sonuö da bu olur.

0|0
    0|0
  • Çok saçma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kimseyi ilgilendirmez bence onların durumu. Ben istemezdim öyle bir evlilik. Ama düşününce en sağlıklısı bu oluyor onların durumunda. Madem seks ikinci planda. Adam kadının haberi olmadan yapsa daha mı iyi olacaktı. Kadın da kendisini alıştırmış gözüküyor. Ve gayet mutlular. Mutlulukları daim olsun. Hiç değilse aldatmıyor.

0|0
    0|0
  • Her koyun kendi bacağından asılır , yemeyenin malını yerler. Ne güzel söylemiş atalarımız dimi yani...

0|0
    0|0
Yükleniyor...